• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná? Měly jste těhotenství bez příznaků?

19. dubna 2013 
Ahoj, mám takovou otázku, jestli můžu být těhotná :wink: . Od prosince užívám medocriptine, protože jsem po vysazení HA nedostávala menstruaci - měla jsem zvýšený nějaký hormon (netuším který). A když ten medocriptine užívám, tak menstruaci dostávám po 25 dnech. Jenže jsme ji měla dostat 2. dubna a stále nepřišla. A jak jsem to tak počítala tak jsme s manželem spolu spali v období ovulace (teda já nikdy ovulaci nepociťuji, ale podle výpočtu, ten den měla být). Poslední týden mě bolí hodně břicho, jako kdybych to měla dostat, cítím se unavená a mám takový bílý výtok. Jinak žádné příznaky. Test si zatím dělat nechci, bojím se zklamání, mimčo bychom si s manželem už přáli. Počkám ještě týden a test si udělám. Jen mě zajímá, jestli někdo měl těhotenství bez příznaků. Předem děkuji za odpověď. :slight_smile:
11. dub 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naturela88 Těhotenství bez příznáků jsem měla obě dvě :wink:
11. dub 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
První těhu naprosto bez přínaků, kdybych neudělala test, tak bych nevěděla, že jsem těhu :wink: . A jestli jsi měla dostat MS 2. dubna, tak teď už by to bylo na testu vidět.
Držím palce.
11. dub 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za odpovědi :slight_smile: . Po víkendu udělám test a uvidíme, co na něm bude :wink: Snad dvě čárečky, to bych si moc přála.
11. dub 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já též jsem byla bez příznaků kdybych neměla menses a kdyby mi nevyšel těh. test tak vůbec nevím,že čekáme prcka.. :grinning:
12. dub 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kdybych neviděla na vlastní oči 2 čárky na testu a zvětšující se břicho tak ani nevím že jsem těhotná:slight_smile: U obou dětí:slight_smile:
12. dub 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslím, že to, co popisuješ, klidně můžou být příznaky. U mě teda takové byly. Podbřišek bolel jako čert celý první měsíc :wink:
12. dub 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
každé těhu bylo bez příznaků,jedinné,co, bolelo mně břicho jako na MS ale ta nedošla,tady je jedinná rada,udělej test,zklamání může být ale to bude i když ti dojde MS,nebo je něco špatně a je lepší to vědět a cyklus upravit když se o miminko snažíte :wink:
12. dub 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se, také žádné příznaky, test jsem si udělala ze zvědavosti a nevěřila jsem vlastním očím :slight_smile: , jinak mě také bolelo břicho jako před MS a pak další 4 týdny, hodně štěstí :slight_smile:
12. dub 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem moc děkuji za odpovědi :slight_smile: . V týdnu zkusím test a necháme se překvapit :wink: , jak vyjde. Na jednu stranu mám vážně pocit, že jsem v tom i manžel říká, že jsem jiná. Tak snad to bude těhotenství a ne nějaká vážnější porucha. Břicho bolí stále, do toho se mi střídá zácpa s průjmem, včera mi neudělal dobře cigaretový kouř a to mi nikdy nevadil. Tak možná to jsou těhotenské signály :wink: :wink: :wink:
14. dub 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla bolesti jako bych měla dostat menstruaci a ještě jsem špinila tak jsem jí čekala a ona stále nikde tak jsem si udělala jen tak test a duch...no nečekala jsem to :slight_smile: tak držím palce at jsou na testu //
14. dub 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na těhotenství přišla cca po 6-7 týdnech. měla jsem to dost nepravidelně, tak jsem si před návštěvou mudr. pro jistotu udělala test a byl pozitivní :slight_smile: do té doby nic moc, žádné pnutí v prsou, žádné bolesti, jen trochu únava a pocit, jak kdybych byla přejedená. všechno přišlo až potom- nevolnosti a pod
14. dub 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže dneska jsem si ráno udělala test a našla jsem dvě čáry // :slight_smile: :wink: Objednaná jsem k doktorovi v pondělí, tak snad to všechno bude dobré. Ani jsem nevěřila vlastním očím, protože od pátka mě už nebolelo ani břicho. Ale stejně mi to nedá a udělám si další testy, protože, to by byl docela zázrak, že jsme se s manželem trefili přímo do ovulace, protože to zkoušíme už přes půl roku, a nepodařilo se. Jenže nevím, jestli mám dál pořád brát ten Medocriptine, nebo ne, v příbalovém letáku píšou, že v některých případech se může brát i na začátku těhotenství, tak nevím. No uvidíme, kdy se rozjedou všechny příznaky, ale radši bych brala, kdyby to bylo klidné těhotenství :wink: :wink: :wink:
17. dub 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
aHOJ,chtěla jsem se zeptat,zda-li máte někdo s tímto zkušenosti-snažíme se s manželem o miminko-beru na podporu růstu vajíček Utrogestan a pak Clostylbegit-přet 15 dny jsem měla ovulaci a tak jsme se s manželem snažili,ale do teď nemám žádné známky těhotenství-prsa mně nebolí ,nejsem unavená,špatně mi není a td..., ale paní doktorka na gyndě mně vzala 14 den po ovulaci krev na HCG a bylo zvýšené,prý jen mírně,že se to z moče ještě nedá zjisti,ale kolik to nevím, a tak mám dojít za týden na kontrolu. měsíčky bych měla dostat za 4dny-jako vždycky-teď beru Utrogestan. Chtěla jsem se zeptat,jestli hodnota HCG může být falešně zvýšená? Abych nebyla zklamaná,ale je divné,že v krvi HCG zvýšené a já ani 15 den po ovulaci nemám jediný fyzický příznak těhotenství.Děkuji předem za odpověd
Dnes v 10:15 • snaží se • Pošli IP •
19. dub 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek