Bolest zad a vaječníků, ale menstruace nikde

bajculka
8. dub 2015

Zdravím děvčata 🙂 mám 5dní zpoždění u mě nic neobvyklého. Včera večer intenzivní bolest vaječníků a zad ale MS pořád nikde. Těhu test jsem dělala včera a byl negativní. Myslíte že mám ještě několik dní počkat a pak test opakovat? Děkuji za vaše názory 🙂

hanyzka11
8. dub 2015

@bajculka tak pokud je zpoždění běžné, nemusí to nic znamenat. na druhou stranu pokud podle PMS na sobě poznáš, že už by to mělo přijít, pak tu šance je. hodně žen popisuje stejné pocity u začátku menses a těhotenství. i já to měla tak. takže zkus pár dní počkat a zopakovat test.držím palce

bajculka
autor
8. dub 2015

Děkuji za radu 🙂 od rána žádná bolest zad ani vaječníků ale mám trochu žaludek na vodě, snad to pár dní vydržím než zas budu testovat jsem hrozně zvědavá :D

lucina90
8. dub 2015

@bajculka ahoj. Já budu čekat s tebou 😀 ms nikde..pms nemívám a jsem 33DC..průměr mám 30 dní dlouhý cyklus a teď poslední 2 cykly jsem měla přesně 29 dní díky Mastodynonu.

bajculka
autor
8. dub 2015

Tak to budu držet palečky 🙂 poslední měsíce mám ms celkem pravidelnou tak uvidíme 🙂 😉

lucina90
8. dub 2015

@bajculka Děkuji. Taky budu držet palce 🙂 mám otázku jestli neva. Máš nějaký výtok? Já trochu a dost se prohlížím vevnitř 😀 a mám bílý krémový

lucina90
8. dub 2015

Před ms by mělo být sucho..

bajculka
autor
8. dub 2015

V pohodě 🙂 výtok mám, občas mi to připadalo jak když jsem se počůrala nebo jako kdyby se dostavila ms ale stále nic :-\ jsem hrozně zvedavá škoda že si do toho pupíku nevidíme :D

bajculka
autor
8. dub 2015

tak mi to nedalo a koukla jsem na těhu test co jsem dělala včera a byl tam slaboučký duch 🙂 tak počkám a za pár dní budu opakovat 🙂 malá naděje by to být mohla 🙂

lucina90
8. dub 2015

Já to asi nevydržím a zítra testnu 😀

bajculka
autor
9. dub 2015

Já to po tom včerejšku nevydržela a test jsem si udělala 😁 bohužel vyšel jen s jednou / :(

lucina90
9. dub 2015

@bajculka tak já mám taky jednu čárku a po ms ani památky.

bajculka
autor
9. dub 2015

@lucina90 No tak snad příště, budu držet palečky. S přítelem už se snažíme rok a nic, začíná to být docela na palici :(

lucina90
9. dub 2015

@bajculka a už jste to řešili nějak přes doktory? Nějaký testy a tak? My tomu necháváme volný průběh, nic neměřím, ovu nehlídám. Načteno sice mám, ale nechci se do toho moc zamotat 🙂

bajculka
autor
9. dub 2015

No když jsem byla v prosinci na kontrole rekl mi gyndar ze kdyz neotehotnim do brezna ze se to zacne resit a ze mam prijit v březnu az budu mit ovu ale zrovna kdyz byla ovu a chtěla jsem se objednat mel zavreno, tak cekam tedka na dubnovou ms ale ta ne a ne prijit. Taky mam hodne načteno tak jsem zvedava vo mi rekne a co me ceka. naštěstí se specializuje na neplodnost a umele oplodneni takze verim ze se mu to povede. My na to taky nejak nespechame, ovu moc nehlidam jak kdy 🙂 tak uvidime 🙂

lucina90
9. dub 2015

@bajculka pokud máte pravidelný sex tak není co řešit 🙂 jen jen možná tu ovulaci by to chtělo jestli ji máš atd..aale to třeba až doktor zjistí víc. A břicho tě bolí nebo něco? Mě se včera večer motala hlava..dnes mě pobolívá levá strana...sem tam bolí břicho jak při ms a pak zas nic...

bajculka
autor
9. dub 2015

No to nikdo nevi jestli mam ovulaci. Bricho a záda me bolely jen jen v utery a od te doby nic, včera večer kdyz jsem usinala tak me bolelo asi trochu břicho ale to jsem si spis vsugerovala, vytok taky zmizel a po žádný bolesti ani pamatka. Tak nevim je to nejaky divoky :D

lucina90
10. dub 2015

@bajculka tak mě dnes taky nic není. . nevím kde se ms fláká

bajculka
autor
11. dub 2015

Tak u mě stále nic. Po bolesti a po ms ani vidu ani slechu :D

lucina90
12. dub 2015

@bajculka tak já už mám jasno. Ms došla dnes. Co ty?

hanyzka11
12. dub 2015

@bajculka a co další test? nedělala sis?

bajculka
autor
12. dub 2015

Test jsem si delala naposledy 9.4 od te doby ne... ms nedorazila a nic me neboli obcas jenom chvilku bricho ale zase to po několika minutach odezni. Zitra koupim test a zkusim 🙂

bajculka
autor
13. dub 2015

@hanyzka11 tak ted ráno jsem si udelala test a nic.... jen se ta mrcha asi nekde zatoulala :(

lucina90
13. dub 2015

@bajculka zkus sex 😀 mě to teda pomohlo a došla ms

bajculka
autor
13. dub 2015

@lucina90 😀 😀 😀 😀

lucina90
14. dub 2015

@bajculka já to praktikuju 😀 vždycky mě to protáhlo a bylo 😀

bajculka
autor
14. dub 2015

Ty zvíře 😀 dobře tak ja to zkusim 😀

hanyzka11
14. dub 2015

@bajculka tak uvidíme zítra, jak to funguje :D to jsem ještě neslyšela. znám červený víno, horkou vanu, ale toto ... :D

bajculka
autor
15. dub 2015

Zatim nic ani zadnej sex 😀 usnuli jsme oba u televize jak mimina 😀

hanyzka11
15. dub 2015

@bajculka nooo, tak uvidíme🙂 jestli dobře koukám, tak zpoždění 14 dní........

lucina90
15. dub 2015

No na mě to funguje 😀 tak zkuste a dejte info 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru