• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

1. června 2015 
@misana aha tak to je divne no ale mužeš mět opožděnou menzes uvidiš když tak jdi k lekaři
26. zář 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no to já doufám,že mám jen opožděnou...ale začíná mě bolet břicho,tak snad...
26. zář 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím,že MS dneska dorazila :wink:
27. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misana no vidiš sem ti to řikala :wink: za to ja začala duchovat :confused: tak doufam že ty testy u mě nepusob obraceně a neukazujou přichozi menzes :sweat_smile:
27. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no ty duchy,to je děs...hlavně ať to dopadne tak,jak si přeješ!!!!!
27. zář 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misana děkuju :wink: uvidime za dva dny :wink:
27. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holki vim ze uz je to davno co ste sem psali.. Ale verim ze se tu najde nekdo kdo mi pomuze...Beru Hak Bellisa uz asi cca 1 rok.Pred nedavnem jsem mela hnisavou anginu tak sem brala Antibiotika Penicilin . Asi po tyzdni sem stale zvracela tak sem si skusila udela mamatest asi po 2 hodinach se mi tak ukazala druha slaboulinka.Tak sem si koupila test jine znacky rapidclear a zase asi po 2 hod se mi ukazala druha slaboulinka carka vubec to nechapu myslite si ze muzu bejt tehotna ? Mam totiz doma 20 mesicni holcicku neni to moc brzo ?
31. kvě 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurinka321 myslíš jako, ze nemůžeš otěhotnět kdyz mas 20 ti měs dite? Samozřejmě, ze můžeš.. Otěhotnět se dá i v 6 ti neděli.. kdy jsi mela naposledy menstruaci? Jak dlouhé mivas cykly? I kdyz čárka po hodině to je dost pozdě
31. kvě 2015 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezapetrova_ Vim ze muzu otehotnet po 20 mesicich je mi to jansy jenom newim jestli to nahodou neni moc brzo... menstruaci cekam az za 3 dny ... cykly mam 28 dni vzdy na hodinu presne tak uvidime . Ale je to divni proc ty testy ukazali po 2 hodinach pozitivni vysledek vubec to nechapu
1. čer 2015 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek