Dlouhý cyklus, nebo těhu?

chyluc92
4. črc 2016

Ahoj holky, jsem tu nová, tak doufám, že dávám svůj dotaz na správné místo 🙂 Chci se zeptat (podle fotografií ovu testů), zda je možné mít ovu až 32 DC nebo zda se může jednat o těhotenství. Základní info: 3. 6. jsem dostala MS po dobrání posledního platíčka antikoncepce, 18.6. byl nechráněný sex, od 20.6. do 30.6. jsem brala antibiotika...říkám si, že proto mám tak rozházený cyklus, ale dnes mě zarazilo spíše to, že celý den pociťuji bolesti, jako bych měla dostat MS a přitom mám pozitivní ovu test (nevím zda je to normální), a právě, že jsem četla, že ovu test je pozitivní i při těhu....čeká mě rentgen a CT proto se i ptám...snažit o miminko se chceme spíše až na konci prázdnin...Děkuji za všechny Vaše reakce 🙂

misula29
4. črc 2016

může to být těhu , zkus těhu test

marla86
4. črc 2016

Já mám třeba ovulaci taky až kolem 30 dc :/ Ty bolesti můžou být od ovulace i od těhotenství, to ti asi nikdo neporadí ;) Zkus těhotenský test a uvidíš. Ale podle mě máš normálně ovulaci 🙂

chyluc92
autor
4. črc 2016

@misula29 Děkuji, koupím 🙂
@marla86 Děkuji 🙂 jen se teda zeptám, kdy by měla přijít po ovu MS? Asi je to u každé jiné, ale tak plus mínus? Nebo kdy přijde po ovu Tobě?

marla86
4. črc 2016

@chyluc92 ms přijde vždycky 10 - 16 dní po ovu, at je cyklus jakkoli dlouhý ;)

luccy556
4. črc 2016

U mě to tak bylo... myslela jsem, že mám ovulaci, ale když už výcházel ovulační test třetí den po sobě pozitivní, tak už mi to bylo podezřele, ovulace to nebyla 🙂

marla86
4. črc 2016

A neměla jsi náhodou ovulaci 18 dc?

misina01
4. črc 2016

Takhle krásně mi ovu test nikdy nevyšel, takže beru duphaston na srovnání cyklu 🙂 řekla bych, že se jedná o hezkou ovulaci, ale zkus i těhotenský test a moc držím palce 🙂

chyluc92
autor
4. črc 2016

@marla86 Děkuji, no taky jsem si říkala, ale ta testovací čárka je slaší než kontrolní, tak to ovu nebyla ne? ...
@luccy556 Tak prvně moc gratuluji k miminku 🙂 Mně by to přijde celé pomotané :/ fakt si netroufám říct, že to je ovu ani těhu, ale čas ukáže, koupím těhu test a bude, jak dlouho potom jsi teda zkoušela těhu test? A měla jsi teda v ten měsíc, jako že dvakrát pozitivní ovu testy? nemyslím ty dny za sebou, ale jestli jsi měla pozitivní ovu test i před tím, kdy mělo dojít k oplodnění...Doufám, že to píšu srozumitelně :D

@misina01
@misina01
@misina01

chyluc92
autor
4. črc 2016

@misina01 Já si říkám, jak bych mohla mít, jak říkáš: hezkou ovu, když jsem první cyklus bez antikoncepce a ještě do toho ty antibiotika :/
Člověk chce vědět všechno hned (nebo alespoň já) :D a vše se stejnak asi pozná časem...jak vidím je to padesát na padesát....

luccy556
4. črc 2016

@chyluc92 Děkuji. Týden před pozitivním ovulačním testem jsem měla docela výraznou čárku, ale ne stejně silné, brala jsem to jako negativní výsledek. Když mi vycházel třetí den pozitivní ovulační test, tak jsem zkusila další den ráno (10DPO) těhotenský test a byla tam slabší, ale dobře viditelná druhá čárka. No uvidíš... když to nevyjde teď, vyjde to příště 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru