Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co si o tom mám myslet?

MenstruaceOpožděná menstruaceTěhotenský testZamlklé těhotenstvíRevize dělohyBolest v podbřišku
7. dub 2020

Ahoj, chci se zeptat jestli jste to některá taky tak měla, nebo co si o tom mám myslet? Poslední MS byla 1.3. další se v termínu nedostavila, poté slabě pozitivní test, který pomaličku sílí, ale pořád, i po 10 dnech zpoždění je ta testovací čárka o dost slabší než kontrolní. Pořád mě pobolívá v podbřišku a předevčírem jsem trochu zakrvácela, myslela jsem, že dorazila ms, ale bylo to jen zašpinění pak klid a dnes jsem taky trochu jednorázově zašpinila a od té doby je klid. Jsem po zamlklém těhotenství a revizi v prosinci, moc bych si přála aby to vyšlo, k dr jsem objednaná na čtvrtek a pořád laboruju co se děje, nebo jestli je ještě nějaká šance aby to klaplo?

ivuska1986
7. dub 2020

Ahojky, já začala při prvním těhu též jednorazove krvacet a pak jsem spinila až do dvanáctého týdne. Měla jsem velké bolesti břicha, zad, říkala jsem si, že mimco nemůže vydržet. A vše bylo v pořádku

slunickova
7. dub 2020

Chtelo by to zajit k dr,aby si nebyla treba mimodelozne

barulina
8. dub 2020

Tak treva byla posunuta ovulaceca teprve doslo k nidaci.

jjasmina
8. dub 2020

U mě krvácení či špinění nikd nedopadlo dobře bohužel, víc vám stejně řekne až lékař. U někoho to nic není , u někoho to nedopadne.

papousekpaja
8. dub 2020

Ja slabe krvacela do 12 tydne, pak jsem byla s masivnim krvacenim v nemocnici kvuli prasklemu hematomu a ted mi zbyva 8 tydnu do porodu. Takze klid, co se ma stat se stane a nikdo z nas to neovlivni.

veronikav31
8. dub 2020

Já krvácela při posledním těhotenství hodně, měla jsem hematomy, ale těhotenství se udrželo a máme 2 letého syna. Pokaždé když jsem zakrvácela tak to nedopadlo dobře, tak jsem 1.trimetr trnula, ale naštěstí syn je v pořádku.Chtělo by to zajít k Dr. na potvrzení těhotenství

marketanova
9. dub 2020

Dobrý večer, já mám bohužel prolémy, ber hormony a jsem na www.ivf-zlin.cz.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru