Duch 15 minut po limitu na testu Dr. Max. Máte zkušenost?

17. lis 2020

Hezký den, jsem dnes 10 DPO, dělala jsem si ráno test a duch se mi ukázal až asi 15 minut po limitu. Dělala jsem si už několik testu od Dr. Maxe a když jsem nebyla těhotná, tak tam prostě nic nebylo. Máte někdo zkušenosti s tím že by se na Maxovi ukázal falešný duch po limitu?

amazonkajanik
17. lis 2020

Buď vadný kus,nebo biochemko 😟

levandulka_fialova
17. lis 2020

Prosím Vás hlavně se nestresujte kvůli biochemku. Testovala jste prostě moc brzy 😉, zkuste až za 2 dny znovu, čárka by se mohla objevit včas 😉. I pozitivní test může být po limitu, ale nemá se k němu přistupovat jako k pozitivnímu. Takže jakoby byl negativní a za 2 dny uvidíte.

lachtanice86
17. lis 2020

Testujes brzy, proste počkej až když ms vynecha

amazonkajanik
17. lis 2020

Jo,sorry,až teď jsem si to přečetla pořádně,odbiham k malému. Jj,10dpo je moc brzy a čárka po limitu může být vadný test. Ty od maxe bývají 25 a ty by takhle brzy neměly nic ukázat 😉

autor
17. lis 2020

@amazonkajanik je to 10, testovala jsem vždy jen s těmito a nikdy mi čárku neudělali když jsem nebyla těhotná. Test jsem dělala takhle brzo protože mám hrozné křeče do břicha. A MS už mi mešká 2 dny, měla jsem ovulaci později.

evikk1
17. lis 2020

Ukaž fotečku testu 🙂

autor
17. lis 2020
pepickovapavlinka
17. lis 2020

Je to ryska a po limitu se to vůbec nemá brát v úvahu

levandulka_fialova
17. lis 2020

Pokud byla ovulace později, MS meškat nemůže, posouvá se přece taky 😉. Měla by přijít za 2-6 dní, podle toho, jakou máte délku LF.

autor
17. lis 2020

@pepickovapavlinka Ryska to není, čárka je růžová.

modroucka
17. lis 2020

Udělej zítra já jsem taky měla takovou před ms

autor
17. lis 2020

@levandulka_fialova no mám to dost nepravidelné, protože kojím. Vím že byla ovulace 7 listopadu, protože mi vyšel 6 listopadu pozitivní ovu test, poslední MS jsem měla 14 října.

mmm88
17. lis 2020

Taky vždy testuji brzy a výhradně s těmito testy a už dvakrát jsem měla takovouto "rysku" a jednalo se o těhotenství 😉 držím palce

pepickovapavlinka
17. lis 2020

No jak myslíte ale po limitu bych to v úvahu moc nebrala kor u testů DrMax.Vlastní skušenost

lenickakl
17. lis 2020

Tak ty se nás na něco ptáš a pak nás přesvědčuješ o svojí pravdě, máš taky dost.. V návodu je snad jasně psáno, po jaké době se odečítá výsledek.

zelenaesmolda
17. lis 2020

Test po limitu muze zmenit vysledek,mas to v pribalovem letaku.Aspon muj test to tam napsane mel.

autor
17. lis 2020

@lenickakl já vím že tohle není pozitivní výsledek, taky to tak neberu. Ale mám dvě děti a vždy jsem testovala jen těmito testy a když jsem nebyla těhotná, tak ani několik hodin po limitu na testu nic nebylo, proto mě to zarazilo. A na fotce to vypadá jinak ale ve skutečnosti je druhá čárka opravdu do růžova.

levandulka_fialova
17. lis 2020

Pokud byla ovulace 7.11., tak opravdu nemůžeš mít 2 dny zpoždění 😉. Testuj nejdřív za 2 dny, spíše později.

pajasala
17. lis 2020

Ryska to určitě není ty se ukazují po zaschnutí a tento test je ještě mokrý. Zkus znovu za dva dny a bude jasno. Držím palecky.

andycr
17. lis 2020

Takhle podobně jsem to měla teď v říjnu, byl to teda mamatest. Testovala jsem asi den před očekávanou ms (píši asi protože po vysazení antikoncepce jsem otěhotněla hned takže jsem ani přesně nevěděla délku cyklu) a test byl negativní, jen z jednoho úhlu pod světlem lehký duch, který se lehce zvýraznil po limitu. Za dva dny už viditelnější a za další 3 dny už pěkně pozitivní. Nyní jsem 8+3tt. Takže zkus za pár dní 🍀🍀🍀🍀

miba10
18. lis 2020

Já říkám pořád. I po limitu je to platné. Pokud ten hormon v moči není,tak se neukáže nic ani po limitu. Samozřejmě musí člověk počítat s možností,že když testuje před ms,tak to prostě může odejít s ms. Já mám tuhle carku po limitu vedle sebe 😉 zkus za 2dny znovu

ruzova_pastelka
18. lis 2020

@miba10 No ale potíž je v tom, že hcg se zvyšuje i při ovulaci a před blížící se menstruací. Sice jen malilinko, ale zvyšuje. Takže ti to může udělat ducha kvůli tomu. Mně třeba takovéhle duchy dělaly testy po limitu celkem běžně. Těhotná jsem nebyla určitě.

miba10
18. lis 2020

@ruzova_pastelka mě tedy ani jednou. U každé ženy to může být jiné. Proto jsem psala,aby autorka za 2 dny test zopakovala

lotosek
18. lis 2020

Taky mi nikdy žádný test neudělal rysku nebo falešného ducha, a to testuju hodně brzo i od 8dpo a test zkoumám třeba celý den, co kdyby náhodou. I těsně před MS mi nikdy rysku neudělal (myslím ty schválnosti, kdy si ráno udělám test, a za dvě hodiny se spustí MS). Kdykoliv, kdy tam nějaký duch byl, tak to opravdu bylo hCG, potvrzeno z krve, bohužel opakovaná biochemka.

lucieevita
19. lis 2020

Mně takhle Dr. Max udělal 2x falešně pozitivní test. Minulý měsíc. Po limitu se objevila čárka. Mama test a jiný z drogerie už mi to neudělal 😉
Jinak před 2 lety jsem testovala často a nikdy se mi to nestalo. Nevím, co to teď mají za testy. Kup si raději jiný..

autor
19. lis 2020

Tak dnes takhle, tak snad 😊

pajasala
19. lis 2020

No vidíš já ti to říkala. Gratuluji

amazonkajanik
19. lis 2020

No tak to už je jiná 😉👍

andycr
19. lis 2020

Gratuluji 🍀❤️ jako u mě.

miba10
19. lis 2020

Super 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru