Co myslíte? Není to jen ryska?

kristyna771
23. dub 2018

Holky jdu si pro radu . Mám 3 dny do Ms a tohle na testu . Nevím jestli to není jen ryska :(

lucyr1994
23. dub 2018

Ahoj mam to same 3 dny do ms a na testu dusik. Vyfotit to je nad moje sily :D

lucyr1994
23. dub 2018
kristyna771
autor
23. dub 2018

Já ho vidím 😊 asi uvidíme zítra 🙂

nelam
23. dub 2018

Ja teda ne,ale drzim palce.

ende
23. dub 2018

Já tam také nic nevidím.

monika76301
23. dub 2018

@lucyr1994 tady je 🙂

lucyr1994
23. dub 2018

@monika76301 co tady je :D

agneska7
23. dub 2018

taky nic nevidím nejde to vyfotit více z blízka?

vendelinka08
23. dub 2018

@lucyr1994 také jsem měla takového dušíka a už jsem dostala i menzes.... na duchy už raději nehraju....

lucyr1994
23. dub 2018

@vendelinka08 ono jde spis o to, ze sem si vzala escapelle už mam dve deti a třetí sme neplánovali tak sem pro jistotu udelala test no a tam toto. kdyz sem tehotna nebyla nikdy ani duch :/ a chci to právě vedet co nejdřív no.

vendelinka08
23. dub 2018

já právě věřila vždy tomu, že když nejsem těhu, tak tam dušík nemůže být.... a tento měsíc, i když jsme spolu měli přerušovaný sex.... takže šance na otěhu minimální.... a i tak jsem zkoušela test a nic... a pak najednou krásný dušík.... viditelný... při projasnění normální čárka... a najednou menzes, tak už věřím tomu, že testy prostě nejsou vždy jasné.... a nevěřím tomu, že šlo o biochemické.... každopádně uvidíš...také mám dvě děti.. a čárky byly vždy jasné už 10tý den, tedy krásně viditelné jemné čárky....

lucyr1994
23. dub 2018

no ono tehotna byt mužeš ale ranně člověk potratí, to už se mi taky stalo. testy slaboučce pozitivní a pak ms a ta byla šílená, tak hrozně mě břicho nebolelo při ms nikdy no a bylo mi jasne proč.

kristyna771
autor
23. dub 2018

Holky dekuju za názory , poslední test udělám zítra ráno a pak budu čekat jestli dorazí Ms . Já nikdy na testu ducha neměla na živo nemusím ani hledat a jde opravdu vidět tak nevím . Ale slyšela jsem ze dr max děla falešné tak uvidíme :(

lucyr1994
23. dub 2018

@kristyna771 taky mi to bylo včera řečeno taky sem mela na něm dušika tak sem udelala dneska mamatest a tam je taky tak nevim jestli jen nahoda? taky budu dělat další zitra tak pak dej info 🙂

ende
23. dub 2018

@kristyna771 mě lady dr.max test udělal slaboulinkou čárku 5dni před očekávanou ms,pár dní na to jsem zkusila znovu a čárka už byla normálně viditelná a pár týdnů na to my bylo těhotenství potvrzene na gynde 🙂

monika76301
23. dub 2018

@lucyr1994 dusík je krásný taky jsem. Měla. Takové týden zpátky a pokud už jde takhle vyfotit tak na živo je ještě víc vidět

jitka0a
23. dub 2018

Já bohužel nic nevidím ani na jednom testu ☹.

lachtanice86
23. dub 2018

Nic nevidím ani na jednom

linee
23. dub 2018

Holky a proc testujete tak brzy?Pak se stresujete,navic jeste muze dorazit ms. Na testu vidim bilo.

lucinecka231
23. dub 2018

Ja teda pridam taky fotecku, ale s tim ze mam dva dny pred menstruaci. Tak uvidime co z toho bude ☺ radeji verit az odberum krve, nez testum.

lucyr1994
24. dub 2018

@linee ja hlavne proto protoze je to neplanovano. Vzala sem si i escapelle neboli pilulku po takze u me se zadne zklamani kdyztak konat nebude 🙂

lucyr1994
24. dub 2018

Holky takze z dneska :/ ocividne pilulka po nezabrala. A carka zacina zdarne silit

letadylkokane
24. dub 2018

@lucyr1994 Tak to je mazec 🙂

kristyna771
autor
24. dub 2018

Já mám evidentně štěstí na vadné testy :(

lucyr1994
24. dub 2018

@letadylkokane mi povidej porad to rozdychavam a to sem si ji vzala do 12 hodin kdy ma ucinnost 85% tedy nejvyšší

lucyr1994
24. dub 2018

@kristyna771 me přijde pozitivní pokud je naživo čarka fialova jestli šedá tak je falesný

vendelinka08
24. dub 2018

@lucyr1994 no a to je dobre nebo spatne ze nezabrala? Ted tomu nerozumim....bud mimco chcete nebo berete pilulku po proto ze tehotna byt nechcete. V tom pripade radeji nereaguji.

vendelinka08
24. dub 2018

@kristyna771 test je negativni...

lucyr1994
24. dub 2018

@vendelinka08 ja ale nepsala nic o tom že miminko chci. Ano vzala jsem si pilulku escapelle a nezabrala a zjistila jsem teda, že jsem těhotna. jen pišu že jsem z toho v šoku a nečekala jsem to a ani jsme miminko neplanovali ale nepíšu přece že ho dám pryč takže nechápu vaši narážku. ja už dvě děti mám takže mě to zaskočilo. Ha brát bohužel nemůžu. Každá nechceme mít pořád další a další dítě a pokud nebudu chtít ještě 4 tak budu špatná? :D

journals
24. dub 2018

Jedna věc je ta, že tu polovina koníka testuje 7, 5, 3 dny před MS a pak se stresuje, jestli se to potvrdí, MS je oddálena tím stresem a je to jen horší. Nevím, jaký je důvod testování, když to o nějakém další vývoji nevypovídá vůbec nic.
Další věc je, že pokud najdete čárku a přesto přijde MS tak nejde o potrat, prostě jen přišla menstruace... Pak tu čtu, jak tu hromada holek "potratila" v 4 tt a musím se u toho smát. Testujte, když má cenu testovat. Jinak je to opravdu zbytečné a nevypovídá to vůbec tom, co se může a nemusí stát.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru