Asi blbej těhotenskej test

petramag
20. říj 2017

Ahoj robila som si test mamatest a ta ciarka druha bola ako keby pozdlz tej prvej a je tam este doteraz.. stretli ste sa s tym uz ? Ako keby duch

karolly
20. říj 2017

Dej foto

petramag
autor
20. říj 2017
karolly
20. říj 2017

@petramag Fotku jsem si stáhla a zkoušela si různě hrát se světlem... Možná tam něco nepatrně je, ale mamatesty hází často falešné duchy - spíš bych řekla rysky po namočení. Nemáš jiný test?

rebe
20. říj 2017

Pozitivní test to není. Kolikátý den cyklu jsi?

riellka
20. říj 2017

Ty jo nevidím.vubec nic ☹ pokud myslíte tu slabší.čárku pod.tou testovací tak to bude spíše nedobarvená.

petramag
autor
20. říj 2017

Meska to dva tyzdne uz tak ja neviem boli ma brucho ako pri.mens. a mam.aj vytok biely

kocvarovas
20. říj 2017

Zkusila bych jinej test, tady fakt není podle mě nic. A pokud už je 2 týdny zpoždění, já měla dálnici..

ojo
20. říj 2017

@petramag a nemáš náhodou ovulaci? bolení břiha i ten výtok....jednou se mě stalo, že jsem místo klasické MS jen jednou zašpinila...myslela jsem si taky, že jsem v tom, ale testy negativní a když jsem šla po 14dnech k dr., aby mě píchnul vyvolávačku, tak udělal utz a koukal, že jsem nejspíš v půlce cyklu, že vidí, že by měla nastat v příštích 2dnech ovulace....
takže asi bych už se na nějaké těhotenství neupínala a radši na to hupněte 😀

rebe
21. říj 2017

@petramag Pak určitě udělej další test, případně si dojdi na gyndu. Dva týdny zpoždění menstruace už by byla dálnice, ne duch.

petramag
autor
21. říj 2017

Ahoj no ráno som sa zobudila a na teste bol slabí duch

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru