Co myslíte? Mohlo by se jednat o těhotenství?

zdenkafialova
1. čer 2018

Zdravím všechny mám velice důležitý dotaz a učitě nejsem jediná. Před pár dny jsem si dělala krevni tehotensky test a vyšel tak jak vidite na fotce. mám to dostat až za dva dny , ale strasne mě bolí zada a mám tlak v podprisku a navic mam husty bíly vytok. myslíte , že by se mohlo jednat o těhotenství? v lekarne jsem se ptala na to ze jsem do toho krevniho testu dala vic krve ale pry to nevadi protoze kdyby se nemelo s cim vazat tak by tam ta krev pouze protekla a carka se neukazala tak vubec nevim co si mam myslet. s pritelem se o miminko snazime uz delsi dobu a 2x uz se nam nezadarilo bohuzel. jednou operativni potrat a jednou samovolny.

evakaspar
1. čer 2018

@zdenkafialova to je opravdu zkazeny test, moc krve, z tohoto tehotenstvi detekovat nemuzete berze ho jako neplatny a kupte si obyc prouzky nebi digitalni clear blue.

janapetrvalska
1. čer 2018

moc krve , staci jedna poradna kapka , ktera se nasaje a behem 10min se reakce dostane az az tohle je spatne pouzity test ...

vendelinka08
1. čer 2018

Z tohoto testu bych nic nevycetla...kpupila bych jiny a zkusila...

zdenkafialova
autor
3. čer 2018

Ono jde totiz krasne videt ze jsou tam dve carky a v lekarne mi rekli ze to vzbec nevadi ze je tam vic krve a i gynekolozka na messengeru to rekla

lachtanice86
3. čer 2018

@zdenkafialova no a proč si nezajdeš na krev jako samoplatce?

zdenkafialova
autor
3. čer 2018

@lachtanice86 ja cekam 🙂

evakaspar
3. čer 2018

Me gyndar rekl ze testovat pred ocekavanou ms je hloupost, protoze se casto stava ze mimi odchazi s menstruaci. Bohuzel. A pak prichazi velke zklamani ze ms dojde atd..... Netestovat pockat do ms a az pak kdyz neprijde.

zdenkafialova
autor
3. čer 2018

@evakaspar zitra to mam dostat tak snad to neprijde a budou // 🙂

lachtanice86
4. čer 2018

@zdenkafialova na co čekáš? Jestli to tak nutně potřebuješ vědět zajdi na krev za dva dny znovu a víš to

zdenkafialova
autor
4. čer 2018

Tak jsem udelala den po vynechani tt a vidim tam ja a kamaradka ducha co myslite? :O

miluskah
4. čer 2018

Prosím holky můžete mi poradit a napsat vaš názor?14 dni mám zpožděnou MS, priznaky před týdnem osypany obličej bolakama a 3 týdny pobolivani v podbřišku, jinak nic :( Dnes jsem jela na gyndu a na ultrazvuku řekl pouze sliznice 8 mm a Pichl vyovlavacku, po hodině jsem mela světle růžovou krev na toaletaku a ted už nic, žádná krev nic a odpoledne jsem mela bílý táhly hlen 🙂 co si o tom prosím myslite, jsem z toho vedle :( :,(

zdenkafialova
autor
4. čer 2018

@miluskah myslim si ze by to mohlo byt tehotenstvi ale chce to vyckat 🙂

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

Dobre rano tak dneska na testu uz vidim maleho ducha no reknete sami 🙂

vendelinka08
5. čer 2018

@zdenkafialova neco malo tam videt je...uz ti meska ms? Tak ted jen at sili...

2hanah
5. čer 2018

@zdenkafialova
@evakaspar
@janapetrvalska
@vendelinka08 Tak nejdřív se o tom radíte dokonce s gynekoložkou a poté to dáváte sem?? Omlouvám se, ale to fakt nechápu, přesto, že chápu, jak moc si přejete miminko. Navíc holky tady zmiňují špatně udělaný test a ještě jim oponujete, tak proč ten dotaz tady je, opravdu nechápu...

eliska2871992
5. čer 2018

@zdenkafialova Já něco málo na tom prvním obrázku vidím ale musela jsem si to zvětšit 🙂

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

@2hanah dvakrat jsem potratila logicky ze chci vedet nazor ostatnich 🙂

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

@eliska2871992 dekuju 🙂 tak snad bude silit ano ms mi meska 2 den

lachtanice86
5. čer 2018

@zdenkafialova víš kdy byla ovulace? Při meskani ms jsem měla už čárky a ne neviditelného ducha. Na krvi si jako samoplatce byla?

2hanah
5. čer 2018

@zdenkafialova Taky jsem potratila a mnoho dalších i vícekrát, ale názor druhých Vám k miminku nepomůže, jednak už se Vám k tomu vyjádřila gynekoložka, a pak, chce to hlavně trpělivost a čas, myslím, že moc tlačíte na pilu, nic ve zlém.

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

@lachtanice86 ovulace byla 21.5

vendelinka08
5. čer 2018

@zdenkafialova pokud byla ovulace urcite 21.5. Tak na testu by uznemel byt duch ale carka....

martulik23
5. čer 2018

@zdenkafialova to znamená, že už jste cca 15dpo a to už určitě musí být minimálně slabá čárka na testu

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

@martulik23 vsak duch tam je 🙂

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

A mozna jsem mela ovulaci posunutou 🙂

vendelinka08
5. čer 2018

@zdenkafialova to jo...ale dusik nic neznamena...

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

Tak podle vseho mam prvni den vynechani myslela jsem ze druhy

pitrisek87
5. čer 2018

@zdenkafialova Myslím že bys musela mít posunutou ovulku aby jsi měla takhle nevýrazného ducha po vynechání ms... Ikdyž je pravda, že každému roste hcg jinak, hlavně v začátcích a pokud je dle gynekoložky ten krevní test pozitivní... Přeju ať vám test sílí ale nestresovala bych se lovením nějakých duchů, počkala bych dva dny a zkusila test znovu. Jo a byl to test citlivost 10?

pitrisek87
5. čer 2018

Tohle je můj, do ms asi dva dny (krvácela/špinila jsem takže jsem testovala takhle brzo) a pořád to neznamená že to nemůžu dostat...

zdenkafialova
autor
6. čer 2018

uvidime 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru