Bolest v podbřišku a časté močení, jsem těhotná?

kajdas
8. dub 2013

ahojky mám dotaz první týden po pravidelné 7dení přestávce jsem si zapo vzít tabletu číslo 4 nechráněný pohlavní styk jsem měla každý den tet v neděli jsem to dostala ale maličko a už týden pocituji nevolnost bolest v podbříšku a časté močení dělala jsem si těhotenský test a byl negativní tak nevím jestly nemuže být falešně negativní

jasminecek
8. dub 2013

Myslím, že těhotenství je vyloučené.

speedygon
8. dub 2013

@kajdas test tak brzy není průkazný....vyčkej, zda dorazí další MS...každopádně pokračuj v dalším užívání tabletek dle návodu...je tam popsáno, jak postupovat při vynechání

sarkad2856
9. dub 2013

@kajdas na testování je opravdu moc brzy.Počkala bych asi testla v den kdy by měla dorazit nebo po vynechání... 🙂

hradkovka
9. dub 2013

Také si myslím,že těhotná nejsi,jedna zapomenutá tableta nevadí......

pajab
9. dub 2013

Jestli zapomneš jednou a jnak bereš poctivě tak jsi ten den byla chráněna na 50% 😉 Počkej na vynenchání menstruace ...

pindruscha
9. dub 2013

Bolest v podbřišku může mít i jinou příčinu, třeba zánět močáku, takhle se projevoval mně...

sluneccnicee
9. dub 2013

2 Dny zpoždění, pořád močení , bolest prsou,žravá už 3 dny.Test negativní.... ☹ tak co?????

hradkovka
9. dub 2013

Já mám taky tedy žravou před menstruací a prsa mě bolí taky,tak jedině si test udělej ještě později....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru