Chybný digitální test?

stelka23
29. pro 2020

Ahojte chcem sa opýtať dneska som si robila clear blue tehotenský digitálny test. Ukázalo mi mínus s ohraničeným pluskom tak som ho rozobrala čo som sa dočítala tu že ho niektoré rozoberajú a písali že tam mali vždy čiarky aj keď neboli tehotné. Ibaže ja som nemala ani jednu môže byť že bol chybný test? Ďakujem za vaše odpovede .

stelka23
autor
30. pro 2020

Ďakujem vám veľmi pekne a hlavne tým ktoré si ma tu zastávajú máte odomna veľké ďakujem ❤️. A dneska som si robila testik a myslím že je to tam 😍. Prikladám foto veď posúďte 🥰.

fifinka2020
30. pro 2020

@stelka23 Jen mi prijde zvlastni, ze pokud je papirkovy takhle silny, digitalni ti nic neukazal... Mne treba i pri sotva viditelnem duchu ukazal 1-2 tydny (pak z toho bylo biochemko). Navic mi i prijde, ze oproti dusikovi vcera vecer je tahle carka hooodne silna... jake jsi mela testy prosim?

stelka23
autor
30. pro 2020

@fifinka2020 no mne to prišlo tiež veľmi divné ani ja som nechápala . Mala som najprv pro test ten mi ukázal ducha , a dneska som si kúpila pepino test . Ale je to celkom pochopiteľné lebo prvý bola až 25 citlivosť a pepino má citlivosť 10 . A ten digitálny nechápem prečo mi nič neukázalo . 😊

fifinka2020
31. pro 2020

@stelka23 Tak hlavne aby to dobre dopadlo! Digitalni je taky 25, tak jestli treba bylamoc vic naredena...nebo i chyba v testu se muze vloudit.🙂

stelka23
autor
31. pro 2020

@fifinka2020 tak ja sa modlím nech všetko dobre dopadne , aj keď bábätko sme neplánovali . Boli sme spolu iba raz a to síce bez ochrany ale ako sa hovorí dávali sme si pozor takže aj zázraky sa dejú a som za to vďačná 😊

lachtanice86
31. pro 2020

@stelka23 kdyz jste byli bez ochrany, tak se nemůžete divit ze jsi těhotná. Prerusovana souloz neni forma antikonce

viki999
31. pro 2020

@stelka23 jakoze těhotná z první souloze? No, tak hlavně abys tu za chvíli nebrecela s kým to mas dite 🤷🏻‍♀️

meronym
31. pro 2020

@stelka23 Tomu fakt nerozumim. Jakoze jste vdacna za neplanovane tehotenstvi z jedne souloze?

jjasmina
1. led 2021

@meronym tak to já bych byla spíš vydesena

stelka23
autor
1. led 2021

Vy to beriete takto ale keď si uvedomíte že koľko žien sa snaží o bábätko niekoľko mesiacov aj rokov a nedarí sa im , tak ja som vďačná . A nie nebudem nariekať pretoze otec môjho dieťaťa je správny človek a poznám ho dlhé roky a dali sme sa dokopy a za to že sa podarilo na prvy krát nieje tragédia . Berte to s tejto stránky .

pipiii
4. led 2021

Holky, odpoved je zcela jasny proc digitalni testik ukazal, ze je netehotna ;). Papirkove testy maji vetsinou citlivost jiz 10 jednotek. Za to clear blue ma citlivost az 25jednotek. Takze clear blue nemuze ukazat falesne duchy apod, ukaze opavdu jiz tehu. Proste na clear blue jsi testovala moc brzy🙂) a tve hcg zatim bylo v moci nizsi nez 25 jednotek 🙂) ale papirkovy ti ho uz ukazal ;). Ja mam dneska uz o neco silnejsi carkua jdu prave pro digitalni abych pk ukazala chlapovi. Z tech klasickych se mu chce blinkat (jak jsou od moci :D) a snad to samo vyjde, ale myslim, ze ano 🙂))

roryro
11. lis 2021

@stelka23 ahoj, prosim ako si dopadla, bolo to nakoniec potvrdene tehotenstvo?? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru