Co jiného než těhotenství může znamenat dutinka v děloze?

mydarling
22. kvě 2015

ahoj,moc vás prosím o řadu,dr mi dělala ultrazvuk a viděla dutinku v děloze,pokud by to bylo těhotenství,tak od oplodnění to bylo 21dní,dnes tedy 28dní,TT negativní,co jiného by to mohlo být?Moc děkuji 🙂

mishell56
23. kvě 2015

Ahojky, mě byl maličký vidět ve 3tt jako taková malá fazolka, ale dva roky před tím jsem taky byla u doktorky a něco našla, ale miminko to nebylo, měla jsem cistu na vaječníku, ale nelekej se jediný co jsem nesměla bylo zvedat těžký věci a pak ta cista sama odešla s ms. Ale uvidíš na další kontrole, třeba to je mimi a máš málo hcg v sobě. Držím palce

dubnacek
23. kvě 2015

No ze byl zatim negativni test to nevadi,udelej si v pondeli dasi a uz by tam mel byt minimalne duch.Spis to na tehu vypada,ale taky by to mohla byt ta cysta,jenze to by ti doktorka,urcite rekla,zda to cystaje nebo neni.Coz me docela zarazi.A nevim jak v deloze cysta ta se vetsinou dela na vajecnicich jak psala mischell.Ja ti budu drzet palecky a spis bych se priklanela k miminku 😉.

mydarling
autor
23. kvě 2015

Moc,moc děkuju,je pravda,že u prvního jsem měla těhotenství potvrzené z gyndy a test jsem měla pořád negativní..A cystu si taky myslím,že by snad poznala,no,uvidíme,30.5.by měla přijít ms..

mydarling
autor
18. říj 2015

Tak nakonec to dopadlo tak,že na další kontrole už tam nic nebylo,ale začala jsem brát kotvičníkový kapky a v červnu jsem po 14-ti měsících otěhotněla 🙂 Teď jsem ve 20tt 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru