Druhá slabá čárka na testu, mohu být těhotná?

klarksonek
26. bře 2015

Dobrý den milé dámy, mám nepravidelný cyklus MS a podle kalendáře jsem měla MS dostat v neděli (samozřejmě To není přesné ).S přítelem se snažíme o druhé miminko,jelikož mám už dcerku.Dnes jsem si udělala test a druhá čárka je hodně slabá,ale viditelná i pod umělým světlem. Příznaky mám jako před menstruací až na jeden a to citlivost prsou.U první dcery jsem žádné příznaky neměla, dokonce ještě v třetím měsíci jsem měla MS,proto jsem to zjistila až na začátku 4 měsíce. Mohu být tedy těhotná?

jetynka
26. bře 2015

Ahojky, vypadá to, že těhotná jsi, udělej test za 2-3dny znovu, čárka by měla sílit. 🙂

klarksonek
autor
26. bře 2015

Ano testy už mám nakoupené,tak to v sobotu zkusím znovu.

denysek15
26. bře 2015

ahoj, taky bych řekla, že budeš těhotná

denysek15
26. bře 2015

to já mám opačný problém, nejdřív silná čárka a druhý den slabá, tak nevím, co to znamená

klarksonek
autor
26. bře 2015

A test máš pokaždé od stejné firmy?Ale někde jsem četla,že hcg hormon sílí do 8.týdne těhu a pak slábne. Asi bych zašla k dr.

denysek15
26. bře 2015

test je od stejné firmy, a podle výpočtu jsem zrovna dnes 4+0

jetynka
26. bře 2015

@denysek15 kolik dní ti mešká MS?

denysek15
26. bře 2015

no dnes měla přijít

jjaanca
26. bře 2015

@klarksonek Taky bych měla dostat MS v neděli 🙂 Jsem po umělém oplodnění, takže vím přesně kdy došlo k oplodnění vajíčka a také už mám na testu slabou čárku. Já tedy doufám, že těhotná jsem 🙂 Příznaky neřeším, u mě je to ovlivněné hormony které jsem brala a stále beru. Tak držím palce 😉

jetynka
26. bře 2015

Ahaa, tak slabá je protože je ještě relativně brzo, já měla test pozitivní v den meškané MS a byla tam slabá čárka a asi o 4dny později byla jednou krát tak silnější.

denysek15
26. bře 2015

taky držím palečky

denysek15
26. bře 2015

jsem se spletla

denysek15
26. bře 2015

ale je divné, že dva dny před tím byla silnější než dnes

denysek15
26. bře 2015

mě se ty diskuse nějak prolínají 🙂

denysek15
26. bře 2015

4dny? to se zblázním

denysek15
26. bře 2015

už teď vím, že ráno budu přešlapovat s tím, že si musím udělat další test ☹

jjaanca
26. bře 2015

@denysek15 Já si dělám testy od pondělka, čárka sílila, ale ta dnešní mi připadá taky malinko slabší než včerejší. Ale vyhledávala jsem si tady různé fotky sílících čárek na testech a také to není vždycky úplně pravidelné. Občas je tam nějaká slabší, pak zas silnější.........
Doufám, že to dobře dopadne.

denysek15
27. bře 2015

tak jsem si dnes dělala další test a už tam nemám žádnou čárku ☹

klarksonek
autor
27. bře 2015

Nevěřila jsem,že z toho žena je tak nervózní. Včera jsem si dělala test a dnes bych nejraději znova.Ovšem s přítelem jsme se domluvili,že další uděláme zítra ráno spolu .Do té doby si asi okoušu nehty.😊

denysek15
27. bře 2015

tak ty já mám okousané už preventivně dopředu 🙂

levandelka
27. bře 2015

Já to mám teď,zpoždění 4 dny,ale na testu pár dní jen cisi 😖

jimichanga
28. bře 2015

Ahoj, holky.
Přidávám se do diskuze, snad to nevadí, jen je tu takových diskuzí už dost, tak toho využiji.
Moc prosím o radu zda už necvoknu, protože už je to dlouhá doba, co se s budoucím mužem snažíme o miminko.
Cyklus mám pravidelný 28 dní, vždy se rudá armáda dostaví na minutu přesně. Ovulka bývá uprostřed cyklu. Nyní mám 5 dní zpoždění, dost mě bolí podbřišek a bradavky. Test jsem si dělala poslední tři dny a přijde mi že už tak slabá čárka ještě zeslábla. Myslíte si že můžu být těhotná? Vím že mi to stoprocentně řekne lékař, k němu se chystám, ale ještě by bylo dost brzy.
Přikládám foto, snad bude dobře vidět, děkuji za odpovědi.. 😅

levandelka
29. bře 2015

@jimichanga ahoj,no vidom krásně,zkus ještě jiný test,protože ty mamatesty jsou divný:/ jae pořád ms nic,za chvíli zkusim otestovat 😕

jimichanga
29. bře 2015

@levandelka No já je tam vidím taky, jen mi přijde že zeslábla. Vidíš a já kupuju vždy mamatesty slyšela jsem naopak, že je hodně maminek chválilo.
Skus testnout, já si dám naopak pauzu a skusím až tak za dva dny. (pokud teda vydržím) 😀 protože jsem akorát nervozní že nesílí..🙂

shine2015
29. bře 2015

@jimichanga kup si digitální a hned budeš vědět.....tady si myslím, že by měl zesílit....ale mamatesty jsou poslední dobou špatné, hodně holkám delal duchy a tehotne nebyly....a prý i když je zkoušely na vodu nebo když je počůral jejich přítel.....

jimichanga
29. bře 2015

No, mně tedy vždycky když jsem měla podezření a těhotná jsem nebyla, tak vyšel čistě bílý žádný náznak nic. Koupím no, takhle je to na nervy.. 😀

shine2015
29. bře 2015

@jimichanga uvidíš....to čekání je hrozný...ale neboj, dřív nebo pozdeji se zadaří....

jjaanca
29. bře 2015

@jimichanga Snaž se odpoledne a večer málo pít. Já když hodně piju a během noci chodím na záchod tak moč je naředěná a HCG je tam pak nižší a testy ukazují slabší čárku.

anetadr
29. bře 2015

@jimichanga já nechci brát naději - ta určitě ještě je, ale pokud takhle testy slábnou, s největší pravděpodobností jde o neprosperující těhotenství. Mám to teď za sebou - a to jsem měla testy ještě daleko silnější než ty:(

denysek15
29. bře 2015

@anetadr
A v jakék smyslu neprosperující, začala jsi sama krvácet nebo šlo o zamlklé těhotenství a musela jsi na revizi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru