ClearBlue Digital, na displeji mínus, po rozebrání duch

kaii
28. pro 2017

Zdravím děvčata, tak jsem zde ještě s jedním dotazem. Test jsem si koupila následně udělala. Teď otázka.
Na displeji bylo mínus, nedalo mi to a tak jsem ho rozebrala po přečtení některých článků na jiných fórech. Podle mě tam je duch, ale nevím jak to u těch digitálních chodí, mám se spoléhat na displej nebo mám věřit čárkám?
Přikládám foto. Jde to tam trochu blbě vidět, blbé světlo.
Jeden proužek se silnou čárkou a s duchem a druhý proužek byl hned vedle.

japerinka7
28. pro 2017

@kaii Já jsem ho nerozebírala, ale "+" a "1-2" se mi tam ukázalo až 17. den od oplodnění. V den vynechání MS tam bylo "-" 😕😉

linee
28. pro 2017

Pockej tak 2-3 dny a test zopakuj. Kolik dni mas do ms?Muze byt,ze hcg je tak nizke,ze displej ukaze -,ale duch tam byt muze.Jinak hcg do 5 maji i netehotne,takze kvuli narustu hcg je dobre test po par dnech zopakovat.Zbytek jsou zatim jenom spekulace,s jistotou ti nikdo nic ted nerekne.

japerinka7
28. pro 2017

Jestli jsi nedočkavá (která nejsme... 😅), kup si těhotenstký test z krve 😉

margotecka
3. led 2018

@kaii Asi tě zklamu... Taky mi tento test vyšel negativní, rozkuchala jsem ho a našla taky dvě čárky, dokonce stejně silné! Bohužel z toho nic nebylo 😔

shine2015
3. led 2018

@kaii rozděleny test neplatí - dvě čárky tam jsou normální u žen co těhotné nejsou. Digitálnímu bych věřila, mě ukázal pozitivní i 4 dny před MS

Ať se brzy zadari

kockakacka
3. led 2018

Tak to by me v živote nenapadlo, rozkuchat tenhle test :D ani by me nenapadlo, ze je v nem nejaky proužek teda...nechapu jak to zjišťuje, ten digital... Jinak ja ho mela pozitivní uz 11dpo, 3 dny do ms

kaii
autor
28. únor 2018

Děkuji všem moc....jsme ve 3 měsíci.... Takže možná na tom něco bude. 🙂

dionizo
3. říj 2021

@kaii můžu se zeptat, po hale době vám poté ukázal digitální těhotenství. Mám To stejně... Minus ale po rozebrání duch

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru