Bude mi 16 a jsem asi těhotná, co mám dělat?

lucifer97
24. lis 2013

ahojte,za měsíc mi bude 16 let a na krku mám svého 18ti letého přítele.teď mám ale strach, že k němu přibude i miminko ☹ nic jsme neplánovali ( kdo by taky plánoval v 16ti s nedokončenou školou) ,byli jsme opatrní..pravda,antikoncepci nemám,ale na kondom jsme spoléhali ☹ teď mám 7 z 13ti příznaků těhotenství a mám strach. Jsem mladá a menstruaci mám často zpožděnou, podle toho se teď tedy řídit nemohu. Přítel není žádný frajírek, kterých je v dnešní době plno. Je to rozumný už téměř chlap, pracuje,bydlí sám,dokáže se postarat a jsem si jista tím, že když už budu těhu, že neodejde.. 🙂 už teď si začíná hledat lepší práci, i když není vůbec nic jisté..poradí mi někdo co mám dělat? za jak dlouho je spolehlivý těhotenský test? :(

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciebx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

A chráněni zákonem vám nic neříká? Proč myslíš že jsi těhotná? 🙂

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

A kdy jsi dostala svoji první?

vercavymeve
27. bře 2014

Je totiž možné, že pokud jsi ji dostala třeba před rokem, že se ti pořád ustaluje a že ji máš nepravidelnou 🙂 a když už si myslíš že jsi tak ,,dospělá,, na to žít sexuálním životem tak jste měli s přítelem uvažovat i nad nějakou ochranou typu třeba kondom 🙂 ale nesoudím, je to tvoje věc 🙂 zajdi si do lékárny a kup si test a uvidíš 🙂

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

To ti věřím když ti je 12 🙂 musíš co nejdřív zajít na gynekologii, ale jen tě chci upozornit že ti je 12 tedy jsi mladší 15 let a doktor to bude muset oznámit rodičům..ale musíš tam zajít co nejdřív, nemusíš se ani objednávat 🙂 už jsi někdy vůbec byla na gynekologii?

luciebx
27. bře 2014

@nikol2003 a s cim jako chces pomoci? ze tvyho pritele muzou zavrit pac jste oba nezletily... mame te litovat za to ze ve 12 si mas leda tak hrat s panenkama a ne si hrat na dospelou a sexovat s klukama kteri ocividne nevi na co prirozeni maji??? tvoji rodice to vi?? uz si byla u dr??

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majanax
27. bře 2014

@nikol2003 z čeho jsi zoufalá?

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

A byla jsi už někdy na gynekologii? A kdy přesně jsi měla poslední menstruaci, přesné datum?

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

Tak mi řekni kdy jsi měla poslední menstruaci 🙂 pokud možno přesné datum

vercavymeve
27. bře 2014

22.3?? Tak jak můžeš vědět že jsi těhotná?

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

Poradím, ale před chvíli jsi psala že jsi měla menstruaci naposledy před měsícem a půl a teď už najednou 22. března? tak kdy teda?

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majanax
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkagabinka
27. bře 2014

Okamžitě se seber a jdi k doktorovi. Když jsi stará na sex, tak jsi stará také na to nést následky. A počítej s tím, že z toho budete mít opravdu velký problém. Jak vy dva tak vaši rodiče. Budou vás tahat po policii a soudech. To je dan za to, že nedokážeš poslouchat, že se to smí až od 15 . A pokud je toto nejapný žert tak je mi tě upřímně líto .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru