Chci vydržet s testem, ale příznaky by byly, co myslíte?

mili89
2. led 2016

Protože do MS chybí ještě čtyři dny, chci vydržet a počkat, zda to dostanu nebo ne. Ale příznaky samozřejmě pozoruji ;)

Ovulaci jsem tento měsíc poznala opravdu poctivě, téměř bolestně, taky jsme ji hned s manželem podpořili, nicméně jako celý měsíc. Ovulka dokonce vyšla i na relaxační víkend, takže žádný stres a jen pohoda.

Už deset dní po ní přicházely bolesti v podbříšku, táhlé tupé tlaky, pár krát i popíchnutí. Pár dní zase bolavá prsa, ale nepřijde mi, že by se nějak extremně nafoukla. Ale na dotyk hrůza au. Vzhledem k tomu, že jde o snahu během vánoc, nemohu soudit žádné jídelní syndromy - jím a nejím stále, špatně je mi taky, ale komu ne o svátcích :D ale břicho mám nafouklé tedy solidně 🙂 a to už před obžérstvím O🙂 poslední test jsem dělala cca 10dní od DPO, já vidím slabého ducha, ale nechci spekulovat, až budou dvě TT tak budou pořádně. Ale přijde mi, že čím se blížím ke dni očekávané menstruace, tím příznaky slábnou, nebo si jich už nevšímám, protože jsem přesvědčená, že zázraky se dějí o vánocích 🙂
Ale co myslíte, bolavá prsa, tlak v břiše a to nafouklé a zejména a to se mi ještě nikdy nestalo, mám od ovulace bílý výtok, hustý a BT 37°C a výše, u mě vyšší hodnota (mívám 36,5°C) .... jak moc mohu doufat, že se MS nedostaví a místo ní bude pozitivní test?

eliska8228
2. led 2016

Vypadá to opravdu velmi nadějně, budu držet palečky 🙂

ma_jo
2. led 2016

To by mohlo byt, mela jsem to dost podobne. Taky jsem zacala pochybovat s blizicim se datem zacatku menstruace, protoze ty priznaky jsou proste podobne. Drzim palce 🙂

ireniq
2. led 2016

Na příznaky nejsem odborník, ale moc se mi libi rozhodnuti počkat s testem až po vynechání ms. Jasne ze si všechny ty děti moc přejeme, ale předčasným testováním a lovenim duchů na snehobilych testech tomu nepomuzem, akorát stres...
Tak moc přeju, ať ms nedorazí 😉

jitulinda23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
madlisek
2. led 2016

Také podporuju čekání s testem, vždy jsem testovala až dlouho po vynechání ms. Člověk tím čekáním nemá co ztratit, vždyť jde jen o pár dnů, a pak už je v podstatě stejně jasno (tedy pokud víš, jak funguješ, měříš pravidelně atd) 🙂

anonym88
2. led 2016

Taky jsem mela pichání v podbřišku a celkove jsem se citila jinak..A teplotu jsem mela 37°C a to se mi zdálo divny. Řekla jsem si že udělám test (10dpo) a ráno návaly horka jako před MS a tak si říkam ze je to v háji a ze už mrcha dorazila ale test jsem stejne udělala-vyplatilo se protože tam byl krásný duch. Držím palce! ☺

alicie_k
2. led 2016

Vypadá to dobře 🙂 držím palce. Také jsem testovala až po vynechané MS a bylo hned jasno. Ale i vnitřně jsem to tak nějak na sobě cítila 🙂

jitiss
8. led 2016

Ahojky, tak jsem na tom ted stejne jako ty. Mam pred sebou ctyri dny do MS. Ovulaci jsem mela 30.12. A boli me prsa po stranach, ale jen na dotyk a nafouknute bricho jsem mela taky. Obcas male pichani v podbrisku. Jsem moc zvedava a tak jsem dnes zkousela test, ale byl negativni. Radeji pocitam, ze se to opet nepovedlo. Drzim ti palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru