Bazální teplota vysoká, přesto těhotenský test negativní

alzbeta.hod
26. lis 2012

mám problém.... podle BT mám nejvyšší teploty v moji historii. Nikdy jsme nedoshla na teplotu 36,9 jako teď přesto mám TT negativní. Měli jste to někdo taky tak? Jsme z toho trochu v šoku, a tak by mě zajímalo jak jste na tom byli vy s měřením.... a jestli se to někomu stalo a končilo to MS nebo těhu... vyznačené OVU si nevšímejte, podle znaků mého těla byla 23DC.

jirsin
27. lis 2012

no nevím...všechny příznaky mě ránu přešly ...
Když už, tak by se to mohlo pořádně rozjet at můžu do dalšího kola 😒 a další testík dělat "pod stromečkem"

alzbeta.hod
autor
27. lis 2012

@jirsin já s malou otěhotněla mezi svátky 🙂 tak přeji to samé... to byl krásný novoroční dáreček 🙂

alzbeta.hod
autor
27. lis 2012

@jirsin testnout? Nějak nevím či to má smysl ☹

veruska007
28. lis 2012

Tak já mám dva dny zpoždění, plna očekávání jsem ráno testovala... a nic. Ani pididušíček. ☹

jirsin
28. lis 2012

@veruska007 no.... to by už alespon dušík mohl být vidět 😖
No naděje umírá poslední ne? třeba si mimčo hraje na schovku 😀

jirsin
28. lis 2012

@alzbeta.hod Tak u mě je MS v plné parádě, nemůžu se ani hnout z domu jak moc je silná ... zítra nasazuju clostík ...

Takže holky, příští testík dělám 24.12. to budu den před očekávanou MS a doufám, že tam konečně budou // 😀 😀 😀

alzbeta.hod
autor
28. lis 2012

@jirsin já chci taky clostík... posledně nám pomohl na poprve ☹ ale taky mi nadělil cystu 4cm velkou ☹

alzbeta.hod
autor
28. lis 2012

@jirsin na neboj pod stromeček budeš mít // 🙂 věřím tomu

jirsin
28. lis 2012

@alzbeta.hod musím to zatukat, ale já zatím cystu nemám žádnou
Po clostíku mám vždycky tak 3-4 krásný folíky nad 20mm, doktor mi ďobne pregnyl a pak je to už na nás, ovulku teda cítím pořádně (kolikrát nemám přez bolesti na sexík ani chuť 😠 ) nasazuju pak 17-27.DC utroš a pak 27DC testík zda se zadařilo či nezadařilo...

jirsin
28. lis 2012

@alzbeta.hod a co? testla jsi???

alzbeta.hod
autor
28. lis 2012

@jirsin já mám ovulku dost bolestivou každý měsíc... je to fakt hnusná bolest. Ale co se dá dělat. Mě po clostíku našel jen cystu a jeden tak nějak schopný folík ale viděl to tak že neotěhotním... a dal mi 2 měsíce na to aby cysta odešla.... no a já ještě ten měsíc byla těhulka 😀

jinak testovat nebudu až tak v pátek. Testovala jsme včera a nic tam nebylo ☹

jirsin
28. lis 2012

@alzbeta.hod Třeba už je tam v pátek najdeš 😀

alzbeta.hod
autor
28. lis 2012

@jirsin dnes jsem 11DPO tak by to bylo asi fakt brzy

jirsin
28. lis 2012

@alzbeta.hod TO JO, TAK TO BYCH TAKY JEŠTĚ POČKALA 😉

alzbeta.hod
autor
28. lis 2012

@jirsin jj nemám co ztratit... třeba do té doby dorazí MS

jirsin
28. lis 2012

@alzbeta.hod Nedorazí 😉

alzbeta.hod
autor
28. lis 2012

@jirsin děkuji 🙂

veruska007
28. lis 2012

@jirsin No, já čekala, že ráno dorazí ms nebo najdu //. A ani tak ani tak. Tak jsem z toho hrozně rozhozená. Ms nedorazila, BT je vysoká, čípek se nezkracuje, neotvírá, mám výtok jak v těhu, prsa mě bolí, malý mi pořád šahá na břicho a chce nosit (to byl vždycky můj těhotensky test 😉 ) a na testu ani pidináznak dušíka. Tak já nevím. Kdyby aspoň dorazila ms, tak vím na čem jsem. Chjo chjo, holky.

jirsin
29. lis 2012

@veruska007
@alzbeta.hod
tak co holky testovatelky, jak jste na tom?

Tak já budu nakonec stimulovat puregonem místo clostíku ☹ to jsem na to teda zvědavá.... dneska píchám první dávečku 😕

alzbeta.hod
autor
29. lis 2012

@jirsin jejejej to nezávidím no hlavně aby se zadařilo 🙂, u mě dnes MS v plné síle takže test nehrozí 😀

alzbeta.hod
autor
29. lis 2012

@veruska007 bude déle ale určo bude // 🙂 já jsem tento cyklus opět na začátku koloběhu. MS mě navštívila 😀

jirsin
29. lis 2012

@alzbeta.hod tak to budem pod stromečkem testíkovat spolu 🙂
Já mám za chvilku píchnout puregon, dali mi pero, ale bojim se 😖

alzbeta.hod
autor
29. lis 2012

@jirsin taky bych se bála brrrr, kamarádce to píchala sousedka 🙂 no já budu mít určo zas mega cyklus tak to budu testovat až po novém roce 😀

veruska007
30. lis 2012

Holky, zas negativní. Já to nechápu. BT i čípek těhotenské, ostatní příznaky taky... jen ty // nikde. Ovulku jsem měla určitě 14. 10. No, chápete to? Mně by nevadila ani ms... jen kdybych už měla nějakou jistotu 😔

jirsin
1. pro 2012

@veruska007 no jo, to by mě taky štvalo
Já jsem dnes 4DC, píchnutý 3.puregon a naprosto v pohodě, čekám na cca 10DC kdy se začnem s manžou intenzivně tulit 😀 Nejdřív teda kontrola na UTZ aby mi tam těch folíků nanearostlo moc 😒 a tulení mi nezakázali

jirsin
1. pro 2012
jirsin
2. pro 2012

Mě je dneska mizerně, vaječníky bolí, hlava se motá ...mám za sebou 4. puregon a vůůůbec se mi nechce pokračovat ☹

veruska007
3. pro 2012

@jirsin Ja se nakonec v patek vykaslala na mamatest 10, koupila jsem si v Tescu dva obycejne testy s citlivosti 40 a na obou mam dve krasne carecky 😉. Teda... dlouho me napinaly 😉, A vychvalovany mamatest si priste nekoupim. Mam pocit, ze v prvnim tehotenstvi jsem prave na tomto testu mela // az ve tretim mesici 😝 .

jirsin
3. pro 2012

@veruska007 tak to je super 😀 já teda taky testovala s mamatestem jenže u mě to jistila MS

Takže jaký testi že si mám koupit pod stomeček? 😀 😀 😀

veruska007
3. pro 2012

@jirsin Mám ten nejobyčejnější z Tesca. Poprvé mi kamarádka nutila mamatest a do 3. měsíce nic, vyhovoval mi Best2, ale na ten všude nadávají. Přitom mně vycházel super. V létě jsem měla // 10 DPO i s mamatestem, ale stejně to nedopadlo. Teď jsem měla ducha dva dny po očekávané ms, pět dní poté viditelné // ... kéž by to dopadlo!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru