Bolest v podbřišku. Můžu být těhotná?

26. zář 2020

Možná blbý dotaz, nevím. V den před očekávanou menstruací jsem měla nechráněný přerušovaný styk. Vím, že mám pravidelnou ovulaci až v polovině cyklu. Ale je nějaká pravděpodobnost, že bych mohla být těhotná? Bolí mě v podbřišku. Může to být praskající folikul nebo prostě jen nervozita ze všeho. Pobolívá už třetí den. Děkuji za jakoukoli reakci

sissis1221
1. říj 2020
sissis1221
Autor odpověď smazal
Zobraz
sissis1221
Autor odpověď smazal
Zobraz
sissis1221
Autor odpověď smazal
Zobraz
jako_mala_holka
2. říj 2020

@sissis1221 hele a kolik dni je to po tom, co jsi mela dostat ms? Protoze jo, je to normalni, asi je moc brzy na ultrazvuk, ja mela 10.10. dostat ms a na utz jsem byla 23.10. a uz bylo srdicko... bylo to cca mesic po ovulaci

sissis1221
Autor odpověď smazal
Zobraz
sissis1221
2. říj 2020

@jako_mala_holka tak ted jsem si dělal digi test a ukazuje 2-3tyden což by vycházelo

jako_mala_holka
2. říj 2020

@sissis1221 urcite to bude dobry, jen je potreba tak tyden dva pockat a teprve vyrazit na gyndu 🙂... kolikaty tt jsi, se pozna podle ovulace, pripadne pak z utz... jeste vyckej s dalsi kontrolou, ale kdyby te neco bolelo, nebo prislo nejake krvaceni, tak jit okamzite... ale to urcite vis... drzim palce 🙂 teoreticky bys ted mohla byt cca v tom 5tt, gynda je vhodna az tak v 7tt, to jsem tusim byla ja

sissis1221
Autor odpověď smazal
Zobraz
sissis1221
3. říj 2020

@jako_mala_holka Ja budu urcite informovat a dekuji moc ☺️

jako_mala_holka
3. říj 2020

@sissis1221 drzim palce a hlavne myslet pozitivne, bude to dobry 🙂

sissis1221
Autor odpověď smazal
Zobraz
jako_mala_holka
5. říj 2020

@sissis1221 s timto nemam zkusenost, ale asi je to hodne (coz je dobre)... zkus pohledat v diskuzich, urcite se nekde resi hodnoty hcg 🙂 snad uz neco zitra bude videt, ale moc bych na to nespolehala, je jeste docela brzy, spis fakt za ten tyden aspon, ale treba uz bude neco malicko videt... uvidis, drzim moc palce 🙂

sissis1221
5. říj 2020

@jako_mala_holka Ja premylsim ze bych se nechala odbjednat az za ten týden,co myslíte ?

sissis1221
5. říj 2020

@sissis1221 jsem ted cca 5+1 jeste je dost brzo ..

jako_mala_holka
5. říj 2020

@sissis1221 urcite by to bylo lepsi 🙂

sissis1221
6. říj 2020

@jako_mala_holka Dobrý večer, dnes jsem byla na kontrole u doktorky a uz bylo videt na ultrazvuku piďi miminko,Slzy mi tekly🥰takze zatím u nás vše v pořádku

jako_mala_holka
6. říj 2020

@sissis1221 uzasne, moc gratuluju ❤️ at je vse v poradku i dal 🍀🙂

sissis1221
6. říj 2020

@jako_mala_holka dekuji ❤️ U tebe taky. Budu informovat pokud chces 🙂

jako_mala_holka
7. říj 2020

@sissis1221 to budu moc rada 🙂 dekuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru