• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrání Utrogestanu a MS nikde, stalo se Vám to někdy?

7. března 2014 
Ahoj holky, chci se zeptat. Stalo se Vam nekdy, ze jste dobraly utrogestan a ms neprisla? Nedokazu si to vysvetlit :slight_smile: Vzdy jeste nez jsem to dobrala tak jsem mela ms a ted nic. Beru ho uz vic jak pul roku. Test jsem si nedelala, zitra jdu k dr. Stalo se to nekomu, ze jste ho dobraly a ms neprisla?
10. únor 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek No takže by se zadařilo? Já mám první cyklus s utrošem, takže neporadím..... Jů, nechceš zkusit test?
10. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra jdu k dr tak uvidim. Test jsem si prave nechtela delat at mam nejakou nadeji nez mi doktor zase rekne, ze tam nic nevidi :slight_smile: Pisnu zitra
10. únor 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja brala utros ted prvnim mesice od 21 do 25.dne cyklu s tim ze do tri dnu to dostanu a prdlajs....dostala jsem to az za 10dni :/ tobe ale drzim pesti at uz to nedostanes :slight_smile: napis nam zitra jak jsi dopadla :slight_smile: drzim pesti
10. únor 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek Jasný :slight_smile: Dej nám pak vědět!!!
@dotinka Tak to jsme zvědavá, jak to bude u mě, jestli se ten první měsíc braní projeví alespoň v kratším cyklu.
10. únor 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikvik1 ja spolehala na to ze mi cyklus zkrati a prdlajs :( uvidime ten dalsi :slight_smile:
10. únor 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky je to jak jsem si myslela. Sliznice 8,5mm, tak mam tyden pockat a pokud to nedostanu mam prijiz. Ted si mam zkusit udelat test, ze to muze byt i tehu, ale pochybuj. No nic zase to nevyslo, ale co pockam na ms a zacnu brat fytosoju. Cetla jsem, ze je to prirodni nahrada za clostik, tak uvidim :slight_smile: Vam ostatnim drzim palce at se dockate //
11. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek Ten test nebudeš ani zkoušet? Třeba zítra ráno? Kdyby přece jen... :dizzy_face:
Jak dlouho jsi čekala po dobrání, než jsi šla k doktorovi?
11. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No láká mě si to udělat ne že ne :D zítra si ho koupím a pak uvidím. No čekala jsem týden. Mě se to právě ještě nestalo abych to po utroši nedostala, vždy jsem ms dostala ještě při braní utroše a teď nic, tak mě to trochu zmátlo. Před rokem a něco (to jsem ještě nic nebrala) jsem taky šla k dr. a poslal mě s vyvolávačkou domů no a za týden jsem tam šla znovu a už tam bylo mimi, ale tak nějak nevěřím, že se může stejný zázrak opakovat 2x :slight_smile:
11. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak test nebude. Pred chvili mi prisla potvora :-\ tak snad priste
11. únor 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek Škoda, ale jak říkáš, píště :slight_smile: co nám zbývá :slight_smile:
11. únor 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo. Jednou se na nas stesti usmeje :slight_smile:
11. únor 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek Ahoj, já mám teď stejný problém - utrogestan beru 2. měsíc 15-24DC, první měsíc přišla MS po 28DC, takže super. Tento měsíc jsem ale už 37DC a pořád nic. Týden po dobrání Utroše (32DC) jsem byla na UZ, Dr. říkala že je divné, že MS ještě nedorazila. Sliznice byla vysoká, ale kolik mi neřekla, vzala krev a píchla Agolutin. Teď jsem pátý den po Agolutinu a stále nic. Krev byla negativní, test v pondělí (35DC) taky negativní. :frowning2:
Dost mě to překvapuje, myslela, jsem že Utroš má MS upravovat, aby byla pravidelná, ne posouvat.
Po kolika dnech po dobrání Ti teda MS dorazila? Nevím, jestli mám jít v pátek zase k Dr. nebo prostě čekat až dorazí MS? :unamused:
12. únor 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak mě přišla týden po dobrání. Taky jsem se už trochu těšila, protože se mi to ještě nestalo. Tak když máš i test z krve negativní, tak asi těhotná nebudeš. Jinak já po agolutinu mám ms až tak ten 8-10 den
13. únor 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec MS dorazila až 9. den po Agolutinu (tzn. 16 dní po dobrání Utrogestanu).
24. únor 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem 54.DC, utrogestan jsem dobrala před 28 dny, před 8 dny jsem byla na gynekologii a doktor mi pichl Agolutin a MS pořád nikde :frowning2: Na utz nic neviděl, test před 14 dny negativní..BT pořád vysoká...
7. bře 2014 v 18:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek