Antibiotika a opoždéná MS. Těhotná nebo jen zpoždění?

katerinnna
1. bře 2023

Ahoj,

Dnes mam 33. den cyklu a MS stale nikde, ale test take negativni… vetsinou mam ms 29. nebo 30. den cyklu… kazdopadne jsem mela na tyden antibiotika kvuli zanetu v krku, dobrala jsem je pred 4 dny. Myslite, ze mam jen zpozdenou MS nebo jeste muzu byt i tehotna, kdyz dnes test nic neukazal…

bervidka
1. bře 2023

jo,jo, taky tak teď mám, antibiotika teď dobírám,dostat jsem to měla v neděli, u mě by bylo normální,že bych to dostala spíš už v sobotu a zatím nic.

lencaa11
1. bře 2023

@katerinnna může to bejt od ATB klidně ještě bych počkala a testovala za par dní když bude negativní tak zavolat na gyndu

katerinnna
autor
1. bře 2023

Diky, no ja furt tajne doufam, ze tam za par dnu bude druha carka na tom testu 🙂 no zkusim pockat do nedele

pepickovapavlinka
2. bře 2023

Antibiotika dokážou rozhodit ciklus.Já kolikrát když byla nemocná neměla jsem MS vůbec

hanulebrabec
2. bře 2023

Holky snad nebudete sklamane ale já po ATB měla 5-7 dní zpoždění a nikdy to tehu nebylo, přála bych vám to ale připravila bych se na verzi rozhozeneho cyklu

keckemet
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru