Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Clear blue digital vs. papírkové testy. Zkušenosti?

15. zář 2020

Ahoj vsem, prosim o vase zkusenosti ci nazor.
28.-29.8. jsem mela pozitivni ovulacni test, probehl sex. Prvniho ducha jsem lovila na 25mIU/ml testu 9.9. Od te doby testuju kazdy den (fakt bychom si prcka prali). V sobotu jsem rano spinila i behem dne. Vecer jsem jela pro svuj klid na pohotovost, kde byl muj Dr.... odeslal me domu, ze se uvidime nejdriv za dva tydny a do te doby proste bud a nebo. S tim jsem se tak nejak smirila. Rekl, te muzu brat Ascorutin a magnesko. Za obycejnou listovku jsem vymenila femibion 1 a problemy ustaly. Bricho me neboli. Citim obcas tlaky v deloze, pichnuti v cipku a obcas bedra (ale na ty trpim od prvniho porodu).
A ted k jadru - prijde mi, ze testy tolik nesili. Zkousela jsem mamatest (citlivejsi, nez ty prvni), Dr maxe a digitální Clear Blue (ktery je ovsem taky 25). Kazdopadne v patek, nez jsem spinila digitalni ukazoval + a 1-2tyden. Papirkove jsou viditelne carky, ale slabsi, nez kontrolni a dnes ukazal digitalni 2-3tydny. Kontrola u Dr bude za tyden. Jal rikam, mam spis klasicke tehu priznaky. Ale znepokojuje me, ze ty desitkove ukazuji “zvlastni” vysledek, ale mene citlivy ma progres🤔😃🙈

nikicka
15. zář 2020

Máš fotku testu? Jinak bych věřila tomu, že těhotná jsi, zvlášť když máš pozitivní ty digitální 🍀🙂

mzacikova
15. zář 2020

Když je čárka i na 25tkovém brala bych to dobře 😊 mě se na 25 ukázala krásná čárka až pár dní po zpoždění

jjasmina
15. zář 2020

Brala bych to jako pozitivní a už ani netestovala, uvidíš stejně až na ultrazvuku jestli bude srdíčko

autor
15. zář 2020

@nikicka dnesni, ze stejne moci, Dr max.... Ja vim, ze se nemaji zkoumat sily carek. Jen u prvniho prcka mi ty testy silily a ve stejnou dobu jsem mela uz to hcg asi i vyssi. Ale coz o to, i kazde tehotenstvi muze byt jine 🙂 me spis zarazi, ze na 25kovem testu hlasi vysledek pribyvani hcg a na 10kovem se to az tak nemeni 🙂

jjasmina
15. zář 2020

Já zase měla x těhotenstvía dálnice jako kráva, na posledním testování duchy a těhu konečně dopadlo dobře. Ono se to ani podle síly testu snad nedá řídit

autor
15. zář 2020

@mzacikova Ja ted meskam 4. den. Mela bych byt 4+4tt. Vysledek toho digitalniho ale v podstate odpovida.

autor
15. zář 2020

@jjasmina prave, do doby, nez bude UZ vic nezjistim. Me ale hodne vystrasilo to spineni. Nebylo to nic dramatickeho a ustalo to. Ale mam v hlave porad vsechno nebo nic a je mi dost soufl a tyden dlouha doba🙈

jjasmina
15. zář 2020

jj já vím, ale nezbývá než čekat 🙂

mzacikova
15. zář 2020

Tohle je normální čárka v začátku těhotenství. Ovulace mohla být později. Mě se díky tomu posunul termín o 6 dní

autor
15. zář 2020

@mzacikova tim, ze jsem ovulaci testovala, tak mohla byt nejpozdeji 31.8. (Pokud 28.-29. Byly testy pozitivni, pak uz ne, tak ukazaly peak, ne? A ovu by mela probehnout nejpozdeji 12-24h, nekdo taky uvadi 36 nebo max 48h). Plus nejaka doba na doputovani a uhnizdeni. Ale porad jsem uz od minule stredy nejake duchy mela (na 25kovem testu). Tak mi z toho vychazi, ze oplodnene vajicko uz bylo zasidlene v te dobe. Vnimam to spis pozitivne, hlavne diky tomu digitalnimu testu. Snad je to tam, kde ma. 🙂

autor
15. zář 2020

@jjasmina meli by vymyslet neco jako “jak zamestnat cekatelky na prvni ultrazvuk”😅

eviks
15. zář 2020

Tyhle testy bych zakazala, mela jsem presne takovou nic moc carku, netmavla, takze jsem vysilovala a na krvi hcg pres 500. Rid se podle digitalu.

nikicka
15. zář 2020

Potichu gratuluju 🙂 tohle je jasný pozitivní test 🍀🙂

autor
15. zář 2020

@eviks diky za zkusenost🤗🤗

autor
15. zář 2020

@nikicka diky😍 treba za ten tyden jeste zesili 🙂 jsem dneska unavena tak, ze bych se do dalsiho tydne mohla prospat👍🏻

nikicka
16. zář 2020

Určitě zesili 🙂 tomu digitalu můžeš 100% věřit, za týden ti ukáže 3+ 🙂

autor
16. zář 2020

@nikicka rikala jsem si, ze bych zkusila jeste za 5dni. 🙂 dneska uz vidim i maly progres v tech papirkovych. Asi do doby, nez pujdu k Dr, budu testovat jak prastena (rano)🙈 aspon ze ty digitaly ted jsou v maxovi v akci😃

nikicka
16. zář 2020

Taky bych testovala minimálně obden 😄

autor
21. zář 2020

Tak to nedopadlo. O vikendu testy zeslably a dneska cervena. Dekuju vsem za zkusenosti a podporu a mejte se hezky!❤️

Sem začni psát odpověď...

Odešli