• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti, tlak v podbřišku. Čím to může být?

29. července 2016 
Ahojky holky tehotensky test jsem si delala 6 dni po zpozdeni MS (citlivost 10). Vysel negativni :frowning2: Bolesti prsou temer vymyzely, avsak bradavky zacali byt citlive. Ale co me opravdu trapi je, ze me boliv podbrisku (vice na leve strane a uprostred)je to takova pichlava bolest a chvilemi i tlak. Dnes je to uz 8 dni zpozdeni MS. MS nikde ale obevil se mi vytok. Jeste musim dodat ze sem byla 4 dny s pritelem nekolikrat jsme soulozily, tak jestli to nemuze byt tim... Je mozne, ze nekomu toto prijde trapne, ale bohuzel nevim cim to muze byt a nechce se mi hnedka letet k lekari. Budu moc rada za vase nazory...
11. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky prosim nemohla by ste mi nejaka poradit??? :cry:
12. bře 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca Ahoj, pokud máš bolesti a nevíš, co to je...tak si myslím, že by bylo lepší navštívit lékaře.
Může to být mimoděložní těhotenství, zánět, nastydlé vaječníky... prakticky cokoliv.
Já teda nevím, ale nějak nechápu, proč s bolestí nejdeš k lékaři :wink:, přece když nevíš, co to může být, tak od toho jsou tu právě ti lékaři....
Držím pěsti, ať to není nic vážného.
12. bře 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky radím lékaře. Může to být cokoli, třeba i opožděná ovulace, zánět močového měchýře, atypický slepák ... a včechno, co bylo zmíněno dřív.
12. bře 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc vam dekuji, pujdu k lekari ale az ve ctvrtek ... jen sem chtela slyset nazor co by to mohlo tak byt :frowning2: zda to neni treba priznak tehotenstvi nebo tak neco :frowning2:
12. bře 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca ahoj, taky mě bolelo v podbříšku. Spíš na vaječnících. Nejvíce při sexu a bylo to cystou, která pak praskla a už je zase dobře. Určitě k doktorovi jdi - pomocí UTZ zjistí nejlépe, o co jde. Držím pěsti.
12. bře 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xradka79 no me to pri styku vubec neboli... spis me to boli kdyz se smeju a nebo udelam nejaky divny pohym...
12. bře 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca já mývám bolestivost v podbřišku i při ovulaci ,ale být tebou zajdu si k doktoru jak radí holky on ti udělá ultrazvuk ,třebas nabere i krev kůli těhu a budeš hned moudřeší ,ale rozhodně jdi co nejdříve :slight_smile:
12. bře 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonicata me prave poboliva v podbrisku jen kdyz to mam dostat... ale MS nikde... a testy jsou negativni i ty nejcitlivejsi :frowning2: Jen se bojim toho ze pujdu k lekari s bolestma a pri vysetreni mi pani doktorka bude sahat na bricho a jako na potvoru mě to nebude bolet a ona si bude myslet ze sem nejaky debil, jtery jen otravuje :frowning2:
12. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca to si určo nebude myslet podle mě si bude myslet , že si žena které na sobě záleží :slight_smile: Takhle to neber vůbec ! Podívej oni zato dostávají korunky takže ona si tě velice ráda proklepne :slight_smile:A hlavně žádnej doktor si nevezme na triko když mu tam přijde snažilka bez MS a s bolestma podbřišku aby s tebou nic nedělal ! Tomu věř :angry: Fakt neboj se a jdi k doktoru od toho jsou :slight_smile:
12. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca ahoj, tak jak si dopadla u doktora?
15. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xradka79 ja sem se tam nakonec neodvazila jit pac uz me to tolik neboli, tak mi to prislo zbytecne, tak pujdu az pristi ctvrtek pokud to nedostanu :wink:
15. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca ty jsi trdlo :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xradka79 jsem ja vim :wink:
16. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat a poprosit o radu. Mám 5 dní opožděnou menstruaci a na levé straně mě jakoby píchá v oblasti vaječníků a v podbřišku mám slabý tlak a mám takový tuhý bílý výtok. Nevěděly by jste, co by to mohlo být? Moc děkuji!
23. črc 2016 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristykabelova zkusila si test ?
28. črc 2016 ve 13:31  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristykabelova no taky bych v první řadě zkusila tt
29. črc 2016 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek