Co myslíte? Není to jen ryska?

kristyna771
23. dub 2018

Holky jdu si pro radu . Mám 3 dny do Ms a tohle na testu . Nevím jestli to není jen ryska :(

journals
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucyr1994
24. dub 2018

@journals nějak nechápu na koho tenhle komentář naráží?

lucyr1994
24. dub 2018

@journals pilulka po se bere hned po sexu nejlepe do 12 hodin a měla sem zrovna ovulaci takže pozitivní test nemohl být jelikož sem tehotná ještě nebyla. ted jsem 12 dni od ovulace udelala jsem test a je pozitivní což znamená že nezabránil oplodnění vajíčkaa jsem prostě těhotná i přes prášek který měl případnému těhotenství zabránit. Nějak jsem váš komentář nepochopila

lucyr1994
24. dub 2018

jinak prášek se bere hned po styku a ne až když je pozitivní test. to není potratová pilulka to je jen pilulka která má zabránit oplodnění vajíčka

journals
24. dub 2018

@lucyr1994 Už jsem to pochopila, nějak jsem se ztratila v těch komentářích 🙂 Já pochopila, že testuješ před a po potratové tabletce.

lucyr1994
24. dub 2018

@journals v pohodě, já právě vůbec nepochopila o co jde, pak mi to došlo 😃 chtěla jsem právě zabránit tomu abych nemusela na potrat, ale stejně na něj nejspíš nepůjdu psychicky bych to neunesla

adelkaaa
24. dub 2018

Prosim o nazorradu, dnestak je to teprv 1 den kdy mam zpozdeni, podbrisek m tlaci. Neni to asi definitivni, ale tohle na me vybehlo ihned po pocurani

journals
24. dub 2018

@adelkaaa A co k tomu chceš poradit? 😂

lucyr1994
24. dub 2018

@adelkaaa tak tohle nechápu 😃 Ne už to mám nepřečetla sis príbalový leták 😃 to je snad absolutně pozitivní test. Gratuluji. jak moc pozitivní by jsi ho ještě chtěla :D

letadylkokane
24. dub 2018

@adelkaaa test je negativni, tehotna urcite nejsi. Muzes ho klidne zahodit do kose... 🙂

vendelinka08
24. dub 2018

@lucyr1994 mam take deti....a kdyz dalsi miminko nechci..tak proto neco delam. Take neberu ha...nechci ji brat. Nesoudim vas..at uz to dite chcete nebo...jen jsem z techto zprav tak trochu v divnem rozpolozeni. Je mi jedno jak si to poresite...to je ciste vase vec. Je to tady jak na bitevnim poli....na jedne strane zeny co deti mit chteji a na druhe strane co cekaji a nechteji....a pak nastane boj. Nic vic....a nereagovala jsem prave proto ze jsem nevedela jak to mate.

adelkaaa
24. dub 2018

@lucyr1994 ja uz jednou potratila, tak sem opatrna... a jeden den zpozdeni mi zatim prijde brzo na zaver, 🙂, 🙂 🙂

adelkaaa
24. dub 2018

Ja vim ze toje jasna cara jak hrom... jen sem se sis chtela zeptat jestli prvni den vynechani neni jeste brzy oslavovat

lachtanice86
24. dub 2018

@adelkaaa o jakou radu? Číst umíš když píšeš sem a čekáš odpovědi. Já potratila 5x . Výsledek ty nikdy neovlivnis

vendelinka08
24. dub 2018

@adelkaaa carka na testu jeste neznamena mit dite....je to zacatek....tak se raduj...ostatni neovlivnis...

lucyr1994
24. dub 2018

@vendelinka08 no casto čtu právě takové věci jako kdyz dítě nechce ani raději nepiš atd ale je prece normalni že člověk je z toho v šoku a neví co dál. a samozřejmě že sme pro to i něco dělali a taky jsme jenom lidi.a nic není 100%

ivorys
24. dub 2018

@adelkaaa tak to je snad jasny, ne?

vendelinka08
24. dub 2018

@lucyr1994 právě proto píšu, že tady nikoho neodsuzuji, ať se rozhoduje každý sám za sebe a s partnerem... já jsem otěhotněla nečekaně vloni... také to byl šok, spíše tedy pro manžela, já byla v pohodě... a naonec to stejně nedopadlo... když jsem se začala těšit, tak to vše skončilo v 9tt. Takže uvidíte... jste na to dva, na vše, teď je to šok... pak se začneš těšit.... nebo se rozhodnete jinak... máš dvě malé děti, bude to náročné, ale jednou se ti to vrátí... jsi mladá žena... plná sil!!!!

elisija
25. dub 2018

@adelkaaa No tak tady je jasné že budete maminka!!! Není co víc říct, gratuluji

jana_001
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru