Bolesti, tlak v podbřišku. Čím to může být?

29. července 2016 
Ahojky holky tehotensky test jsem si delala 6 dni po zpozdeni MS (citlivost 10). Vysel negativni Bolesti prsou temer vymyzely, avsak bradavky zacali byt citlive. Ale co me opravdu trapi je, ze me boliv podbrisku (vice na leve strane a uprostred)je to takova pichlava bolest a chvilemi i tlak. Dnes je to uz 8 dni zpozdeni MS. MS nikde ale obevil se mi vytok. Jeste musim dodat ze sem byla 4 dny s pritelem nekolikrat jsme soulozily, tak jestli to nemuze byt tim... Je mozne, ze nekomu toto prijde trapne, ale bohuzel nevim cim to muze byt a nechce se mi hnedka letet k lekari. Budu moc rada za vase nazory...
11. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky prosim nemohla by ste mi nejaka poradit???
12. bře 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca Ahoj, pokud máš bolesti a nevíš, co to je...tak si myslím, že by bylo lepší navštívit lékaře.
Může to být mimoděložní těhotenství, zánět, nastydlé vaječníky... prakticky cokoliv.
Já teda nevím, ale nějak nechápu, proč s bolestí nejdeš k lékaři , přece když nevíš, co to může být, tak od toho jsou tu právě ti lékaři....
Držím pěsti, ať to není nic vážného.
12. bře 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky radím lékaře. Může to být cokoli, třeba i opožděná ovulace, zánět močového měchýře, atypický slepák ... a včechno, co bylo zmíněno dřív.
12. bře 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc vam dekuji, pujdu k lekari ale az ve ctvrtek ... jen sem chtela slyset nazor co by to mohlo tak byt zda to neni treba priznak tehotenstvi nebo tak neco
12. bře 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca ahoj, taky mě bolelo v podbříšku. Spíš na vaječnících. Nejvíce při sexu a bylo to cystou, která pak praskla a už je zase dobře. Určitě k doktorovi jdi - pomocí UTZ zjistí nejlépe, o co jde. Držím pěsti.
12. bře 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xradka79 no me to pri styku vubec neboli... spis me to boli kdyz se smeju a nebo udelam nejaky divny pohym...
12. bře 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca já mývám bolestivost v podbřišku i při ovulaci ,ale být tebou zajdu si k doktoru jak radí holky on ti udělá ultrazvuk ,třebas nabere i krev kůli těhu a budeš hned moudřeší ,ale rozhodně jdi co nejdříve
12. bře 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonicata me prave poboliva v podbrisku jen kdyz to mam dostat... ale MS nikde... a testy jsou negativni i ty nejcitlivejsi Jen se bojim toho ze pujdu k lekari s bolestma a pri vysetreni mi pani doktorka bude sahat na bricho a jako na potvoru mě to nebude bolet a ona si bude myslet ze sem nejaky debil, jtery jen otravuje
12. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca to si určo nebude myslet podle mě si bude myslet , že si žena které na sobě záleží Takhle to neber vůbec ! Podívej oni zato dostávají korunky takže ona si tě velice ráda proklepne A hlavně žádnej doktor si nevezme na triko když mu tam přijde snažilka bez MS a s bolestma podbřišku aby s tebou nic nedělal ! Tomu věř Fakt neboj se a jdi k doktoru od toho jsou
12. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca ahoj, tak jak si dopadla u doktora?
15. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xradka79 ja sem se tam nakonec neodvazila jit pac uz me to tolik neboli, tak mi to prislo zbytecne, tak pujdu az pristi ctvrtek pokud to nedostanu
15. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca ty jsi trdlo
16. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xradka79 jsem ja vim
16. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat a poprosit o radu. Mám 5 dní opožděnou menstruaci a na levé straně mě jakoby píchá v oblasti vaječníků a v podbřišku mám slabý tlak a mám takový tuhý bílý výtok. Nevěděly by jste, co by to mohlo být? Moc děkuji!
23. črc 2016 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristykabelova zkusila si test ?
28. črc 2016 ve 13:31  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristykabelova no taky bych v první řadě zkusila tt
29. črc 2016 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek