Co se to děje? Těhotenství nebo cysta?

natalia1216
12. zář 2018

Ahoj holky

Už pár dni meškám asi 4-5 dnů, v den menstruace jsem si dělala tt a negativní ráno i večer. Den na to mě večer začalo bolet v podbrisku jakobych to měla dostat, většinou když tato bolest přijde do hodiny se dostaví i ms. Ta se bohužel nedostavila dodnes, ale bolesti jako při ms pretrváváji. Jsou teda intenzivnější než při ms, netrpim totiz na pms. Tlak spíše na levé straně podbrisku, ale občas jde cítit i na pravé. Občasné píchnuti, včera v autě mě uvnitř píchlo, že jsem to cítila i v celým spodku. Strasne me z toho bolí i bedra, hlavně v sedě nebo při chůzi. Bradavky citlivé nemám, spíš cítím občasné pnutí a pálení plus se mi udělali ošklivé žíly na prsou. Teplota bych řekla ze je pořad vyšší (cítím to vždycky večer - buď je mi zima i ve 25 stupních nebo mám návaly horka). Ještě co mě trápí tak neskutecná únava uz od rána a bolest hlavy, která přetrvává celý den. Z ceho jsem asi nejvíc nesvá tak je bílý krémový výtok, který už me provází déle než týden. Nezapáchá ani nesvědí, ale uvnitř když si šáhnu mám mokro jak blázen. Test si chci dělat až 15 po termínu ms, každopádně nepamatuju si kdy bych měla zpoždění. Váhám jestli je to těhotenství nebo spíše cysta:/ někdo kdo se potýkal nebo potýká s něčím podobným? Dekuju 🙂

haaaluska
12. zář 2018

@natalia1216 nikto ti tu nic ine neporadí ako návštěvu doktora a test

natalia1216
autor
12. zář 2018

@haaaluska zajímalo mě jestli třeba někdo neměl podobný průběh 🙂 s testem bych ještě rada pockala aspon do 15 kdyby se ms třeba opozdila

nikolspace
12. zář 2018

Když jsem měla cystu (prasklou) tak se to s menstruační bolestí nedalo srovnat, nemohla jsem ani chodit a musela jsem urychleně do nemocnice. Takže cysta nevím nevím.. každopádně můžeš být i nějak nemocná se spodkem, zánět nebo tak podobně.. ale všichni tady můžeme jen hádat.

natalia1216
autor
12. zář 2018

@nikolspace spíš jsem myslela cystu, která ještě nepraskla 🙂 věřím ze praskla cysta musi byt bolestivá jak čert :/ zánět to byt muže no, prave s žádným zkušenosti nemám..netrpím na intimním problémy ani na kvasinky..co jsem tak koukala tak zánět se většinou projevuje zapáchajícím výtokem nebo svěděním či pálením což u me se nic takového neprojevuje.. výtok je bez zápachu takový mléčný pár kapek denně

nikolspace
12. zář 2018

Já na záněty dřív trpěla, ale nikdy u toho výtok nebyl.. je to dost individuální 🙂 zkus si koupit brusinkový čaj a hodně pít, jestli je to zánět, je možné, že to tak vyženeš, já to tak dělala, doktorka mi to poradila bych k ní nemusela furt běhat. Ji al jestli ti vrtá hla ii těhotenství, doporučuji lepší testy - za mě třeba digital clearblue a nebo testy z rossmanu, nejsou to klasické papírové, ale ani digi.

nikolspace
12. zář 2018

Jinak se omlouvám za překlepy, telefon si píše co chce

natalia1216
autor
12. zář 2018

@nikolspace v pátek si udělám test 🙂 když bude negativní ještě ten den skocim na gyndu..snad to bude těhotenství a ne zánět 🙂)

merope
13. zář 2018

@natalia1216 Teda jak to popisuješ (vyšší teplota, bolest hlavy), tak mi přijde, že jsi nemocná. Při tom se může menstruace i opozdit, můžou tam být bolesti ledasčeho. A může to být cokoli. Nespecifické bolesti břicha, to je dobré nepodcenit. Můžeš být současně i těhotná, ale je lépe ověřit, že tam není jiný problém - což udělá jen doktor. Doporučuji minimálně zavolat a řekne, zda přijít rovnou nebo až zítra.

natalia1216
autor
13. zář 2018

@merope nemocná určitě nejsem 🙂 teplota je lehce zvýšená už déle než týden 37,1-37,2 nic hrozného, jen jsem takova teplejší jak vždycky přítel říká 😄 hlava mě bolí jinak než když jsem nemocná to poznám..jsou to spis takový migrenky a na to já netrpím..řekla bych ze je to hlavně z te únavy..cely dny jsem šílené unavena ze se musím jit odpoledne aspon na 2-3 hodinky natáhnout a pak už hlava nebolí..od včera úplně přestali bolesti břicha jako při ms a cítím jen občasné píchnuti v podbrisku a oblasti pupku, ms pořad nikde tak jsem zvědavá co z toho bude

vokpetra
13. zář 2018

Podobně jsem měla první těhu. Šla jsem z práce že budu týden doma neb na mě něco leze a po třech dnech bolestí, skoroteplot v den ms slabý duch.😁

natalia1216
autor
13. zář 2018

@vokpetra no tak snad budu mít také to štěstí 😄 zatím to vypadá docela nadějně, ale v den ms test negativní no :/ tak uvidíme co ukáže v sobotu

vokpetra
14. zář 2018

@natalia1216 držím palce,dej vědět.

terunap
15. zář 2018

Dobrý den, taky bych vás rada poprosila o názor a nechci zakládat novou diskuzi.
MS mam pravidelnou a poznám ji podle typických bolesti. V den očekávané ms jsem pouze hnede zaspinila a zmizela i bolest, pak se objevilo růžové zaspineni jeste za další 4 dny. Dnes mam 9 den zpozdeni a zkoušela jsem uz 2 testy, které byli negativní. Žádné bolesti, které mam každý mesic nejsou. Uz jsem volala i k doktorovi, ale ten me objednal az na 27.9. 😞 Nemáte někdo podobnou zkušenost? Moc dekuju, jestli někdo odpoví, nemam s tím žádné zkušenosti 😞

lachtanice86
15. zář 2018

@terunap možnosti je tolik, že by to bylo jen dohadování. Počkej k dr.

merope
18. zář 2018

@terunap Doktor tě objednal na termín, kdy už případně uvidí na UTZ aspoň dutinku. Kdybys chtěla vyloženě šílet a utrácet, můžeš si nechat udělat krevní testy (tuším 200 Kč).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru