• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dlouhý cyklus, špinění, rostoucí bříško, negativní test

23. října 2012 
Ahoj holky,
obracím se na vás s prosbou o váš názor a zkušenosti a protože si myslím, že nejsem jediná s tímhle "problémem", tak otevírám diskusi...
Od února tohoto roku neberu HA. Od té doby mám cyklus kolem 40dní +/-, čili dlouhý cyklus. Měřím si BT každé ráno ve stejnou dobu. Moje nízké teploty (před ovu) jsou 35,8°C-36°C, 36,1°C už mám v těch "vyšších". Křivky mám dvoj-fázové. S přítelem jsme si řekli, že když se zadaří, tak se zadaří, ale o mimi se nijak extra nesnažíme, protože jsme se zrovna odstěhovali ze země. No a teď proč to vypisuju: Poslední MS -ta pravá- byla 14.8. V září jsem teploty nesledovala. 4.9. jsme se milovali (přerušovaně). Další MS jsem čekala kolem 15.9, ale neřešila. 19.9. jsem myslela, že už dojde, ale pouze jsem jeden den špinila a pak nic. Test negativní. Tak jsem si řekla, že se nebudu vzrušovat a začala jsem znova měřit BT a ty se mi drží v průměru na 36,25°C, od 5.-9.10. (čili 5 dní) jsem velice slabě špinila, pak se dostavil hnědý výtok 3 dny a pak nic. Prsa mě nebolí, špatně mi není, ani průjem ani zácpa, sem tam mě přepadne na něco chuť, ale já jsem mlsná odjakživa. Zhruba 2 týdny ale pozoruju, že se mi nějak nafukuje břicho a jako bych cítila pnutí v podbřišku nalevo i napravo a mám tendence za pořád za břicho držet - podvědomě, dřív jsem to nikdy nedělala.
Máte s tím některá zkušenost? Jsem těhotná nebo mám hormonální poruchu? K Dr. se zatím neženu, protože ti znají jen vyvolávačky a je 1000km daleko :grinning:
23. říj 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
A ten test jsi dělala jen jeden? Pokud ano, tak co zkusit další? :slight_smile:
23. říj 2012 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky bych asi zkusila zatestovat :slight_smile: Může to být i cysta na vaječníku, určitě bych to nepodceňovala a snažila se k doktorovi nějak dopravit, pokud do týdne nic nedorazí. Bohužel to stále může být i z té antikoncepce :frowning2: Já se čistila rok :unamused:
23. říj 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No ja byla u doktora týden před tím sexem - dělal mi komplet vyšetření včetne ultrazvuku, kvůli těm dlouhým cyklům a nic tam nebylo a řekl, že anatomicky je vše jak má... Třeba jen tloustnu...ale i s tím bych měla něco dělat kdyžtak :grinning:
No na test čekám, až mi jej můj nejdražší koupí, protože se v obchodě zatím nedomluvím :grinning:
23. říj 2012 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
POkud bude test negativní, tak k doktorovi, nic víc ti nikdo neporadí.
23. říj 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja mela po vysazeni HA taky dlouhy cykly a pka jeden treba vubec neprisel, to jsem si myslela, ze hura, povedlo se a ono nic, testy proste negativni, tak jsem to neresila, objednala se na vyvolavacku a nez jsem se k ni dostavila, tak se nam to povedlo:slight_smile: Takze asi tak.-) urcite udelej dalsi test, mozna ne jenom jeden a pokud porad nic, zajdi k doktorce, porad lespi vedet, ze se nic spatnyho nedeje, cimz te nechci strasit nebo neco rivolavat....drzim aplce at to dopadne rpesne podle tvych prani:wink:
23. říj 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@romy16 ja po vysazeni HA(po 10letech) nemela MS tri mesice. proste me cyklus nenaskocil, vajecniky "zlenively" praskama, sem tam bylo taky spineni a ja ze zacatku taky delala tehu testy negativni. pak jsem dostala dve vyvolavacky a nic a pak clomhexal prasky a bylo to, cyklus se me srovnaval dva roky. zasla bych k dr., at se to vyresi a vis na cem jses.
23. říj 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek