Bolest v podbřišku a časté močení, jsem těhotná?

Ahojky mám dotaz první týden po pravidelné 7dení přestávce jsem si zapo vzít tabletu číslo 4 nechráněný pohlavní styk jsem měla každý den tet v neděli jsem to dostala ale maličko a už týden pocituji nevolnost bolest v podbříšku a časté močení dělala jsem si těhotenský test a byl negativní tak nevím jestly nemuže být falešně negativní
jasminecek
8. dub 2013
Myslím, že těhotenství je vyloučené.
speedygon
8. dub 2013
@kajdas test tak brzy není průkazný....vyčkej, zda dorazí další MS...každopádně pokračuj v dalším užívání tabletek dle návodu...je tam popsáno, jak postupovat při vynechání
sarkad2856
9. dub 2013
@kajdas na testování je opravdu moc brzy.Počkala bych asi testla v den kdy by měla dorazit nebo po vynechání... 🙂
hradkovka
9. dub 2013
Také si myslím,že těhotná nejsi,jedna zapomenutá tableta nevadí......
pajab
9. dub 2013
Jestli zapomneš jednou a jnak bereš poctivě tak jsi ten den byla chráněna na 50% 😉 Počkej na vynenchání menstruace ...
pindruscha
9. dub 2013
Bolest v podbřišku může mít i jinou příčinu, třeba zánět močáku, takhle se projevoval mně...
sluneccnicee
9. dub 2013
2 Dny zpoždění, pořád močení , bolest prsou,žravá už 3 dny.Test negativní.... 😞 tak co?????
hradkovka
9. dub 2013
Já mám taky tedy žravou před menstruací a prsa mě bolí taky,tak jedině si test udělej ještě později....

Začni psát odpověď...

Odešli