Duch 12 DPO. Začne teprve sílit?

18. pro 2019

Ahoj, od cca 8 DPO se mi na tehotenskem testu objevuje duch, takový ten, který nejde ani vyfotit. Nyní jsem cca 12 DPO a duch vůbec nesili. Je možné, že silit teprve začne? Asi to není moc pravděpodobné že? Minulý měsíc jsem měla biochemicke tehotenstvi, tak teď trochu plasim...Prosím o odpovědi k věci, je mi jasné, že vše ukáže jen cas, kdo chce mit odpovědi typu "počkej, kouknu do křišťálové koule", nechť na tuto diskuzi nereaguje...Děkuji....

nafuka
18. pro 2019

Počkej, kouknu do křišťálové koule.

terezb98
18. pro 2019

Tak co potom jiného chceš vědět? Nechápu když sama víš, že vše ukáže čas je tedy naprosto zbytečné zakládat diskuzi na toto téma. Trošku o tom popřemýšlej

vendelinka08
18. pro 2019

Pokud nesili..tak to neni moc dobre znameni. Je mozne ze dostanes klasickou ms...12dpo uz by carka mela byt hezky videt...

hasara33
18. pro 2019

Ahoj, hele co si pamatuji tak mě test sílil ob den a to opravdu viditelně, 4 dny nesílící test ...no nevím, nevím upřímně bych to moc nadějně neviděla nicméně každá jsme jiná takže šance určitě ještě je 🙂 mimochodem testuješ pořád stejným testem?

hermia
18. pro 2019

No ono to asi bude pozustatek HCG z toho minuleho mesice 😉

autor
18. pro 2019

@vendelinka08 Taky si rikam no, děkuji...

lucielada
18. pro 2019

Test mi sílil každým dnem. Už od 10 od ovulace. Tak nevím. Ještě bych počkala. 🙂

autor
18. pro 2019

@hasara33 Testuji stále Mamatestem 10, děkuji...

autor
18. pro 2019

@hermia To se mi moc nezdá, ale kdo ví...děkuji...

autor
18. pro 2019

@lucielada Hm asi hold zase nic, děkuji za odpověď...

autor
18. pro 2019

@nafuka 😌

autor
18. pro 2019

@terezb98 Pokud nejsi schopna porozumět psanému textu, nereaguj, ostatní pochopili...

hermia
18. pro 2019

Nekomu klesa rychleji, nekomu pomaleji.. screen z jine diskuze jen na uvedeni prikladu 😉
Krom toho kvuli uplnemu dočišteni delohy je dobre pockat alespon jeden menzes a to i kvuli psychice aby se zena s tim stihla srovnat v pripade dalsiho neuspechu 😉 kdysi jsem o tom hrozne moc nacetla po potratu.. dle me je tam opravdu pozustatek hcg z minuleho mesice.. nu což za 2 dny (mozna uz zitra rano) budes určo vedet jestli carka sili 😉

autor
18. pro 2019

@hermia Tak to jsem vůbec netušila, moc děkuji za tvou snahu. Mě doktor právě neříkal, že bych měla měsíc počkat. Zítra ještě zkusím testnout, ale dost pochybuji....

terezb98
18. pro 2019

Máš pravdu já tomuhle opravdu nedokážu porozumět.. holt ostatní jsou lepší, co naděláš 😂

hermia
18. pro 2019

V pohodě.. nekteri dr maji ,,sve,, postupy a nektere veci neřeknou, mozna i zapomenou kdyz ruzne veci opakuji denně. Pro tebe uklidneni ze tet znova neprozijes totéž 😊

autor
19. pro 2019

@hermia Snad máš pravdu, už bych měla docela obavy, když by se mi to stalo podruhé, i když tedy vím, že někdy se to opakovaně prostě stává ...

autor
19. pro 2019

Dnešní test stejný jako předešlé dny, nevím, jestli na fotkách něco uvidíte, naživo tam bleďoucka čárka je...

obla
19. pro 2019

Test Dr. Max tyto duchy po zaschnutí běžně dělá ..

autor
19. pro 2019

@obla Fakt? Tak to bych byla jedine ráda, mám strach, že je to zas biochemické...Pri ponoření testu byla vidět čárka krasne, jak test začal belat, tak byla vidět min a min...

hermia
19. pro 2019

Hele kup si mama test, ten je jeden z nejspolehlivejsich a testuj tak za 3dny.. uplne nejlepsi ale je testovat stejnym testem pokazde

autor
19. pro 2019

@hermia Já myslím, že to tento cyklus už nemá cenu, jsem dnes cca 13 DPO, do MS zbyvaji 2 dny, to už by mi i tenhle test musel ukázat nějakou normální čárku, ale příští cyklus zkusím, děkuji za radu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru