• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

1. června 2015 
larkoo to mohlo být podle mne i rozpité barvivo, ale zkus další testík třeba hned zítra a určitě už tam budou regulérní čárky :wink:
3. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy, no uvidim, mozno testnem znovu az v stredu rano.. vidis, to mam za to, ze som nedockava a testovala som vecer :wink: ale bojim sa toho, ze mrcha pride coskoro.. myslim si, ze ten test bol najskor asi chybny.. dam vediet, ako to dopadlo, krasny vecer.
3. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
larko určitě dej vědět, ale budu držet palečky aby to byla druhá čárka :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy, takze ako som slubila, pisem, ako to dnes dopadlo.. robila som si test rano, bol to druhy test tej istej znacky a vysiel negativny.. mrcha stale nikde, zajtra pojdem na odber krvi. dufam, ze to nebude nejaka cysta...
5. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tady nová a tak trošičku nečekaně (i když ve skrytu duše si nic jiného nepřeju.) :slight_smile: Včera jsem si jen tak pro formu udělala těhu test a jako obvykle se objevila jen ta zatracená kontrolní čárka. Nedalo mi to a asi za čtvrt hodiny po limitu jsem se podívala znova a myslela jsem, že mám halucinace! Začala se objevovat nejprve sotva viditelná, později velmi zřetelná druhá čárka!!!!! Říala jsem si, že to není možný, respektive že test je určitě neplatný a bežela jsem si do lékárny koupit druhý test. A stalo se znova úplně totéž, i když čárka je slabší (hodně jsem pila a tak koncentrace hormonu v moči asi nebude tak velká). Myslíte, že bych mohla být těhu? Dost mě překvapilo, kolik holek na internetu má takovouhle zkuenost :slight_smile:
20. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, poradíte mi niekto? Brala som HAK minulý mesiac dosť chaoticky (Minerva) a mám čudné pocity už 2 týždne..bolesti brucha (ako pri MS,ale slabé), krížov, únava, bedrové kĺby a nohy ma bolia po troche pohybu, bolia ma hrudné svaly, mám bolestivé prsia a tmavé bradavky, neznášam vône a pachy, zo sladkostí sa mi dvíha žalúdok...Ony prišli postupne, teraz ma už brucho ani nebolí. Proste tehu príznaky. No pred 4 dňami mi gynekológ nič nezistil, ani po sone, sedimentáciu mám OK, ostatné výsledky krvi budú až o týždeň-dva. :unamused: Všeobecná nič nezistila, nemám zápalani vaječníkov,ani močového ústrojenstva, tieto sú vylúčené. HAK som prestala brať včera, mala som len 4 tbl. MS som mala skôr taký tmavý výtok 4 dni,ale obvykle mávam 5 dní a nie takýto. Pred 4 dňami vtedy mi nakázal spraviť si test, vyšla slabunká čiara až po pár hodinách. Dnes ráno som si spravila taký istý-a nič. :angry: Môže to byť niečo iné ako tehotenstvo, ak áno, čo? Ak je to tehotenstvo-je mimomaternicové? tak skoro predsa nemusím mať žiadne bolesti, som asi 4.tt. Trápi ma to, lebo som úplne nemožná, neviem normálne existovať a robiť si veci, skoro celý deň len ležím- zatiaľ mám dovolenku, ešte týždeň. (PS Mám syndróm PCOS, ale vraj presne Minerva ju lieči. Takže ovulku som mohla mať hocikedy, aj pred MS.)
21. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nelly, mne se to nejak nezda, spis bych rekla, ze to tehotenstvi nebude. Co presne rikal gynekolog? nemela jsi treba nejake stresy? :wink:
21. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie, som od júna na dovolenke, začalo sa to po návrate zo super dovolenky v GR, kde manžel nebol a nejako sme si chýbali a po návrate užívali..hm..........btw našla som si popis môjho prvého tehu na nete, ani vtedy som nevedela, čo mi je, :confused: všetko sedí. Nerátala som s tehotenstvom,dokona manžel povedal, že ak budem tehu, tak sa rozvedie. :frowning2: Takže radšej by som nebola.....už takto sa tlačíme traja v mini byte pod 50m2 a ako bude dcérka (bude mať 4) rásť, bude to len horšie... :cry:
22. srp 2010 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :frowning2:(( Tak to jedině držím palce, ať nejsi těhu :frowning2: V každém případě dej vědět :wink: Třeba to bude jen ten stres. Btw. nechci být ošklivá, ale přístup Tvého manžela mě dost zaráží :cry:
22. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Díky, ale stres určite nie...veď z čoho? :confounded: to bude niečo iné :unamused:
22. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojí ženy, myslíte, že je možné, aby na 2 dny starém těhu testu byly najednou 2 čárky? trochu je mi špatně, možnost těhu tam určitě je - neberu prášky a na ochranu občas zapomene, naposledy jsem měla MS 15.3., mám etě asi 10 dní do další...v neděli jsem si dělala test a nic, jen proti světlu tam byla, to jsem si říkala, že to je jasný, že nic :slight_smile: ale dneska jsem na něj koukla znovu a i když je lehce seschlý, je tam vidět ta druhá čárka....plašit se nechci, je brzo, to je jasný, ale přeci jen mi to ted začalo vrtat hlavou :slight_smile: ...setkala jste se už s tím některá?
12. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám etě fotku testíku, vidíte tam něco? :slight_smile:
12. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terde Možná jako stín čárky tam je :confused: ,ale zase tak pozdě po testování
12. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terde já tam čárku vidím a tipla bych si, že jsi těhotná :slight_smile: Já měla pozitivní testy až tak 10 minut po limitu. A to jsem testovala až 14 dní po menzes (očekávané). Je nepsaným pravidlem, že jakákoli čárka na těhu testu znamená těhotenství. Ale nechci ti dávat falešnou naději, takže počkej do menzes a uvidíš :wink:
17. dub 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla druhou čárku na testu po 5 minutách, ale těhotná jsem nebyla (GS Mamatest). A opakovaně, nikdy ne do 3 minut, vždycky po 5 minutách. Nechci tě zklamat, ale když jsem byla, tak opravdu 2. čárka byla v limitu. Navíc jsem poprvé utíkala k dr., díval se na mě, jako když jsem spadla z višně, že prý když to není do limitu, tak nic a odmítl mi i vzít krev. Ale třeba jsi, čekání je nejhorší, ale nic jiného ti nezbyde :wink:
17. dub 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, me se uuplne slabounka druha carka objevovala na mamatestu 10 zasadne po limitu a ted uz sme nacaly 7.mesic :wink: , takze neztracet nadeji :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mě se druhá slabá čarka oběvila asi 15 minuut po limitu a těhotná jsem byla :sweat_smile: :slight_smile:
17. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
POdle mě když už se tam nějaký náznak objevuje tak se v těle něco děje a co jiného než těhu by to mohlo být :slight_smile:Ale nejjistější jsou odběry krve.. hodně štěstí :slight_smile:
17. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc Vám děkuji za naději :slight_smile: uvidí se o víkendu, ale tak nějak myslím, že asi nic :( ale naděje umírá poslední :slight_smile:
21. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych znala váš názor. Minulý týden to bylo 12dní po transferu 1 blastocysty a měla jsem hcg jen 4 jednotky. doktor řekl, že to nevyšlo a že mám vysadit léky a že do 3 dnů bych měla dostat MS. Je to týden, pořád mě bolí břicho jako při MS (ta nikde) a dnes ráno tento test. Dnes jdu k doktorovi, tak uvidíme.
10. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanalysonkova já tam tu druhou čárku vidím prostě :slight_smile: sice jako ducha ale vidím, takže držím moc moc moc palce :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju, moc bych si to přála, za to, co už mám všechno za sebou :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zázraky se prostě dějí....takže moc moc držím palečky :wink: :wink: :wink: Pak písni, jak si dopadla, ju :wink:
10. lis 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.happyday
Tak jsem po kontrole. Sliznice 20mm, je tam jen vidět takové tečka....jinak nic. Za týden jdu na kontrolu, tak uvidíme jestli poroste nebo ne.
10. lis 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanalysonkova je tam úplně jasný duch!!!! SUPER :slight_smile:
10. lis 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanalysonkova - tam je krasna druha ciarka :slight_smile: Mozno sa neujala blastocysta, ale otehu si spontanne. Zazraky sa deju :wink:
10. lis 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26
já přirozeně nemůžu :frowning2:
10. lis 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanalysonkova Sice nevím , proč nemůžeš otěhotnět přirozeně Ty, ale já jsem podle doktorů měla endometriozu, neprůchodné vejcovody, mám za sebou potrat, čtyři neúspěšné inseminace, dva neúspěšné pokusy IVF a podle doktorů jsem už neměla žádnou šanci otěhotnět přirozeně....no a i na nás se po nekonečných sedmi letech usmálo štěstíčko a já otěhotněla i bez pomoci lékařů :slight_smile: Takže zázraky se prostě dějí :slight_smile: A navíc jsem naší dcerunku Nicol porodila v loni přímo na štědrý večer....nejnádhernější dáreček v našem životě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takže držím moc moc palečky!!!!! :wink: :wink: :wink:
10. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ditulin2 bola si tu tehu, ked vysiel pozotivny test?
3. led 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice se nemůžu úplně řadit ke snažilkám, jednalo se spíše o radostnou náhodu-nehodu, ale musím se s vámi podělit o svou zkušenost: ačkoliv menstruaci nemám přesně pravidelnou, tak vím, že už pár dní mám zpoždění. Dělala jsem test, na jednom byl pidi duch po limitu a na druhém nic. moc sem tomu nevěřila, ale chtěla jsem sportovat a vědět že neriskuju, takže jsem dnes byla na gyndě na krvi. doktor se na mě rovnou i podíval a v děloze viděl malý začínající puntík, takže mi sdělil: S trochou fantazie se jedná o počínající graviditu". že tam už něco malilinkatýho je. byla sem ráda, ale krev mi odpo vyšla negativně. tak mám dojít na vyvolávačku. no je to divný teda.. sem z toho trochu rozhozená. ačkoliv mimi ještě "neplánujeme" a manžu by asi kleplo, je mi to samozřejmě líto, mimčo je dar, ale co nadělám. je to ale prostě divný. :wink: máte někdo třeba podobnou zkušenost? už jsem četla, že pár holkám vyšla i krev negativní a byly těhu, tak ještě na trampolíně hopsat nebudu a počkám na menses (v pondělí pujdu na vyvolávačku). tak uvidíme.
6. led 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek