Čárky na těhotenských testech slábnou, jsem těhu?

misa1986
23. srp 2013

Ahojky holky,udělala jsem si už asi 7 testíků,všechny pozitivní,ale na dvouch posledních mi čárky slábli,navíc mám 3 dny do MS,tak co myslíte,jsem těhu,nebo je to falešná pozitivita a MS se dostaví???

trija
23. srp 2013

můžeš být těhu a může to být v pořádku,ale taky se může jednat o samovolný potrat. doporučuje se právě netestovat před očekávanou MS, protože pak je člověk zbytečně smutný, když to nedopadne. uvidíš jak to dopadne, držím pěsti ať to vyjde a je vše v pořádku.

asus
23. srp 2013

mela sem to same carky slably odeslo to.drzim pesti

misa1986
autor
23. srp 2013

Tak se budu snažit vydržet do pondělí a netestovat,ale doufám,že ta mrcha nedorazí.Prsa mě bolí,záda a v podbřišku,jako při MS,tak si dávám nějakou šanci,ale ještě počkám.Jinak díky za názor 🙂

misa1986
autor
23. srp 2013

@asus teď nechápu co myslíš tím odešlo to???

asus
23. srp 2013

@misa1986 byla sem tehu ale neudrzelo se a zacala krvacet pry se to stava dost casto

speedygon
23. srp 2013

@misa1986 hlavně krátce před MS mohou být, díky hormonálním změnám, testy falešně pozitivní....i proto se před MS testovat nemá...

misa1986
autor
23. srp 2013

Hodím sem foto,třeba z toho někdo něco vykouká 🙂

sarkad2856
23. srp 2013

@misa1986 Třeba byly špatné testy 😉

asus
23. srp 2013

@misa1986 tak takhle presne sem to mela ja☹kdy si to mela dostat?

misa1986
autor
23. srp 2013

To by bylo fajn,no určitě to nevyřeším jinak,než že si počkám a v pondělí dám kdyžtak vědět,jak to dopadlo,ale moc by jsme si přály pro prcka sourozence.

misa1986
autor
23. srp 2013

@asus Až ted v pondělí

asus
23. srp 2013

@misa1986 kup si digitalni test stoji 200kc ale je pravdivej ukaze bud plus a kolik si tydnu nebo minus pak nejsi tehu uz a budes vedet hned

misa1986
autor
23. srp 2013

@asus Asi máš pravdu,kdyby mi už prcek nespal,tak bych ho naložila a jela ho koupit hned,jak jsem nedočkavá 🙂

asus
23. srp 2013

@misa1986 to chapu taky sem letela pro ten test🙂drzim ti moc pesti at je to ok a urcite pisni budu moc zvedava

bellka
23. srp 2013

@misa1986 no, já nevím, ale mně se nezdá, že by čárka slábla, jsem si to musela zvětšit a řekla bych, že je to spíše blbě vyfocené 😕 ty dva testy nahoře jsou jasné, první slabší, druhý silnější, ale ty tři spodní bych řekla, že první a třetí jsou stejné a dost silné, jen ten prostřední je jakýsi nepodara 😉 držím palušky moc 😉

misa1986
autor
23. srp 2013

@bellka Je pravda,že ta fotka opravdu není moc dobrá,ale tak pro představu 🙂 a díky

brisalek
23. srp 2013

@misa1986 digitální tst si nekupuj , jsou to vyhozené peníze. Funguje přesně stejně jako tyhle papírky, prostě podle množství hCG. Musíš počkat 2 -3 dny a uvidíš, jestli čárka silí. Těhu určitě jsi , ale nemusí to bát v pořádku a mimi se nevyvyjí a prostě to dostaneš o něco později. Zní to třeba trochu drsně, ale je to tak☹. Nebo tam v neděli nebo pondělí bude krásná tlustice a bude vše dobré🙂. Taky držím palce

martinakl
24. srp 2013

Nebo jít v pondělí a v úterý nebo ve středu na odběr krve a to bude pak uplně jasný 😉 Držim pěsti!

magda00
25. srp 2013

holky,potřebuju názor... tři testy pozitivní-slabá čárka, dnes ráno negativní( test jiným testem než ty předchozí). menstruace už měla být a zatím nic. Co myslíte??? Díky

asus
25. srp 2013

@magda00 no ja ti povim ja si dělala celkem 8 testu a byla čarka před měsicem to bylo a pak čarka slabla a přišlo krvaceni u lekaře bylo hodnoceni že prostě se mimi neusadilo a odešlo to krvacenim.každopadně jdi k lekaři

asus
28. srp 2013

@misa1986 tak jak si dopadla?

magda00
17. zář 2013

na uzv nic neviděl,jen vysoká sliznice, dostala jsem injekci na vyvolání krvácení....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru