Čárky jsou pořád slabé. Co myslíte?

mondeska1
18. zář 2019

Ahoj holky, v den kdy mi měla přijít ms sem si udělala test se slabou čarkou. Dalši 4 dny po vynechani je čarka slabá, testy jsou teda každý jiné značky jinak sem 18 dpo. Ms mívám pravidelnou + - 1 den. Teplota pořad nahoře. Ale nevim proč testy nesílí. Zajdu si určitě na krev jen mě zajímá váš názor.

barulina
18. zář 2019

Pokid jsou testy tak ze ten spodni je posledni. Tak se me zda ze carka silila a pak slabne. Coz asi neni uplne ok

mondeska1
autor
18. zář 2019

@barulina ne právě naopak dole je první.

pipi_puncocha
18. zář 2019

Tak jestli je dole ta první tak je to podle mě v pohodě.... ono to nesílí nějak že by to bilo do očí když testuješ pořád a ještě různýma značkama. Ideální je ob den. 😉 já jsem měla pocit, že mi taky nesílí a zítra začínám 33tt, tak držím palce.

vitezove
18. zář 2019

Řekla bych že sílí. Ale když používáš pokaždé jiný test tak co čekáš??? Každý test je jiný, jinak funguje, má jinak barviva. Jestli chceš, aby to mělo nějakou vypovídající hodnotu, tak testuj pořád stejnými testy. Jinak to nemá smysl. Dojdi si k doktorce na krev HCG a budeš mít jasno. Pak tam běž za 2 dny a uvidíš, jestli roste nebo klesá.

barulina
18. zář 2019

@mondeska1 i tak je uprostred silna a pak slabnou

mondeska1
autor
18. zář 2019

@vitezove děkuju. Na krev jdu zitra. Jen sem chtela vědět zda je to možné když je každý test jiny aby byly čárky slabé.....určitě je logické stejná značka testu asi vic poví. Děkuji

mondeska1
autor
18. zář 2019

@pipi_puncocha moc děkuju. Zitra jdu na krev tak se uvidi.

claire90
18. zář 2019

Pokud netestujes porad stejnou znackou, testy toho moc nevypovedi. Taky se doporucuje testovat ob den. Takze pokud je 5testu dejme tomu za 5dni, kazdy jiny, je to fakt o nicem.
Skoc si na tu krev a pak testuj jen jednou znackou. Me se nejvic osvedcily obyc od Dr. Maxe

lachtanice86
18. zář 2019

Musíš dělat testy stejné značky a ob den

janapetrvalska
18. zář 2019

jednoznacne testovat jednou znackou at vidis rozdil, po kazde jiny test tak to vid ze te to trosku vydepta. Nejlepsi jsou mamatesty nebo dr.max nekdo ma carku silnejsi hned prvni ranni moc, nekdo az druhou nebo az odpo , pak se bere odpo jestli clovek vypije pul litr nebo dva litry tak to ovlivni a bude slabsi ... jinak pro predstavu me testy

mondeska1
autor
18. zář 2019

@claire90 děkuju. Už testovat nebudu počkam na tu krev.

mondeska1
autor
18. zář 2019

@janapetrvalska Jani děkuju za foto.

blueyonder
18. zář 2019

u mě se pozitivní test ukázal po 7mi dnech vynechání+-+ 🙂

patmouse
18. zář 2019

@janapetrvalska tak tomu rikam testovaci maniak 🙈😃😉
Mohu jen ciste ze zvedavosti dotaz - proc tolik testu?

klea81
18. zář 2019

@patmouse někdo to tak má 😇mě stačil vždy jeden test.

janapetrvalska
18. zář 2019

@patmouse abych vedela jestli sili, a hned k dr. pro prasky udrzeni po dvou potratech ...vedela jsem na 100% ze jsem jen jsem nevedela jestli z toho neco bude, a taky nasledujici tyden po prvnim testu operace na odstraneni polypu ...takze jsem musela mit jistotu at se nerusi zbytecne operace

europa00
18. zář 2019

ahoj může to být testem...taky mi příjde že ty horní jsou světlejší než ten červený..to chce testovat vždy stejnou značkou...krev je vypovídající taky nabraná dvakrat..alespon ob den...na ultrazvuk je brzy ani bych nechodila zkusila bych krev jako samoplatce a za dva dny znova a budeš alespon mít jistotu že neklesá...ale do 12 tydne je to vždy bu'd a nebo...ale je lepší vedět jestli se neco eděje a udělat opatření, například utogestan, zdržet se sexu, velké námahy atd...a pak už je to pouze na tom hrášku dole

mondeska1
autor
18. zář 2019

@europa00 no a ještě ty dva tyčinkový horní nejsou z ranni moči. Vim že je lepši testovat jednou značkou bohužel sem měla vic druhů tak sem si zas nechtěla kupovat dalši. Jen mě zajimalo jestli je možný, že to je jen těma testama. Na krev jdu zitra a podle toho pak budu teprve volat na gynekologii zatim sem to neřešila. Děkuju

makronka222
18. zář 2019

Stacil mi jeden test a vic jsem nehrotila. Pockala jsem do 7tt, komplikace zadna nebyla a pohoda

patmouse
18. zář 2019

@janapetrvalska Diky. Ja si myslela,ze za tim musi byt “neco vic” 😉 ji ak uz by to byla slusna diagnoza.
Tak preji,at je vse ok!

mojeuzivatelskejmeno
18. zář 2019

Já měla dost podobné čárky, dálnice se ani neukázala a zrovna ty čárky tady uspavam a ne a ne usnout. ❤️ U syna jsem měla dálnici a u druhého nevydareneho těhotenství taky. Myslela jsem si tedy, že těhotná ani nejsem. Držím palce.

palacinka_marmeladova
19. zář 2019

@mojeuzivatelskejmeno Měla jsem to také tak.

maminka2020
20. zář 2019

Jak si dopadla?já takové čárky jako ty ani nemám a zřejmě biochemko ☹

mondeska1
autor
20. zář 2019

@maminka2020 včera test úplně bílí a dneska se dostavilo krvaceni.....ale zvláštní že bez jakekoliv bolesti.

maminka2020
20. zář 2019

@mondeska1 to je mi líto,ale lepší ted než později.Jsem zvědavá co bude u mě.

mondeska1
autor
20. zář 2019

@maminka2020 taky si řikám že je to lepší a ty máš zpoždění nebo testuješ pred ms

maminka2020
20. zář 2019

@mondeska1 mám tu diskuzi hcg25..jsem po termínu ms ale neprav.cykly

jane_1
20. zář 2019

Tyjo.. to je testů🙂:D

mondeska1
autor
20. zář 2019

@maminka2020 jooo už sem koukla na diskuzi....držim palecky ať vše dobře dopadne

sajjka92
22. zář 2019

Toto jsem mela pred rokem :/ pry jen rostouci vacek bez plodu :/ hlavu vzuru dnes jsem ve 28tt 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru