• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co může znamenat 2 denní menstruace? Jsem těhotná?

25. dubna 2011 
Ahojky holky.Mám dotázek.MS mi měla přijít tento týden ,kolem třicátého.Přišla mi však o týden dříve.K tomu jsem už dva týdny předtím měla motání hlavy a nebo takové ty pocity motání.Pak se k tomu přidala občas i nevolnost.Jinak mi ms vždy trvá pět dní a je silná.Tentokrát jsem ji však měla první den normální,takový ten rozjezd.Druhý den však byla slabší a během dne se ztratila úplně.Pak se ještě vrátilo špinění,které mám vždycky na konci.Mohlo by to být těhu a nebo nějaký příznak něčeho?Měla jste to některá?Děkuji za odpovědi
25. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já myslim, že na nejaké závery ohledně tehotenství je brzy.Mohla to být předcasná ms(já ji tento mesic dostala taky o týden dříve, což nechápu) a nebo to mohlo znamenat, že jsi otehotnela a mohlo to být treba zahnizďování vajíčka...i když to se vetsinou projevuje jen špiněním a jen treba jeden den.Já špinila až v době, kdy jsem mela dostat ms...jen krátce.Ovšem ms se nerozjela, špineni ustalo a bylo z toho těhotenství...Být tebou, zkusim si udelat test a uvidíš.
25. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek