Bílý výtok, ovulace už byla, ale TT negativní

eluska87
14. říj 2013

Ahoj holky, snažíme se s manželem o druhé miminko, ovulaci jsem měla pravděpodobně 5.-6. října- to proběhl i sex asi 2x nebo 3x ...jenže cyklus mám po vysazení HA šíleně nepravidelný, takže ani nevím kdy další menses očekávat..jenže teď mne poslední dobou trápí nebo ne trápí,ale mám výtok je bílý ani ne hustý,ale ani ne úplná voda ale je takový spíše řidší no..trochu jsem měla podrážděné bradavky,ale to už je pryč,ale necítím se celkově fit po těle...když se najím je to vesměs v pohodě,ale večer nebo během dne mi není moc fajn..ale jak píšu je to velice nepravidelné..některej den je mi fajn pak je to horší..nechci se příliš pozorovat...jo a dělala jsem si testy těhotenské a jsou stále negativní..asi mi poradíte čekat a udělat test třebas za týden že?ale máte některá zkušenosti?

eluska87
autor
14. říj 2013

jo a taky mě pobolívá podbřišek..taky nepravidelné,ale pobolívá a jako by- nevím jak to popsat...zabolí mě to a jako by to vystřelilo do zadnice..jako by se mi chtělo na velkou

mickey001
14. říj 2013

@eluska87 Ahoj ja jsem na tom stejne jsem 8 DPO vcera byl vytok jako ty i prsa me bolela a dnes jsem delala TT byl negativni a do toho jsem zacala spinit a prsa boli jen na dotek. MS očekávám ve ctvrtek, ale už ted mam obavy, ze nic ☹ takze take potrebuji radu ☹

eluska87
autor
14. říj 2013

@mickey001 strašně moc ti držím palce stejně jako sobě...moc bych si to přála..jedno dítko už máme,ale chceme ještě jedno...teprve jsme na začátku zkoušíme to měsíc,ale i tak..to čekání zda ms dorazí či ne...to je na houby

eluska87
autor
14. říj 2013

@eluska87 a já jsem vlastně taky 8 nebo 9 DPO

eluska87
autor
14. říj 2013

@mickey001 a já jsem vlastně taky 8 nebo 9 DPO

mickey001
14. říj 2013

Dekuji ja Tobe tez 🙂 A kdy mas mit MS? Ja ve ctrvrtek a do ze doby musim vydržet snad se mi MS nerozjede...

eluska87
autor
14. říj 2013

@mickey001 nevím jak jsem vbysadila HA tak mám MS velmi velmi nepravidelnou jednou za 28 dní pak za 34 atp

mickey001
15. říj 2013

Tak musis cekat a je to strasny ja vim ☹ dnes jsem se vzbudila a misto spineni jsem nasla na kalhotkách krev ale spise do hneda, tak ted se modlim aby se mi to nerozjelo ☹

marcellllka
17. říj 2013

ahoj , a taky začínáme se snažit, beru kyselinu listovou, a od prvniho dne menzes do ovulky ten kontryhel sem pila....,v době ovulky jsme měli sex, měla bych to dostat cca za týden, no a buď je to psychyka a nebo nevím...:D,
taky mě boli v tom podbříšku, první den to bylo jak píšeš jako by se mě chtělo na velkou, tak sem si to i myslela,ale jak i druhý den a dneska už se mi zdá divný....,prsa nebolej....,jen to a častý chození na malou.....,a taky jsem zpozorovala ale světlou čáru od pupíku nahoru.....,je taková bíla..ale o tom moc nevím nikdy jsem se toho nevšimla že bych to měla 😅 hehe, no dneska jdu kupovat testy do zásoby a snad vydržím a skusim je příští týden....,spíše jsem se chtěla zeptat na tu čáru? zda jste to nějaká z vás měla? jako třeba příznak těh. a pak časem tmavla.....,? nebo musí být hned tmavá? některé tu čáru neměli prej vůbec nebo až po porodu a některé hned pak dnů po oplod. no i kdyby tak je taká světla bíla?a pak tmavne? muže to být?:D

eluska87
autor
6. led 2014

@marcellllka AHoj, tak já tu čáru neměla v prvním těhotenství a teď ji zřejmě už taky mít nebudu 🙂 nejsem čárový typ asi 🙂 ale jinak to otěhotnění se nám povedlo na poprvé poněvadž 16.října už jsem měla ducha na tesu a momentálně jsem v 17. týdnu ..měla bych být šťastná,ale byla jsem na 1.screeningu a vyšel pozitivní..sice pan doktor říká, že nebylo nic moc vidět, protože po prvním císaři mi jaksi asi nešikovně srostla vevnitř jizva a tak to přez ni nebylo všechno vidět..tak mám jít 15. ledna pro jistotu na odběr plodové vody..tak drž pěsti ať vše dobře dopadne a máme miminko zdravé..nic jiného si nepřeji než aby bylo v pořádku ..a taky všem tady přeju nic jiného než zdraví zdraví zdraví...a tobě hodně štěstíčka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru