Clear blue digital vs. papírkové testy. Zkušenosti?

15. zář 2020

Ahoj vsem, prosim o vase zkusenosti ci nazor.
28.-29.8. jsem mela pozitivni ovulacni test, probehl sex. Prvniho ducha jsem lovila na 25mIU/ml testu 9.9. Od te doby testuju kazdy den (fakt bychom si prcka prali). V sobotu jsem rano spinila i behem dne. Vecer jsem jela pro svuj klid na pohotovost, kde byl muj Dr.... odeslal me domu, ze se uvidime nejdriv za dva tydny a do te doby proste bud a nebo. S tim jsem se tak nejak smirila. Rekl, te muzu brat Ascorutin a magnesko. Za obycejnou listovku jsem vymenila femibion 1 a problemy ustaly. Bricho me neboli. Citim obcas tlaky v deloze, pichnuti v cipku a obcas bedra (ale na ty trpim od prvniho porodu).
A ted k jadru - prijde mi, ze testy tolik nesili. Zkousela jsem mamatest (citlivejsi, nez ty prvni), Dr maxe a digitální Clear Blue (ktery je ovsem taky 25). Kazdopadne v patek, nez jsem spinila digitalni ukazoval + a 1-2tyden. Papirkove jsou viditelne carky, ale slabsi, nez kontrolni a dnes ukazal digitalni 2-3tydny. Kontrola u Dr bude za tyden. Jal rikam, mam spis klasicke tehu priznaky. Ale znepokojuje me, ze ty desitkove ukazuji “zvlastni” vysledek, ale mene citlivy ma progres🤔😃🙈

nikicka
15. zář 2020

Máš fotku testu? Jinak bych věřila tomu, že těhotná jsi, zvlášť když máš pozitivní ty digitální 🍀🙂

mzacikova
15. zář 2020

Když je čárka i na 25tkovém brala bych to dobře 😊 mě se na 25 ukázala krásná čárka až pár dní po zpoždění

jjasmina
15. zář 2020

Brala bych to jako pozitivní a už ani netestovala, uvidíš stejně až na ultrazvuku jestli bude srdíčko

autor
15. zář 2020

@nikicka dnesni, ze stejne moci, Dr max.... Ja vim, ze se nemaji zkoumat sily carek. Jen u prvniho prcka mi ty testy silily a ve stejnou dobu jsem mela uz to hcg asi i vyssi. Ale coz o to, i kazde tehotenstvi muze byt jine 🙂 me spis zarazi, ze na 25kovem testu hlasi vysledek pribyvani hcg a na 10kovem se to az tak nemeni 🙂

jjasmina
15. zář 2020

Já zase měla x těhotenstvía dálnice jako kráva, na posledním testování duchy a těhu konečně dopadlo dobře. Ono se to ani podle síly testu snad nedá řídit

autor
15. zář 2020

@mzacikova Ja ted meskam 4. den. Mela bych byt 4+4tt. Vysledek toho digitalniho ale v podstate odpovida.

autor
15. zář 2020

@jjasmina prave, do doby, nez bude UZ vic nezjistim. Me ale hodne vystrasilo to spineni. Nebylo to nic dramatickeho a ustalo to. Ale mam v hlave porad vsechno nebo nic a je mi dost soufl a tyden dlouha doba🙈

jjasmina
15. zář 2020

jj já vím, ale nezbývá než čekat 🙂

mzacikova
15. zář 2020

Tohle je normální čárka v začátku těhotenství. Ovulace mohla být později. Mě se díky tomu posunul termín o 6 dní

autor
15. zář 2020

@mzacikova tim, ze jsem ovulaci testovala, tak mohla byt nejpozdeji 31.8. (Pokud 28.-29. Byly testy pozitivni, pak uz ne, tak ukazaly peak, ne? A ovu by mela probehnout nejpozdeji 12-24h, nekdo taky uvadi 36 nebo max 48h). Plus nejaka doba na doputovani a uhnizdeni. Ale porad jsem uz od minule stredy nejake duchy mela (na 25kovem testu). Tak mi z toho vychazi, ze oplodnene vajicko uz bylo zasidlene v te dobe. Vnimam to spis pozitivne, hlavne diky tomu digitalnimu testu. Snad je to tam, kde ma. 🙂

autor
15. zář 2020

@jjasmina meli by vymyslet neco jako “jak zamestnat cekatelky na prvni ultrazvuk”😅

eviks
15. zář 2020

Tyhle testy bych zakazala, mela jsem presne takovou nic moc carku, netmavla, takze jsem vysilovala a na krvi hcg pres 500. Rid se podle digitalu.

nikicka
15. zář 2020

Potichu gratuluju 🙂 tohle je jasný pozitivní test 🍀🙂

autor
15. zář 2020

@eviks diky za zkusenost🤗🤗

autor
15. zář 2020

@nikicka diky😍 treba za ten tyden jeste zesili 🙂 jsem dneska unavena tak, ze bych se do dalsiho tydne mohla prospat👍🏻

nikicka
16. zář 2020

Určitě zesili 🙂 tomu digitalu můžeš 100% věřit, za týden ti ukáže 3+ 🙂

autor
16. zář 2020

@nikicka rikala jsem si, ze bych zkusila jeste za 5dni. 🙂 dneska uz vidim i maly progres v tech papirkovych. Asi do doby, nez pujdu k Dr, budu testovat jak prastena (rano)🙈 aspon ze ty digitaly ted jsou v maxovi v akci😃

nikicka
16. zář 2020

Taky bych testovala minimálně obden 😄

autor
21. zář 2020

Tak to nedopadlo. O vikendu testy zeslably a dneska cervena. Dekuju vsem za zkusenosti a podporu a mejte se hezky!❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru