• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ach to čekání, jsem těhotná? Křeče v břiše, únava

15. února 2014 
Ach jo...už se snažíme tak dlouho....bylo mi řečeno, že mám cysty, které nejdou odstranit...čemuž nevěřím a že budu mít děti jen s pomocí doktorů...už si asi ty příznaky nalhávám....ale týden před očekávanou ms sem dostala strašný křeče v břiše, které trvaj do teď, sem unavená, z ničeho nic nachlazená....bolí mě vaječníky a mám pocit, jako bych to měla dostat....to je blbej důvod, proč bych měla být těhotná....protože zítra bych to měla dostat... :D nechci to dostat...chci patřit mezi těhu ... :( sem sice mladá...ale chci :(
30. lis 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga20 přesně tyto příznaky mám taky... dnes jsem 26DC, a nevydržela jsem a testla, mamatest citlivost 10, a nic, ani duch.. :-/ takže asi nic no,.. :frowning2:
1. pro 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám stejně.. najednou jsem nachlazená, unavená a už 4 den mě bolí vaječníky a to jsem ovu měla. Je mi jak kdybych to měla dostat. Těhu test jsem si ještě nedělala, myslim si že 5-6 DPO ještě nic vidět nebude.. :frowning2: Tak uvidíme později, no..
7. pro 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata . Mám bolesti v podbříšku nejvíc v pravé straně takové píchání.Bolejí mně prsa a menstruaci mám mít za cca 8 dní.Samozřejmně to muže být spojené s tím ale miminko by jsme chtěli pokoušeli jsme se o něj.Myslíte ,že bych za týden po nechráněném styku mohla pocitovat první příznaky těhotenství děkuji předem za odpovědi :slight_smile:
19. pro 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindousek mohla. Je to individuální, ale já jsem měla // na testu asi 10.den po. To píchání a bolesti může být uhnizďování nebo růst dělohy :wink: Já jsem to poznala, protože jsem to nikdy běžně neměla.
19. pro 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za odpověd.Já právě také ne,já dostala bolesti až prostě v den menstruace.A ted si připadám prostě taková divná i nálady se mi změnili. Tak uvidíme každopádně bych byla ráda:slight_smile:))
19. pro 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga20 Ahoj, tak jak jsi dopadla? Dostala jsi to? Já byla týden před očekávanou MS také nachlazená a bolel mě podbřišek..ale tak trochu jinak, podle toho jsem poznala, že jsem těhu..test mi vyšel už tři dny před očekávanou MS.. pokud jsi to nedostala, tak testni, držím pěsti :wink:
20. pro 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindousek Příznaky už cítit můžeš, já to tak měla taky =) i ty nálady..byla jsem doslova alergická na některý lidi, který mi dřív nevadili :grinning:
20. pro 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@morttis přesně tak jsem hrozně výbušná a nemám důvod,někteří lidi si o mně asi myslí že jsem padlá na hlavu :grinning: A přítel mi dnes řekl že jsem jak počasí
20. pro 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindousek To by mohlo být =) a kdy máš dostat MS? Už jsi zkoušela test?
20. pro 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@morttis dělala jsem si test a jedna čárka byla sitě červená a ta druhá slabší ale byla tam také :wink: mám to dostat cca za 5 dní
20. pro 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindousek Ahoj po jaké době sis udělala těhu test?já mám také takové popichování a tlaky ,ovu jsem měla 13.12 i poh.styk.jinak gratulace hezký dáreček :wink:
21. pro 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindousek Snad to nebyl jenom duch a budeme ti moct za 4 dny pogratulovat :slight_smile: ..a já myslím, že joo :wink: Opravdu krásnej dáreček..a přítelovi pod stromeček testík =)
21. pro 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu nová, ale taky bych se chtěla podělit... V dubnu jsem byla na konizaci čípku takže jsem s druhým miminkem musela počkat, teď jsme se s manželem rozhodli, že to zkusíme a v listopadu jsem vysadila HA, a 7.12 mi začala menstruace, hned po ní jsme to zkoušeli a dneska jsem si dělala tt a mám tam ducha. Tak snad bude sílit, strašně miminko chceme a šestiletý syn už by taky chtěl sourozence. Bolí mě hodně v podbříšku, jinak žádné problémy nemám, ale MS mám dostat až 7ledna a to je strašně dlouhá doba ještě, jsem strašně netrpělivá :grinning: Jaké máte zkušennosti s tt a duchy?
24. pro 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
tak rok beru antikoncepci a poslední mesíc před vysazením jsem ji brala i nebrala :slight_smile: před 14dny jsem ji vysadila uplně a s přítelem se snažíme o miminko..dna dny před dobráním posledních dvou pilulek jsem zacala dost spinit a taky jsem dotoho krvacela obcas i nejaký hleny..trvalo to tak 2 dny a konec a pak zas po 2 dnech to přislo..trvalo to tak dohromady 10 dní a byl pokoj ..ted už je to tak 14 dní co antikoncepci neberu a docela dost a casto me bolí v podbřisku,..nekdy i docela dost silně,nekdy mam bolesti i pri pohlavnim styku...už dva dny mam nafoukle břicho a hrozně se vším cpu..:slight_smile: myslíte,že můžu být těhotná?
Děkuji H.
29. pro 2012 v 15:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já se připojím do diskuze, já měla dostat menst. 17.12. a nic, ale bylo měsíc po vysazení HA. Myslela jsem že asi tělo neví kde jsou jeho pravidelné hormony :slight_smile:, tak jsem počkala, ale 27.12. jsem si udělala test a v podstatě hned se objevily 2 čárky, tak jsem trochu zírala, nečekala jsem to tak rychle, ale k Dr. jdu až 10.1. asi to nevydržím. Jinak nálady mám taky jako počasí, jak se tu již psalo, pár dní citlivá prsa, a bolesti v podbřišku a v kříži jako bych to měla dostat. Tak uvidím :dizzy_face: , jinak vám budoucí maminky přeji at to brzy všem vyjde
30. pro 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
S temito priznaky je nas vic..A me posledni dobou vubec nechutna kafe,coz je u me co rict,odjakziva jsem kavovy maiak,schopny vypit a 4-6kav za den....No jsem 27DC tak testovabi nechavam az tak okolo 5.ledna
30. pro 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loupeznicezlesa Příznaky mám taky, ale moc tomu nevěřím. S testy nemám dobrou zkušenost, teda je pravda, že se nemá testovat zbytečně brzo. Minulý měsíc jsem měla // a nic z toho. Žádný duch, jasná čárka.
30. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pockam jeste tak tyden a jdu testovat :slight_smile: a doufam,ze tam budou // :slight_smile: porad mam nafoukle bricho a je mi blbe od zaludku :frowning2: a ty bolesti v podbrisku,jde mi to az do zad..tak budu doufat :slight_smile:
30. pro 2012 ve 22:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus88 já měla pár dní před očekávanou MS tiramisu a to kafe v tom mi chutnalo jako plíseň =) přítel necítil nic..a to už mi bylo podezřelé..no, a o pár dní později pozitivní test =) už jsi testovala?
2. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@morttis Jeste ne e.dnes mam den pred MS.Zitra jdu odpolko na vyvolavacku.Mam na jednu stranku strach testovat,abych opet nebyla zklamana..
2. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky uz tyden mam krece v podbrisku a boli me bricho... dostat sem to mela 2.2. Myslite ze muzu byt tehotna? Dekuji ze odpoved
15. únor 2014 v 09:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek