• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

6 dní mešká menstruace, můžu být těhotná?

18. prosince 2013 
první test negativní a druhý se ukazalo toto a zničehož nic se stratila a tředí negativni a na testovací pulce ryha....
18. pro 2013 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle už je docela výrazná čárka, já měla prvně slabší :slight_smile: Počkej dva dny a udělej si test znovu. K doktorce zatím nechoď, je to zbytečné, stejně by si tě pozvala až tam na 8. týden, tedy pokud je těhotenství žádoucí...A já doufám, že ano.
18. pro 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já nevím, ale není tenhle test vadný? Čárky jsou nějak moc blízko u sebe. Taky bych počkala den dva a zkusila znovu Držím pěsti, ať to dopadne dle tvých představ
18. pro 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Mě ty čárky připadají také moc blízko sebe. Asi bych si koupila ještě jiný test. Třeba od firmy clearblue jsou hodně spolehlivé.
18. pro 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle bych jako pozitivní test nebrala, ta testovací čárka by měla být o dost víc vlevo, tohle vypadá na nějakou vadu
18. pro 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6 dní zmeskana ms, to je tak 20 dpo, tomu čárka naprosto odpovídá, gratuluji :slight_smile: To, jak daleko ma test od sebe čárky neovlivnis. Testovací čárka je krásně široká, prostě je to tam. Kup si testy a testuj jednou za dva dny, pro svůj klid. Objednej se tak na ten sedmém týden. Já šla az na desátým.
18. pro 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tímhle výsledkem bych se neřídila, takhle rozmazanou kontrolní čárku jsem nikdy neviděla, zkus za pár dní znovu testovat :wink:
18. pro 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Asi bych kopila jiný test mohly být nějáké vadné protože ta čárka je moc blízko te kontrolní jak je již tady psané zkus jiný a pak uvidíš :wink:
18. pro 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkala bych do 2. dne a ráno udělala nový test - např Mamatest mi hezky ukázal //
18. pro 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkala bych cca ještě 2 dny a udělala test nový.
18. pro 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek