ClearBlue Digital, na displeji mínus, po rozebrání duch

kaii
28. pro 2017

Zdravím děvčata, tak jsem zde ještě s jedním dotazem. Test jsem si koupila následně udělala. Teď otázka.
Na displeji bylo mínus, nedalo mi to a tak jsem ho rozebrala po přečtení některých článků na jiných fórech. Podle mě tam je duch, ale nevím jak to u těch digitálních chodí, mám se spoléhat na displej nebo mám věřit čárkám?
Přikládám foto. Jde to tam trochu blbě vidět, blbé světlo.
Jeden proužek se silnou čárkou a s duchem a druhý proužek byl hned vedle.

japerinka7
28. pro 2017

@kaii Já jsem ho nerozebírala, ale "+" a "1-2" se mi tam ukázalo až 17. den od oplodnění. V den vynechání MS tam bylo "-" 😕😉

linee
28. pro 2017

Pockej tak 2-3 dny a test zopakuj. Kolik dni mas do ms?Muze byt,ze hcg je tak nizke,ze displej ukaze -,ale duch tam byt muze.Jinak hcg do 5 maji i netehotne,takze kvuli narustu hcg je dobre test po par dnech zopakovat.Zbytek jsou zatim jenom spekulace,s jistotou ti nikdo nic ted nerekne.

japerinka7
28. pro 2017

Jestli jsi nedočkavá (která nejsme... 😅), kup si těhotenstký test z krve 😉

margotecka
3. led 2018

@kaii Asi tě zklamu... Taky mi tento test vyšel negativní, rozkuchala jsem ho a našla taky dvě čárky, dokonce stejně silné! Bohužel z toho nic nebylo 😔

shine2015
3. led 2018

@kaii rozděleny test neplatí - dvě čárky tam jsou normální u žen co těhotné nejsou. Digitálnímu bych věřila, mě ukázal pozitivní i 4 dny před MS

Ať se brzy zadari

kockakacka
3. led 2018

Tak to by me v živote nenapadlo, rozkuchat tenhle test :D ani by me nenapadlo, ze je v nem nejaky proužek teda...nechapu jak to zjišťuje, ten digital... Jinak ja ho mela pozitivní uz 11dpo, 3 dny do ms

kaii
autor
28. únor 2018

Děkuji všem moc....jsme ve 3 měsíci.... Takže možná na tom něco bude. 🙂

dionizo
3. říj 2021

@kaii můžu se zeptat, po hale době vám poté ukázal digitální těhotenství. Mám To stejně... Minus ale po rozebrání duch

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru