Co myslíte? Mohlo by se jednat o těhotenství?

zdenkafialova
1. čer 2018

Zdravím všechny mám velice důležitý dotaz a učitě nejsem jediná. Před pár dny jsem si dělala krevni tehotensky test a vyšel tak jak vidite na fotce. mám to dostat až za dva dny , ale strasne mě bolí zada a mám tlak v podprisku a navic mam husty bíly vytok. myslíte , že by se mohlo jednat o těhotenství? v lekarne jsem se ptala na to ze jsem do toho krevniho testu dala vic krve ale pry to nevadi protoze kdyby se nemelo s cim vazat tak by tam ta krev pouze protekla a carka se neukazala tak vubec nevim co si mam myslet. s pritelem se o miminko snazime uz delsi dobu a 2x uz se nam nezadarilo bohuzel. jednou operativni potrat a jednou samovolny.

miluskah
6. čer 2018

@zdenkafialova děkuji Zdení, ale rozjela se MS :(

martulik23
6. čer 2018

@zdenkafialova duch ano, ale psala jsem už o viditelné čárce.

zdenkafialova
autor
6. čer 2018

@miluskah to je mi moc líto :( tak to určitě vyjde přístě příroda ví co dělá 🙂

zdenkafialova
autor
6. čer 2018

@martulik23 no tak uvidime casem
;)

zdenkafialova
autor
6. čer 2018

Takhle mi vysel ovul test 🧐 a menstruace meska 2 dny prsa natekla bolestiva unava :(

zdenkafialova
autor
6. čer 2018
martulik23
8. čer 2018

@zdenkafialova držím palce, já když jsem byla tehu, a podle těhotenskeho testu jen Slabý duch, tak jsem si udělala ovulační test a ten mi vyšel úplně krásně pozitivní, a pár dnů na to, krásné silný tehu test

oveckaluky
8. čer 2018

@zdenkafialova Pokud MS mešká, ovu test už by měl být úplně pozitivní, tenhle je úplně negativní...bohužel asi mešká z jiného důvodu...

lachtanice86
8. čer 2018

@zdenkafialova to už by měl být ovulační jasně pozitivni. Tohle nevypadá

zdenkafialova
autor
8. čer 2018

Ja nwm :/ ale porad meska

zdenkafialova
autor
8. čer 2018

Ja si udelam v pondeli tehule test a uvidime 🙂 :-*

zdenkafialova
autor
11. čer 2018

Zdravim je hnedavy vytok normalni v tehotenstvi??

jasione
11. čer 2018

@zdenkafialova Prý to tak může být při uhnizďování vajíčka...tzv. nidační krvácení. Sama jsem to neměla.

snezenka123
11. čer 2018

@zdenkafialova ahoj, a dělala jsi si ten tt dnes? jak dopadl?
pokud jsi měla minule ducha, už by měla být čárka patrnější..podle toho bych se asi řídila..pokud budou na těhu //, tak hnědý výtok je možným příznakem zahnizďováním..ale pokud je test negativní, zřejmě se jedná o přicházející ms:-/

oveckaluky
11. čer 2018

@zdenkafialova Vzhledem k tomu zpoždění a testům bych spíš řekla, že se rozjíždí MS, nicméně i špinění na počátku těhotenství je běžné 🙂

vendelinka08
11. čer 2018

Kdyz zacinam spinit..tak se mi rozjizdi ms. Pri tehotenstvi jsem nikdy nespinila..ale muze se stat...nicmene to nebyva tak caste. Kazdopadne bych si udelala test a videla bych na cem jsem..tohle jsou stale jen dohady.

zdenkafialova
autor
11. čer 2018

Na testu je porad jen duch 🙂

vendelinka08
11. čer 2018

@zdenkafialova Pokud je tam duch, tak je něco špatně....

misula29
15. čer 2018

@zdenkafialova nejseš těhotná a ovulační test je naprosto negativní .Čekám ještě fotku použitých kalhotek. Jako ,že je někdo natěšenej budiž ,ale co je moc to je moc....twl

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru