Dobrání Utrogestanu a MS nikde, stalo se Vám to někdy?

duckisek
10. únor 2014

Ahoj holky, chci se zeptat. Stalo se Vam nekdy, ze jste dobraly utrogestan a ms neprisla? Nedokazu si to vysvetlit 🙂 Vzdy jeste nez jsem to dobrala tak jsem mela ms a ted nic. Beru ho uz vic jak pul roku. Test jsem si nedelala, zitra jdu k dr. Stalo se to nekomu, ze jste ho dobraly a ms neprisla?

pikvik1
10. únor 2014

@duckisek No takže by se zadařilo? Já mám první cyklus s utrošem, takže neporadím..... Jů, nechceš zkusit test?

duckisek
autor
10. únor 2014

Zitra jdu k dr tak uvidim. Test jsem si prave nechtela delat at mam nejakou nadeji nez mi doktor zase rekne, ze tam nic nevidi 🙂 Pisnu zitra

dotinka
10. únor 2014

Ja brala utros ted prvnim mesice od 21 do 25.dne cyklu s tim ze do tri dnu to dostanu a prdlajs....dostala jsem to az za 10dni :/ tobe ale drzim pesti at uz to nedostanes 🙂 napis nam zitra jak jsi dopadla 🙂 drzim pesti

pikvik1
10. únor 2014

@duckisek Jasný 🙂 Dej nám pak vědět!!!
@dotinka Tak to jsme zvědavá, jak to bude u mě, jestli se ten první měsíc braní projeví alespoň v kratším cyklu.

dotinka
10. únor 2014

@pikvik1 ja spolehala na to ze mi cyklus zkrati a prdlajs :( uvidime ten dalsi 🙂

duckisek
autor
11. únor 2014

Tak holky je to jak jsem si myslela. Sliznice 8,5mm, tak mam tyden pockat a pokud to nedostanu mam prijiz. Ted si mam zkusit udelat test, ze to muze byt i tehu, ale pochybuj. No nic zase to nevyslo, ale co pockam na ms a zacnu brat fytosoju. Cetla jsem, ze je to prirodni nahrada za clostik, tak uvidim 🙂 Vam ostatnim drzim palce at se dockate //

pikvik1
11. únor 2014

@duckisek Ten test nebudeš ani zkoušet? Třeba zítra ráno? Kdyby přece jen... 😵
Jak dlouho jsi čekala po dobrání, než jsi šla k doktorovi?

duckisek
autor
11. únor 2014

No láká mě si to udělat ne že ne :D zítra si ho koupím a pak uvidím. No čekala jsem týden. Mě se to právě ještě nestalo abych to po utroši nedostala, vždy jsem ms dostala ještě při braní utroše a teď nic, tak mě to trochu zmátlo. Před rokem a něco (to jsem ještě nic nebrala) jsem taky šla k dr. a poslal mě s vyvolávačkou domů no a za týden jsem tam šla znovu a už tam bylo mimi, ale tak nějak nevěřím, že se může stejný zázrak opakovat 2x 🙂

duckisek
autor
11. únor 2014

Tak test nebude. Pred chvili mi prisla potvora :-\ tak snad priste

pikvik1
11. únor 2014

@duckisek Škoda, ale jak říkáš, píště 🙂 co nám zbývá 🙂

duckisek
autor
11. únor 2014

Jo jo. Jednou se na nas stesti usmeje 🙂

danka4
12. únor 2014

@duckisek Ahoj, já mám teď stejný problém - utrogestan beru 2. měsíc 15-24DC, první měsíc přišla MS po 28DC, takže super. Tento měsíc jsem ale už 37DC a pořád nic. Týden po dobrání Utroše (32DC) jsem byla na UZ, Dr. říkala že je divné, že MS ještě nedorazila. Sliznice byla vysoká, ale kolik mi neřekla, vzala krev a píchla Agolutin. Teď jsem pátý den po Agolutinu a stále nic. Krev byla negativní, test v pondělí (35DC) taky negativní. ☹
Dost mě to překvapuje, myslela, jsem že Utroš má MS upravovat, aby byla pravidelná, ne posouvat.
Po kolika dnech po dobrání Ti teda MS dorazila? Nevím, jestli mám jít v pátek zase k Dr. nebo prostě čekat až dorazí MS? 😒

duckisek
autor
13. únor 2014

Ahoj, tak mě přišla týden po dobrání. Taky jsem se už trochu těšila, protože se mi to ještě nestalo. Tak když máš i test z krve negativní, tak asi těhotná nebudeš. Jinak já po agolutinu mám ms až tak ten 8-10 den

danka4
24. únor 2014

Tak nakonec MS dorazila až 9. den po Agolutinu (tzn. 16 dní po dobrání Utrogestanu).

pupim
7. bře 2014

Tak já už jsem 54.DC, utrogestan jsem dobrala před 28 dny, před 8 dny jsem byla na gynekologii a doktor mi pichl Agolutin a MS pořád nikde ☹ Na utz nic neviděl, test před 14 dny negativní..BT pořád vysoká...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru