Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co myslíte? Mohlo by se jednat o těhotenství?

zdenkafialova
1. čer 2018

Zdravím všechny mám velice důležitý dotaz a učitě nejsem jediná. Před pár dny jsem si dělala krevni tehotensky test a vyšel tak jak vidite na fotce. mám to dostat až za dva dny , ale strasne mě bolí zada a mám tlak v podprisku a navic mam husty bíly vytok. myslíte , že by se mohlo jednat o těhotenství? v lekarne jsem se ptala na to ze jsem do toho krevniho testu dala vic krve ale pry to nevadi protoze kdyby se nemelo s cim vazat tak by tam ta krev pouze protekla a carka se neukazala tak vubec nevim co si mam myslet. s pritelem se o miminko snazime uz delsi dobu a 2x uz se nam nezadarilo bohuzel. jednou operativni potrat a jednou samovolny.

evakaspar
1. čer 2018

@zdenkafialova to je opravdu zkazeny test, moc krve, z tohoto tehotenstvi detekovat nemuzete berze ho jako neplatny a kupte si obyc prouzky nebi digitalni clear blue.

janapetrvalska
1. čer 2018

moc krve , staci jedna poradna kapka , ktera se nasaje a behem 10min se reakce dostane az az tohle je spatne pouzity test ...

vendelinka08
1. čer 2018

Z tohoto testu bych nic nevycetla...kpupila bych jiny a zkusila...

zdenkafialova
autor
3. čer 2018

Ono jde totiz krasne videt ze jsou tam dve carky a v lekarne mi rekli ze to vzbec nevadi ze je tam vic krve a i gynekolozka na messengeru to rekla

lachtanice86
3. čer 2018

@zdenkafialova no a proč si nezajdeš na krev jako samoplatce?

zdenkafialova
autor
3. čer 2018

@lachtanice86 ja cekam 🙂

evakaspar
3. čer 2018

Me gyndar rekl ze testovat pred ocekavanou ms je hloupost, protoze se casto stava ze mimi odchazi s menstruaci. Bohuzel. A pak prichazi velke zklamani ze ms dojde atd..... Netestovat pockat do ms a az pak kdyz neprijde.

zdenkafialova
autor
3. čer 2018

@evakaspar zitra to mam dostat tak snad to neprijde a budou // 🙂

lachtanice86
4. čer 2018

@zdenkafialova na co čekáš? Jestli to tak nutně potřebuješ vědět zajdi na krev za dva dny znovu a víš to

zdenkafialova
autor
4. čer 2018

Tak jsem udelala den po vynechani tt a vidim tam ja a kamaradka ducha co myslite? :O

miluskah
4. čer 2018

Prosím holky můžete mi poradit a napsat vaš názor?14 dni mám zpožděnou MS, priznaky před týdnem osypany obličej bolakama a 3 týdny pobolivani v podbřišku, jinak nic :( Dnes jsem jela na gyndu a na ultrazvuku řekl pouze sliznice 8 mm a Pichl vyovlavacku, po hodině jsem mela světle růžovou krev na toaletaku a ted už nic, žádná krev nic a odpoledne jsem mela bílý táhly hlen 🙂 co si o tom prosím myslite, jsem z toho vedle :( :,(

zdenkafialova
autor
4. čer 2018

@miluskah myslim si ze by to mohlo byt tehotenstvi ale chce to vyckat 🙂

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

Dobre rano tak dneska na testu uz vidim maleho ducha no reknete sami 🙂

vendelinka08
5. čer 2018

@zdenkafialova neco malo tam videt je...uz ti meska ms? Tak ted jen at sili...

2hanah
5. čer 2018

@zdenkafialova
@evakaspar
@janapetrvalska
@vendelinka08 Tak nejdřív se o tom radíte dokonce s gynekoložkou a poté to dáváte sem?? Omlouvám se, ale to fakt nechápu, přesto, že chápu, jak moc si přejete miminko. Navíc holky tady zmiňují špatně udělaný test a ještě jim oponujete, tak proč ten dotaz tady je, opravdu nechápu...

eliska2871992
5. čer 2018

@zdenkafialova Já něco málo na tom prvním obrázku vidím ale musela jsem si to zvětšit 🙂

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

@2hanah dvakrat jsem potratila logicky ze chci vedet nazor ostatnich 🙂

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

@eliska2871992 dekuju 🙂 tak snad bude silit ano ms mi meska 2 den

lachtanice86
5. čer 2018

@zdenkafialova víš kdy byla ovulace? Při meskani ms jsem měla už čárky a ne neviditelného ducha. Na krvi si jako samoplatce byla?

2hanah
5. čer 2018

@zdenkafialova Taky jsem potratila a mnoho dalších i vícekrát, ale názor druhých Vám k miminku nepomůže, jednak už se Vám k tomu vyjádřila gynekoložka, a pak, chce to hlavně trpělivost a čas, myslím, že moc tlačíte na pilu, nic ve zlém.

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

@lachtanice86 ovulace byla 21.5

vendelinka08
5. čer 2018

@zdenkafialova pokud byla ovulace urcite 21.5. Tak na testu by uznemel byt duch ale carka....

martulik23
5. čer 2018

@zdenkafialova to znamená, že už jste cca 15dpo a to už určitě musí být minimálně slabá čárka na testu

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

@martulik23 vsak duch tam je 🙂

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

A mozna jsem mela ovulaci posunutou 🙂

vendelinka08
5. čer 2018

@zdenkafialova to jo...ale dusik nic neznamena...

zdenkafialova
autor
5. čer 2018

Tak podle vseho mam prvni den vynechani myslela jsem ze druhy

pitrisek87
5. čer 2018

@zdenkafialova Myslím že bys musela mít posunutou ovulku aby jsi měla takhle nevýrazného ducha po vynechání ms... Ikdyž je pravda, že každému roste hcg jinak, hlavně v začátcích a pokud je dle gynekoložky ten krevní test pozitivní... Přeju ať vám test sílí ale nestresovala bych se lovením nějakých duchů, počkala bych dva dny a zkusila test znovu. Jo a byl to test citlivost 10?

pitrisek87
5. čer 2018

Tohle je můj, do ms asi dva dny (krvácela/špinila jsem takže jsem testovala takhle brzo) a pořád to neznamená že to nemůžu dostat...

zdenkafialova
autor
6. čer 2018

uvidime 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli