Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bílé výtoky a bolesti v podbřišku po nechráněném sexu

anickaaa28
25. črc 2017

Zdravím už jsem tu psala maminky.Chci se zeptat na plno věcí.Možná to sem nepatří ale přítel je nedočkavý a já už taky.Mám dvě ratolesti.Nejmladší má 5 let.S přítelem který nemá ještě dítě jsme se rozhodli že se pokusíme o miminko.U nás v rodině je to rychlé s otěhotněním.Ale i tak se chci zeptat zkušenějších.10.7 Byla MS,a od 17.7. jsme měli nechráněný sex.Vychází to na plodné dny.A já se chci právě zeptat kdy si mohu udělat test?Testy jsem si nikdy nedělala,u malého jsem to zjistila 13 den po oplodnění přes krev.Je jich tolik že nevím který si mám pak zakoupit :/ Nebo je jedno který?Mám i bolesti v podbříšku,malátnost.Cítím se jako bych měla dostat MS ale tu mám mít až 10.8.Plus bílý výtok který nesvědí nic,časté močení.Tak nevím jestli to není jen nějaký planý poplach :/ Za každý příspěvek budu ráda a případné zkušenosti a rady.Děkuji moc.

anetka9
25. črc 2017

U příznaků ti neporadím, ještě prcka nemám🙂 Ale ty testy...mají různou citlivost, většinou 10 a pak 20 nebo 25, čím kratší doba uplynula od oplodnění, tím potřebuješ citlivější test, čili pokud od 17.7. a dále, tak dnes je to 7 dní, což si myslím, že ti neukáží ani ty nejcitlivější (čili 10tky). Holkám tu ukazují testy okolo těch 9 dpo a dále slabé dušíky🙂

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
annie24
25. črc 2017

ještě je na testování brzo, podle mého názoru..jestě bych počkala. jinak jí si dělala druhý den co jsem to měla dostat test značky pepino a byl v pohodě. jinak ještě hodně maminek doporučuje mamatest.

anickaaa28
autor
25. črc 2017

Díky moc koupím si pak test a počkám 🙂 Přítel je sice nedočkavý ale bude muset vydržet stejně jako já :D Děkuji za rady moc si toho vážím 🙂 Tak doufám že to výjde byl by moc rád a já taky.Jen mi to připomíná skoro ten stejný prúběh jako u syna :D

anickaaa28
autor
25. črc 2017

@annie24 O mamatestu jsem slyšela.Tak uvidím koupím si ho.Děkuji moc.I když já nikdy test nedělala.Je lepší počkat do vynechání MS nebo můžu i před?Třeba den?Já vím že se moc ptám :/

annie24
25. črc 2017

ja den před ms ani v den kdy měla přijít nic na testu neměla..radši počkej 🙂

anickaaa28
autor
25. črc 2017

@annie24 Dobře děkuji počkám 🙂 Takže je lepší den po termínu?

anetka9
25. črc 2017

@anickaaa28 No nejlepší je počkat den dva po vynechání MS, ale kdo to vydrží že jo..:D:D

anickaaa28
autor
25. črc 2017

@anetka9 No přesně :D :D :D Přítel se nemůže dočkat počítá dny do další ms a doufá že nedostanu ms :D Asi na to nemyslet a počkat.Co přijít má příjde :D

anetka9
25. črc 2017

@anickaaa28 Já třeba čekat neumím..:D takže já furt jak d.... plácám testy jeden za druhym a utrácím zbytečně prachy..:D

anickaaa28
autor
25. črc 2017

@anetka9 No právě ta nedočkavost že :D Já třeba u malé zjistila až že jsem v 8 týdnu že.A u malého to bylo jinak.Bolelo mě v podbříšku jako bych měla dostat ms a tehdejší přítel mě odvezl na pohotovost a tam přes krev nám oznámili že jsem těhotná.A to bylo 13 dní po oplodnění.Tak uvidíme jak to bude ted :D

valisovasara
25. črc 2017

Od 17 byl sex..dnes je 25..takže na jakékoliv příznaky je podle mě brzy 🙂 i když nějaké být můžou pokud to byl opravdu v ten plodný den.. nejdříve dobré udělat jakýkoliv 10tkovy test 14 dní po posledním oplozujicim sexu to už ti dá test rozumný výsledek..tzn udělej 31ho 🙂 (Mimi už by zahnízdilo 100% 🙂

anetka9
25. črc 2017

@anickaaa28 Tak držím palce🙂 já bych to právě ráda věděla, co nejdřív..:D ale mně se těžko testuje, když nedokážu určit den ovulace a cyklus taky nevím, jeslti mám pravidelnej nebo ne, vysadila jsem teprve před dvěma měsícema🙂

anickaaa28
autor
25. črc 2017

@anetka9 Já nikdy antikoncepci nebrala.Dávali jsme si vždy pozor že.Takže nevím no jak to je když někdo vysadí a nebo ne,taky držím palečky at se podaří 🙂

anickaaa28
autor
25. črc 2017

@valisovasara Počkám do ms a pak se uvidí.Kdybych chtěla mohla bych i přes krev jak u syna ale chci počkat i tak.Je to lepší si myslím 🙂

anickaaa28
autor
25. črc 2017

A chci se zeptat je tady upozornění je tam 9 že jich mám ale jak na to kliknu tak nic nenačte se to nějak to blbne?

anetka9
25. črc 2017

@anickaaa28 jooo blbne, od vcera mi to taky nejde

anickaaa28
autor
25. črc 2017

@anetka9 Nevadí snad se to spraví no :D

anickaaa28
autor
26. črc 2017

Zdravím holky :/ Tak menzes byla 10.7.a ten nechráněný sex byl od 17.7-23.7 v době plodných dnú....Ale dnes jsem začala trochu krvácet...nechápu.Další ms má být až 10.8....nevíte čím to může být? :(Spíš je to jak špinění

valisovasara
26. črc 2017

Nidace (možné hnízdění)

anetka9
26. črc 2017

@anickaaa28 Tak teoreticky, kdyby ovu byla spíš k tomu 17.7., tak by to mohlo být zahnizďování🙂

anickaaa28
autor
26. črc 2017

@anetka9 Opravdu?Nebo celý týden jsme prostě chápeš.A ted špiním v podbříšku mě bolí už od pondělka.Tak uvidíme když další ms má dojít až 10.8.Já už si nevzpomínám jak to bylo u malého :/ A pří uhnizdování špinění trvá jak dlouho?

anetka9
26. črc 2017

@anickaaa28 Myslím, že jsem někde četla, že to uhnizďování trvá den dva, ona jak je ta sliznice hodně prokrvená, aby se tam mohlo uhnízdit, tak pak dochází k tomu špinění🙂 Uvidíš no🙂 já se znám..já bych kupovala jeden test za druhým a dělala každej den, jeslti už:D:D

anickaaa28
autor
26. črc 2017

@anetka9 No právě jako v podbříšku bolí furt ale ne tak jak při ms cítím se jako tak v pohodě.Jen to špinění dnes dorazilo no..Tak budu doufat že se povedlo.Byla bych ráda a přítel taky :/ Se dnes hned vyděsil z toho špinění když mám ms dostat až za tak dlouho :/

anetka9
26. črc 2017

@anickaaa28 Takhle brzo je to špinění z uhnizďování🙂 to je normální a v pohodě🙂 Tak uvidíte, budu držet pěsti🙂

anickaaa28
autor
26. črc 2017

@valisovasara Tak doufám že to tak je.U normální ms mám velké bolesti ted nic moc pobolívání v podbříšku ano ale nic hrozného jak u normální ms.Jen mě to udivuje když mám ms dostat až 10.8

anickaaa28
autor
26. črc 2017

@anetka9 Moc ti děkuji,tak ted jen vyčkávat co z toho bude. 🙂

valisovasara
26. črc 2017

@anickaaa28 Záleží jak silné to špinění je ajak dlouho budeš krvácet. Já měla třeba jen po utření na toaletaku takovou hnědou šmouhu..jeden den. pak týden nic a ms už nepřišla. Test po uhnízdění má smysl tak o 3-4 dny později nejdřív. Prodleva mezi hladinou HCG v krvi a v moči 🙂. Já test dělala po 10 dnech od nidace a měla jsem jen náznak ducha. Držím palce aby se ms nerozjela 🙂

anickaaa28
autor
26. črc 2017

@valisovasara No právě jen mi to příjde divné že když ms má dorazit až 10.8 :/ Tak doufám že se povedlo.Počkám a uvidím.Není to silné jen hnědé špinění.Břicho nějak extra nebolí jak při ms,jen pobolívá trošku v podbříšku.

misula29
26. črc 2017

@anickaaa28 tak ovulace 7 dní po ms není úplně typická, ono to špinění může být třeba k ovulaci.Což by časově sedělo spíš 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli