Bolest v kříži a břicha před ovulací. Může to být bylinkami?

terulie94
21. říj 2019

Ahoj holky. Už půl roku se snažíme o miminko. Dobrala jsem krabičku od TČM Zvelebení rumělkového pole a Gynex. Pár dnů před ovulací mě začalo pobolívat břicho a záda v kříži. Přisuzovala jsem to té ovulací, ale plodné období mi skončilo před pár dny a bolest v kříži je pořád stejná a břicho mě taky pobolíva stále. Není to konstantní bolest.. Spíš to vypadá, jako by měla každou chvilku přijít menzes, ale od půlky cyklu? Tak nevím, jestli to může být třeba těmi bylinkami nebo.. jsem těhotná? Nevim, zda si chci test udělat, abych pak nebyla zklamaná.. Ale ráda bych jen věděla, čím to je. Tak pokud s něčím podobným máte zkušenost, co vám pomohlo? Děkuji!!

terka80
21. říj 2019

@terulie94 muze to byt po gynexu,mela jsem to ja a musela sem ho prestat brat.jinak ty priznaky co pisete je klasicke pms.tez na neho trpim kazdy mesic

terulie94
autor
21. říj 2019

@terka80 Gynex už taky týden neberu.. Tak uvidíme co z toho bude 🙂 Děkuji za reakci!

princezna8
21. říj 2019

@terulie94 Ja mela hodne silne bolesti bricha a v krizi. Jelikoz jsem mela nepravidelny cyklus, tak jsem cekala ze asi do par dni ms bude. Jenze silne bolesti trvali uz asi 3 tydny, coz mi bylo divny, a tak jsem zkusila test, a byly 2 carky 😊

terulie94
autor
21. říj 2019

@princezna8 No v tom kříži to bolí fakt hodně, břicho cítím jako před ms, tlak a občas mě tam píchne, na různých stranách.. Je to nějaké divné a trvá to už asi ty tři týdny. Každopádně nechci, aby to byla sugesce.. I když to miminko nějak extra neřeším a nebrečím u každé menstruace. Menzes mám dostat příští týden, tak mi to i na test přijde brzy a nikdy jsem neměla tak silné PMS :-\ Děkuji za reakci 🙂

princezna8
21. říj 2019

@terulie94 Tak uvidis, kazdopadne jestli mimi moc neresis tak se to mozna prave povede 😀 ja dokud jsem silela ze chci mimi a obrecela jsem kazdou ms, tak nic. Pak jsem se na to vykaslala, nasla jsem si jiny smysl zivota, a vlitla jsem do toho ani nevim jak ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru