• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest v podbřišku a časté močení, jsem těhotná?

9. dubna 2013 
ahojky mám dotaz první týden po pravidelné 7dení přestávce jsem si zapo vzít tabletu číslo 4 nechráněný pohlavní styk jsem měla každý den tet v neděli jsem to dostala ale maličko a už týden pocituji nevolnost bolest v podbříšku a časté močení dělala jsem si těhotenský test a byl negativní tak nevím jestly nemuže být falešně negativní
8. dub 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že těhotenství je vyloučené.
8. dub 2013 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajdas test tak brzy není průkazný....vyčkej, zda dorazí další MS...každopádně pokračuj v dalším užívání tabletek dle návodu...je tam popsáno, jak postupovat při vynechání
8. dub 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajdas na testování je opravdu moc brzy.Počkala bych asi testla v den kdy by měla dorazit nebo po vynechání... :slight_smile:
9. dub 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také si myslím,že těhotná nejsi,jedna zapomenutá tableta nevadí......
9. dub 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli zapomneš jednou a jnak bereš poctivě tak jsi ten den byla chráněna na 50% :wink: Počkej na vynenchání menstruace ...
9. dub 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolest v podbřišku může mít i jinou příčinu, třeba zánět močáku, takhle se projevoval mně...
9. dub 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 Dny zpoždění, pořád močení , bolest prsou,žravá už 3 dny.Test negativní.... :frowning2: tak co?????
9. dub 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky tedy žravou před menstruací a prsa mě bolí taky,tak jedině si test udělej ještě později....
9. dub 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek