Další duchařina. Vidíte něco?

lenivekotatko
20. říj 2020

Vidite neco? Jde to spatne vyfotit a mne uz sali zrak asi... Každopádně mam rozhazeny cyklus a 2 dny lehoucce spinim tak mne napadlo odpo udelat test a zda se mi ze tam neco je..

klchudik
20. říj 2020

Něco hodně maličko tam je 🥳

andreasvo
20. říj 2020

@lenivekotatko něco tam vidím zkus spíše vyfotit z jiné strany a na světle.

lenivekotatko
autor
20. říj 2020
lenivekotatko
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenivekotatko
autor
20. říj 2020

@andreasvo tady to vidim podobne jak nazivo akorat uz bude dost po limitu..

juliemichal
20. říj 2020

@lenivekotatko na té poslední fotce jde vidět pěkně ♥

lenivekotatko
autor
20. říj 2020

Vysadila jsem v sprnu prasky a az 8.10(46dc) prislo 6 denni hodne slabe krvaceni většinou spis spineni... A 18.10 večer trochu krev a dodnes malilinko spinim... Nemuze to byt proste jen nejaka porucha?

andreasvo
20. říj 2020

@lenivekotatko jde vidět pěkně čárka se ukáže jen když moč obsahuje hcg. A když zkusíš z ranní moči tak bude lepší vidět 🙂 je to divné že teď krvácíš nějaká hormonální nerovnováha..

klokanka31
20. říj 2020

@lenivekotatko Hodně slabý 👻 tam je 😉 ať sílí 🍀

pepickovapavlinka
20. říj 2020

Je tam.Já v Září čekala jestli příjde MS nebo budou //.Začala jsem ale slabě ale opravdu slabě krvácet.Ale bez sliznice a tak divně mě při tom pobolívalo břicho.Tak jsem zkusila tt a byl pozitivní.A sílil.Pak ale sílit přestal HCG jen 27 pak 0.Takže muselo být něco špatně.

tasimia
20. říj 2020

Vidím, držím palce.

kristyna_95
20. říj 2020

Zdravím, dělala jsem si tehu. Test. A nejsem si jistá, že tam něco je. Vidíte tam slabou čárku? Děkuji za odpověď 😊

klchudik
20. říj 2020
lenivekotatko
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenivekotatko
autor
20. říj 2020

@kristyna_95 taky vidim😊

andreasvo
20. říj 2020

@kristyna_95 vidím vidím ať sílí 🍀

lenivekotatko
autor
17. lis 2020

Tak to lehke spineni preslo do MS (necely tyden po takove slabsi MS), potom test negativni, předpokládám ze to bylo biochemické? Akorat ted vubec nevim kdy očekávat dalsi MS, dnes jsem asi 31 DC po te ,, druhe,, MS, par dni mne pobolivaji prsa a mam nafoukle bricho tak nevim kdy ji cekat nebo necekat😂 loveni duchu asi nebude nic pro mne😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru