Ahoj holky. Co myslíte?

jitysekronysek
11. bře 2020

Ahoj holky v pondělí jsem byla u dr na injekci na vyvolání.. Měla jsem 10 dní zpoždění.. Dneska jsem si udělala test a zda se mi že tam vidím ducha, ale nechám to na Vašem posouzení. Děkuji

lucieevita
11. bře 2020

No něco hodně malinko tam vidím. Nezkoušela sis koupit máma test, tenhle nebude mít takovouto citlivost 🙂

jitysekronysek
autor
11. bře 2020

@lucieevita Nezkoušela ale zkusím.. No a kolik má mít tu citlivost?

jitysekronysek
autor
11. bře 2020
lucieevita
11. bře 2020

@jitysekronysek máma test má citlivost 10. Kolik má ten tvůj?

lucieevita
11. bře 2020

@jitysekronysek mně se zdá, že ten tvůj má 25 a to je ten mama test na tyhle "duchy" určitě lepší..👌

jitysekronysek
autor
11. bře 2020

@lucieevita na krabici píšou 25

jitysekronysek
autor
11. bře 2020

@lucieevita a co když na tom máma testu vidět nebude?

lucieevita
11. bře 2020

@jitysekronysek tak spíš těhotná nebudeš, pokud to tam nebude🙄 jestli máš možnost skoč si do lékárny, jsou tam dva v balení. Jeden můžeš zkusit hned a druhý hned ráno a uvidíš 😉🌞

jitysekronysek
autor
11. bře 2020

@lucieevita dobře tak děkuji mov

te_reza
11. bře 2020

Po 10 dnech zpoždění by tam nebyl duch. Hlavně tam ani žádného nevidím

krasna_neznama86
11. bře 2020

@lucieevita ja na mamatestu mela ducha az cca tyden po vynechani ms, clear blue ukazal mnohem driv

lucieevita
11. bře 2020

@krasna_neznama86 tak můžeš napsat zde zkušenost, té co se ptá 😉 já zkoušela jen mama test a vím o té citlivosti od ostatních, proto jsem si ho také koupila, ale osobně to nevím 🙂

leniczka23
11. bře 2020

@te_reza kdyz nevis kdy mela ovulaci nemuzes rict ze by po 10dnech vynechani nebyl jen duch...mohla mit souplou ovu a klidne pozitivni test mit teprv bude.

leniczka23
11. bře 2020

@jitysekronysek duch tam jako je no..zkus fakt ten desitkovy..😊

jitysekronysek
autor
11. bře 2020

@leniczka23 Děkuji. A omlouvám se za ten příspěvek.. Já nesleduji ovulaci protože ji nedokážu rozpoznat od jiných dnů kdybych ji mít neměla.

cilkat
11. bře 2020

V pondělí jsi byla na vyvolávání a to vyvolávání proběhlo? Pokud ano, myslím, že ten duch je následek toho vyvolávání... Vždyť v pondělí musel dr. Kontrolovat, že těhotná nejste, ne? To je dva dny zpět. Takhle rychle ani nedobehne spermie k vajíčku...

jitysekronysek
autor
11. bře 2020

@cilkat všude píšou že vyvolání nemůže ovlivnit test protože obsahuje nějaký stejný hormon co tehu. Já byla u dr v pondělí a bylo to už 10dni po vynechání ms proto mi dal injekci a říkal ať počkám do pátku od pondělí jsme měla negativní testy až dneska tohle co vyslo

vendelinka08
11. bře 2020

@cilkat ale ona mohla otěhotnět později, doktor by viděl velký prd, pokud se jedná o ducha, tak by to mohlo být v začátku. Zkusila bych ještě testnout a uvidí se. Buď bude sílit nebo se dostaví menzes.

jitysekronysek
autor
11. bře 2020

@vendelinka08 dobre děkuji za odpověď.. Ano říkal mi v pondělí že na ultrazvuku nemusí ještě nic být vidět že je brzo

cilkat
11. bře 2020

@jitysekronysek držím palce, ať sílí. Z téhle odpovědi to už vypadá, že si lékař nebyl jistý (což takhle brzy fakt nemusí). Z původní jsem pochopila, že tam jeden den krvácení bylo, přesto je test najednou pozitivní, což by opravdu ukazovalo spíš na chybu.

jitysekronysek
autor
11. bře 2020

@cilkat nene nekrvacela jsem právě vůbec. Ani jeden den jsem ms nemela

bublinkakocicka
11. bře 2020

@jitysekronysek ahoj také jsem měla to samé je to intimed 25ze?take jsem měla ducha ale přisla MS takže zkus ten papírek a uvidíš

lilian2111
11. bře 2020

@bublinkakocicka bohužel ze zkušenosti dělá tenhle test falešně pozitivní výsledky. Doporucuju mamatest nebo dr max. Držím palce 🙂

krasna_neznama86
12. bře 2020

Ahoj, vloni v lednu jsem prodelala biochemicky tehotenstvi, v unoru jsem znovu otehotnela... Dva dny pred ms jsem skoncila na gynde s nakym problemem, dle jejich testu jsem tehotna nebyla, na sonu taky nic... Ms stale meskala, delala jsem test-manatest neukazal nic, test z Tety ukazal ducha, mamatest ukazal dufha cca 5.den po ms, asi biochemko posunulo ovulaci. Kazdopadne clear blue mi to potvrdil. Tak zkus ten.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru