• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest v podbřišku a hnědý výtok po prvním sexu

6. ledna 2014 
Je mi 14, za měsíc 15. Ano, vím, že nic horší ani být nemůže. Ale přišla jsem o panenství. Byla jsem zamilovaná. A on mě chtěl jen odpanit a odejít. Udělal se mi na podbříško a tvrdí, že do mě to nedal. Ale já se strašně bojím. Po sexu jsem krvácela. Ale to je normální. Ale od té doby, mám hnědé výtoky a bolest v podbříšku, jakobych to měla dostat, jenže dostat měsíčky mám až 22. ledna. Vyspal se se mnou v sobotu. Může se to stát?
6. led 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky přišla o panenství v 15,nevidím na tom nic divného,ale s mojí láskou,ne jen tak,jinak krvácení po prvním styku je normální,hnědý výtok neznám ano bolest,došla bych si na gyndu..
6. led 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelko, stane se, já taky neměla napoprvé žádný "zázrak". :slight_smile: Krvácela jsem teda fest, ještě i několik dní po tom a hnědý (tedy slabounce krvavý) výtok jsem pak měla týdny a po každém dalším pokusu taky.
Od soboty jsou to jen dva dny, takže ta bolest určitě nebude zahnízďování vajíčka, to jsem měla u obou dětí až 7./8. den po početí, ale na tu gyndu si zajdi kvůli sobě - bude to nepříjemné vzhledem k tvému věku, ale lepší být zpovídaná a lynčovaná, než něco zanedbat a nedejbože později třeba nemoct mít děti. Držím pěsti, a příště si líp vybírej. :wink:
6. led 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek