Čo znamená výsledok teh. testu?

meggy33
10. srp 2015

Stretol sa s tym uz niekto? Namiesto toho aby zbelel,tak zostane ruzovy a je biela len druha ciarka. A to je test uz davno suchy a robia mi to vsetky

meggy33
autor
10. srp 2015

Omlouvam se. Prvy prispevok naahralo blbu fotku

adede
10. srp 2015

Mně to přijde jako normální negativní těhotenský test, nic zvláštního nevidím.

adede
10. srp 2015

Teď na to koukám znovu. Asi nějaká špatná šarže. Zkusila bych jinou značku...

alen_ka
10. srp 2015

ta první fotka je pěkná 🙂 jinak je to normální negativní test, taky mi to dřív některé udělaly

vera_vila
10. srp 2015

testy se mají odečítat vlhké po určené době, protože po uschnutí už mohou být falešně pozitivní, nebo právě různě zabarvené apod. Takže doporučuju buď jinou značku, nebo odečítat opravdu v době, kdy se odečítat má...

meggy33
autor
10. srp 2015

Takto vyzera aj mokry aj suchy. Skusala som aj woman secret a vyzeral rovnako. Test som si robila aby som si potvrdila ze tehotna nie som a trochu ma to zmiatlo

heduska82
10. srp 2015

@meggy33 ja teda nevim, pocitam, ze vsechny testy funguji stejne, tudiz se ti zobrazuje jen ta carka ukazujici pozitivitu/negativitu a po testovaci carce je jen bily flek. To je proste vadny test. Bud si kup jiny nebo jdi si na krev a mas klid.

andy80
10. srp 2015

Mě přijde ten test v pohodě, pokud je testovací čárka, tak je prostě jen negativní. Jen kdyby se neobjevila testovací čárka a bylo to růžové celé, tak je test špatný, ale tohle je normálně negativní test.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru