Bolení "tam dole". Může to být příznak?

28. únor 2023

Ahoj všem, vím, že to může být cokoliv a nemusí to vůbec souviset s těhotenstvím, ale zajímalo by mě jestli to třeba měl někdo také takto a nakonec to těhotenstvím opravdu bylo. Dnes jsem cca týden od ovulace a začal mě hrozně bolet spodek - jakoby stydké kosti, přirovnala bych to k bolesti jako, když začne dítě ve 3. trimestru tlačit na spodek a cítíte jak vás to tam bolí. Nevím, jak lépe tu bolest popsat. 🤷‍♀️ Ještě jsem to nezažila takhle před ms a je to teda dost nepříjemné 🙄 test si zatím dělat nebudu, ms by měla dorazit za týden, tak počkám do té doby. Měl tohle někdo z vás jako příznak těhotenství?

clairexr
1. bře 2023

Presne tuto zkusenost mam par dni po KET, cili neco pres tyden po ovulaci. Bolely me par dni jakoby ty sedaci kosti. Tehotenstvi to nakonec bylo 👍

autor
1. bře 2023

@clairexr tak to moc ráda čtu 😁 přesně, jak říkáš ty sedací kosti a prostě celkové ten spodek 🤔 tak uvidíme, jak to dopadne 😊

laiila
24. bře 2023

Tak jak to dopadlo? 🙂

autor
24. bře 2023

@laiila nevím, co to bylo, ale těhotenství ne .... nicméně ta bolest přetrvává, ne pořád, ale při určitém pohybu to cítím, takže zvažuji, že si zajdu raději k doktoru 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru