Čárka na testu zmizela

veronika8808
13. bře 2018

Ahoj holky. S přítelem se miminku nebráníme. Mam Teda zpoždění teprve jeden den ale ze zvědavosti jsem si ráno po cestě do Prace koupila test. Koupila jsem ten GS Mamatest. Když jsem si ho dělala tak už jsem v sobe mela dvě kafe a vodu. Po namočení testu se objevila krasna druha čárka ale po postupném zasychani čárka zmizela a zůstal po ni jen slaboucky duch. Mate stim nektera zkušenost ze bych třeba mohla tajne doufat že by se mohlo něco klubat? přikládám foto. jelikož jsem test mela v tasce tak je trochu ponicen. Jinak budu testovat ještě zítra hned ráno

kubikulik
13. bře 2018

Je to normální.. ty testy po pár hodinách většinou vyblednou... takže se může čárka klidně i ztratit 🙂

veronika8808
autor
13. bře 2018

Právě me zaskočilo ze byla krasna když nabihala a potom z toho tohle.Prave me zajímali názory protoze jsem se potom dočetla ze mamatest udajne dela takovehle duchy

cuuza
13. bře 2018

Budeš muset vydržet do rána.. 🍀

priefi
14. bře 2018

@veronika8808 a jak dnesni test?

luciebx
14. bře 2018

@veronika8808 já teda vidím jen rysku. Žádnou čárku.

veronika8808
autor
14. bře 2018

Holky asi ve tři ráno me vzbudila MS :D Si ted rikam ze se na ty testy fakt uplne spolehnout nedá. Kolik ženských už takhle muselo byt zklamanych…Nicméně po létě nějak z podzimu mame s přítelem v plánu ze začneme zadelavat na plno tak jsem na to zvedava :D

leniczka23
14. bře 2018

@veronika8808 tak tohle ale nebyla carka ale ryska.. a mamatest to dela velmi rad..drtim palce na priste..

veronika8808
autor
14. bře 2018

Ted už vím také ze mamatest už neee

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru