Bolesti v podbřišku jako při ms v 6.tt. Měla jste některá?

28. únor 2020

Dobrý den, chci se prosím optat měla jste některá z Vás bolesti v 6.tt jako při menstruaci? ... mám už strach, nespinim, nekrvacim nic, jen se mi občas stane, ze závidím bolest jako při začínající menstruaci. Mám za sebou už jedno ZT, tak se bojím. Děkuji ta odpověď 🙏🏻🍀

evca_w
28. únor 2020

Je to uplne normalni..deloha se roztahuje..Take mam za sebou ZT, tak chapu tvuj strach, ale dulezite je verit, ze tentokrat uz to vyjde😊Hodne stesti🍀

anniej
28. únor 2020

Přesně tak, děloha se roztahuje a taky je dost prokrvená... Taky jsem se bála, podbřišek mě bolel pořád až do 4 měsíce a teď v posledním trimestru taky pobolívá. Chápu obavy po smutné události, ale to pobolívání je naprosto v pořádku ☺️ Hodně štěstí, odpočívej jak můžeš 🍀

barcachejn
28. únor 2020

Take jsem to tak mela a ted jsem ve 34tt 🙂 takze se neboj je to normalni,ale chapu te take jsem se bala mam za sebou jeden SP. Ale take jsem vubec nespinila ani nekrvacela,deloha se roztahuje a zacina se namahat 🙂 neboj se bude to v poradku 🍀

theuska29
28. únor 2020

Já jsem kvůli bolestem v podbřišku zjistila, že jsem těhotná. Měla jsem takové křeče, že jsem padala až na kolena. Vůbec jsem tedy s jiným stavem nepočítala, tak jsem byla nadšená 🙂

autor
28. únor 2020

No doufám, ze je to opravdu to roztahovani dělohy 🙂 .. ale je to takové neprijemné no, ale co bych pro to malé vysněné nevydržela ☺️☺️... A strach mě drží prave od toho ZT, to prave byly bolesti nesnesitelné, tak doufám, že už vše bude v pořádku. Testují 4. den a kolejnice mám hezky, takové jsem neměla první tehu. Mám tedy i biochemické za sebou, ale nebýt testu, ani nevím, ze jsem tehu byla. To nějak neresim, asi se spis tom pohnojilo ♥️

eliskaaaa
13. bře 2020

Zdravim ..
Rada bych se zeptala...Je mi 41 let mame 2 krasne zdrave holcicky 6 a 7 let..Vlastne uz jsme zadne mimi neplanovali....a ted v 41 se mi ukazal test pozitivni....Byla jsem v soku...ale i hrozne stastna....
Ale ted k problemu...9.3. jsem dostala vecer silne krece do podbrisku trvalo to asi tak 20 min.....musela jsem si lehnout v koupelne na bok na zem a myslela jsem ze to nerozdycham☹...
To jsem ale jeste nevedela ze jsem tehotna.....ale tusila jsem to uz nejaky tyden.....
Na druhy den 10.3. jsem si udelala test a byl pozitivni....Hned jsem sla k doktorce nasla cernou tecku....
Ale to uz jsem u ni zacala i krvacet☹...
Nedelala mi zadne nadeje....pry to muze byt vse....jak samovolny potrat...tak i mimodelozni....ale i normalni tehotenstvi....
Kontrolu mam v pondeli 16.3....Netusim jak to vnitrne zvladnout☹
Stale krvacim....stale bolesti v podbrisku....
Rada bych se dozvedela jestli zna nekdo nekoho kdo tohle prodelala a konec to melo stastny....
Dekuji.....
Pripadam si uz hodne stara a bojhim se ze muj vek je tim nejvetsim problemem☹
dekuji za odpovedi....

eliskaaaa
13. bře 2020

k tomu bych chtela dodat ze jsem asi ve 4-6tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru