Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět x-) Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce
janulka1980
6. led 2012
@ivanalysonkova @terde ahojky, ako to dopadlo s tym dušíkom?
lola77
6. led 2012
Mne sa stalo, že mi na tehotenskom teste tzv. ,,duch" a dnes som v 15tt....lekár mi to vysvetlil, že som si test robila príliš skoro 🙂
misana
25. zář 2013
Zdravím,máte někdo zkušenost,že po zaschnutí testu se objevil stínek (náznak) druhé čárky? Jsem na nervy,....
mmarch
25. zář 2013
@misana mám to tak taky, mám týden zpoždění, děsně mě bolí prsa a několikrát během dne podbříšek jako by už každou chvíli měla dorazit ms, dělala jsem si tt a na dvou mi vylezl po delší době duch a na dvou nic, tak budu dál vyčkávat jestli ještě ms nepřijde , občas ji mám nepravidelnou
misana
25. zář 2013
@mmarch tak to máme úplně stejné....nikdy se mi žádný stín neukázal,ale je pravda,že jsem to nikdy po zaschnutí nekontrolovala..
majka43
25. zář 2013
@mmarch
@misana Co máte za testy? Mamatesty titiž ukazují hodně špatně.
mmarch
25. zář 2013
@majka43 právě ty mamatesty 😢
misana
25. zář 2013
mamatest a nějaký comfort oba citlivost 10.... mamatest jsem dělala v pondělí a po zaschnutí cca po 2 hod.slaboulinký stínek a comfort dneska a zase po hodině je nepatrný stínek....
mmarch
25. zář 2013
@majka43 jen mi moc nejde do hlavy, jak můžou být špatné, přece když v moči není HCG, tak nemají s čím reagovat a je jedno jestli to je za 5mi nebo za hodinu, no ale asi na tom něco bude, hodně tady píšou, že jsou mamatesty na dvě věci, ale spíš v tom, že neukázali // i když měly
misana
25. zář 2013
Tak se vydám pro další testy a zítra zase testnu...nikdy se mi tohle nestalo...vždy,když jsem byla těhotná,tak jsem měla i třeba slabou čárku,ale v limitu a každým dnem sílila.... ne duchy po hodinách
majka43
25. zář 2013
@misana
@mmarch Podívejte se do tématu Mamatest. Kdy se vám objevily //? Zpětně asi dvě stránky, tam jsou fotky.
mambba
25. zář 2013
mne sa ukazala slabucka ciarka na teste , ked som ho sla po dvoch hodinach vyhodit.. predtym v limite ani naznak.. a termin porodu mam za 2 tyzdne 🙂 normalna ciarka v limite sa mi ukazala asi o 2 ci 3 dni neskor..
majka43
25. zář 2013
@misana
@mmarch Právě jiný test by vám ukázal asi víc.
misana
25. zář 2013
@mambba tak ted jsi mě teda pěkně vylekala 😕
misana
26. zář 2013
Tak teď jsem si udělala test dr.Max a v limitu nic,tak jsem zvědavá co bude za hodinu...Snad zase nebude duch....
asus
26. zář 2013
@misana tak co je tam čarka? mě to taky zajima včera sem si dělala tenhle test a na něm nic a dneska nijakej duch =-) tak si taky řiam zda to neni blbost
misana
26. zář 2013
@asus ten dnešní zatím ok,žádný stín nebo duch.Ale ještě nezaschnul,u těch ostatních mi to právě vylezlo po zaschnutí...
Nikdy se mi tohle nestalo,tak jsem celkem vyhukaná...
asus
26. zář 2013
@misana no mě se to stalo u citlivosti 25 test byl beng ukazoval falešně ,ale u těhle to snad bude ok DR Max by měl bejt v pohodě
misana
26. zář 2013
@asus testuju od pondělka,tak snad kdybych byla těhotná,tak už by se to ukázalo a čárka sílila...
asus
26. zář 2013
@misana no a nebo taky ne měla sem takhle biochemko :-p
misana
26. zář 2013
@asus já jsem měla mamatest,pak nějaký comfort,apotheke a dneska ten DR Max,všechny citlivost 10.
misana
26. zář 2013
@asus nevím co si mám myslet,jen doufám,že to nic neznamená....
asus
26. zář 2013
@misana no to nevim ale když ti to ted nic neukazuje tak to nic neni 😉
misana
26. zář 2013
@asus snad máš pravdu 🙂
misana
26. zář 2013
tak test od dr.max i po zaschnutí negativní....věřím mu...
asus
26. zář 2013
@misana sem ti to řikala 😉
misana
26. zář 2013
@asus jsem se trochu uklidnila,ještě dostat MS a budu spokojená...
asus
26. zář 2013
@misana a kdy ji čekaš?
misana
26. zář 2013
čekám už od soboty =-)
misana
26. zář 2013