Domácí těhotenský test. Máte zkušenost?

30. lis 2019

🙋 Ahoj snažilky,
jaký máte názor na "domácí těhotenský test"? Myslím tím třeba " moč s jedlou sodou" nebo" cukr s jedlou sodou ". Když se prý smíchá soda s močí a začne pěnit a šumět, znamená to, že jste pravděpodobně těhotná 🤰. S cukrem je to prý tak, že když do 2-3 lžiček cukru přidáte moč a cukr se nerozpustí, tak jste taky pravděpodobně těhotná... Ještě jsem četla o pastě na zuby, když ji polejete močí a pasta zmodrá nebo se napění, tak taky prý můžete být....... Máte s tím někdo zkušenosti?

jituli84
30. lis 2019

Myslím, že je to hloupost..

michelle_01
30. lis 2019

V těhotenství jsem tyhle recepty Ládi Hrušky nedělala, tak nemůžu říct, jestli fungujou, ale myslím, že je to blbost. Na druhou stranu, pokud se nudíš a nemáš 50kč na testy, proč ne, klidně si to ze srandy zkus, ale výsledek bych z nějaké sladké kaše nebrala za potvrzený.

areh
30. lis 2019

Asi jako babské rady na zjištění pohlaví dítěte. Jako zábava dobrý, ale pořád je to 50 na 50

pajamo
30. lis 2019

Nebo si tam strčit rohlík a když ho vyndáš nakousnutý, tak je to jasný 🤔

autor
30. lis 2019

@pajamo s rohlikem si to zkuste sama 🙂

pajamo
30. lis 2019

Děkuji, není třeba, těhotná už být neplánuji a v případě pochyb si koupím těhotenský test.

lilian2111
30. lis 2019

Paneboze 🙈😂😂

lachtanice86
30. lis 2019

Že je to blbost a nevěřím že by to někdo bral vážně

autor
30. lis 2019

Ja nevim co se do me vsichni navazi 😂 ja jsem se ptala na zkusenosti a taky jsem nenapsala nic takovyho ze mam v planu to zkouset nebo podobne 😂 achjo.. 🙄 🤣

autor
30. lis 2019

@lachtanice86 no je to blbost, ja jsem se jenom ptala jestli to nekdy nekdo zkousel 😂

autor
30. lis 2019

@pajamo presne tak, to ja taky 🙂

jituli84
30. lis 2019

Lepší takový dotazy tady vynechat 😀

almara2
1. pro 2019

Náhodou jsem někde viděla, že opravdu se dá udělat takto test, pokud se pomocí listy pampelišky, změní barvu, asi detekuji HCG. Ale podrobnosti už si nepamatuji.

aselluska
1. pro 2019

Kolik chlapů už to zkoušelo a bylo těhotných 😁 i jim může soda šumět.

sim244
2. pro 2019

@pajamo 😂😂😂😂😂😂 to je dobrý, musim si zapamatovat. 😂 (škoda jen, že jsou tady témeř všechny dámy tak vztahovačné, že se ani nedokážou zasmát vtipu 🙄😂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru