8. DPO. Duch?

obara123
21. pro 2020

Ahoj, ano vím, že ne brzo, ale zajímá mě jestli to třeba měl někdo podobně takže prosím rýpavé komentáře si nechte alespoň teď takhle před Vánoci, děkuji.
Jsem dneska 8DPO, a protože cítím hrozné tlaky na v podbřišku a celkově mě pobolívá spodek (jako kdybych zažila hoden vášnivý a divoký sex), do toho mám bílý výtok. Udělala jsem si tedy TT a zda se mi, že tam fakt slabého ducha vidím (v reálu je vidět lépe než na fotce) :nevim: měl jste to někdo taky tak nebo podobně a nakonec to bylo těhotenství? A ještě bych se chtěla zeptat, udělala jsem si test Adiel see now, ale nemám s tíhne testem zkušenosti, udělal někomu falešného ducha?

misakiki
21. pro 2020

@obara123 na druhé fotce vidím.
Přeji ať sílí 😊

danvitka
21. pro 2020

Vidím 👍 já dnes 9dpo 🤭 ale bojím se testovat, při pomyšlení na test se mi zdvihá žaludek. Vím téměř jistě že nic 😭

obara123
autor
21. pro 2020

@danvitka děkuji, no snad to tentokrát konečně vyjde ❤️ ještě to nevzdávej, třeba to nakonec bude pozitivní🍀🍀🤗🤗 držím palce

michaelarousova
21. pro 2020

@obara123 takovy priznaky mam bohuzel skoro kazdej mesic a nikdy z toho nic neni 😂sle taky vidim neco na testu☺️Tak at to dopadne dobre🌸

amalka2981
21. pro 2020

Já jsem dneska 5 DPO a taky jsem chtěla zkusit na Štědrý den testnout, ale taky se bojím, že bude ještě brzy.. Jinak ducha u Tebe vidím taky dobre, takže přeji, ať sílí! 🤗 A pociťuješ na sobě už ještě nějaké jiné příznaky? Nevolnost či tak? 🙂 A kdy jsi měla ovulaci? :

agneska7
21. pro 2020

Ano něco tam je 🍀

obara123
autor
21. pro 2020

@amalka2981 přeji abys našla pěknou čárku a držím moc palce 🤗🍀 no kromě těch zmíněných zatím žádné 🤷‍♀️ snažíme se už půl roku a tento cyklus jsem si poprvé hlídala ovulaci pomocí testů, která proběhla 13.12. a poprvé mám příznaky

amalka2981
21. pro 2020

@obara123 Já jsem měla před prázdninami zamlklé těhu a od ty doby se také snažíme, teď je to taky půl roku. A stejně jako Ty jsem si tento měsíc dělala i ovu testy 😊 u mě ovu 17. - poprvé za těch pět měsíců, tak doufáme, ze se brzy zadaří 🙂 Tak dej vědět, jak čárka sílí 😊 Držím pěsti! 🤗

obara123
autor
21. pro 2020

@amalka2981 tak to máš skoro stejné, já teda neměla zamlklé, ale samovolně jsme potratila v 7. týdnu, v červenci to bylo.
Určitě dám vědět a kdyžtak dej taky vědět jestli se zadařilo, přeji hodně štěstí ❤️🍀🍀🍀

hasara33
21. pro 2020

@obara123 něco tam asi vidím, ale ještě je moc brzo, přeji hodně štěstí aby to vyšlo 🍀❤️

danvitka
23. pro 2020

@obara123 ze by vánoční zázrak?

ariel_z_moravy
29. bře 2021

@danvitka @obara123 holky, jak to dopadlo? 🙂 já dnes 5DPO, tak jistě tušíte, že to nejdelší čekání mám před sebou.

danvitka
30. bře 2021

@ariel_z_moravy tak já jsem došla do 11tt, bohužel jsem začala rodit 😢 teď se snažíme znovu
Ale byl to fakt krásný dáreček ♥️ a další bych mohla dostat třeba k narozeninám? Ty mám v dubnu 😂😂

ariel_z_moravy
30. bře 2021

@danvitka držím moc palce, ať se brzy zadaří. ☺️ My se snažíme teď druhý měsíc, v lednu jsem musela na revizi po ZT. 😔

luckaa_
30. bře 2021

@obara123 mohla bych se zeptat i já jestli tam něco je nebo ne? Kámoška mi řekla ze náznak tam je ale já tam nic nevidím můžu i já poprosit o váš názor

ariel_z_moravy
30. bře 2021

@luckaa_ já tam bohužel nic nevidím. 😔 Kolikátý jsi den cyklu?

luckaa_
Autor odpověď smazal
Zobraz
luckaa_
30. bře 2021

@ariel_z_moravy posledni mens. Mi koncila 15. A 20 doslo k nechranenymu sexu kde mohlo dojit k otehotneni. Mela jsem zrovna plodny dny tak jsem si dnes 10 dni po tom delala test a verila sem tomu ze tam neco bude 😔

danvitka
31. bře 2021

@ariel_z_moravy je až děsivé jak je tohle časté... 😢 Snažíme se no, ale cyklus je takový nic moc no 😔

ariel_z_moravy
31. bře 2021

@luckaa_ jak dlouhé máš cykly? A ovulaci si nějak hlídáš nebo jen dle aplikace? Já měla konec ms 14., ovulace byla 24.a ms (nečekám) až za 8 dní. Tak jak tak máš myslim ještě čas a naději. ☺️

ariel_z_moravy
31. bře 2021

@danvitka to máš pravdu. Vždy, když se toto dělo v okolí, tak jsem to brala jako takovou součást života, a doufala, že mě to nepotká. Ale bohužel...

A bereš něco na lepší cyklus? Já se prolévám kontryhelovým čajem, občas to střídám s čajem báby radnické, a do toho kapu jeřáb ptačí a drmek. A cyklus mi to krásně upravilo.

luckaa_
31. bře 2021

@ariel_z_moravy cyky mam pravidelne 28 dni ovulaci si vubec nehlidam pocitala jsem to podle kalkulacky na netu. Ovulaci jsem mela podle kalkulacky 23. Ja bych byla rada kdyby ms nedorazila. Byla sem smutna kdyz jsem tam videla jednu carku ... boli me podbrisek a boda me tam tak porad neztracim nadeji a doufam ze bodani v podbrisku je tim ze se uchycuje vajicko

danvitka
31. bře 2021

@ariel_z_moravy to jsi mi připomněla že tu mám drmek. Tak jdu kapat 😁 ale jinak beru folaty (listovku) a kontryhel jsem pila po revizi. Možná zase zacnu, ale jak je teď teplo tak se mi moc nechce pit caj, nemám chuť 😔

siima12
11. únor 2022

Obnovuji diskuzi, vím že testovat je brzy. Jsem teprv 8 DPO já už ducha tam snad chci vidět🤣 vím že nejlepší je testovat až po vynechání MS ale zvědavost je silnější🥺

ariel_z_moravy
11. únor 2022

@siima12 já tam náznak vidím. Ale teď jen zjistit, jestli je to fakt duch nebo jen ryska. Každopádně držím palce, ať to vyjde. 🍀 Dej vědět. 🙂

siima12
12. únor 2022

@ariel_z_moravy No právě🤷‍♀️ Nevím jestli to je duch nebo ryska.😁 No uvidíme jinak děkuji 🤩😊

siima12
18. únor 2022

@ariel_z_moravy tak nic už mám 3 den MS🤦‍♀️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru