Duch na těh. testu a špinění, souvisí to s uhnízděním?

sebestovalenca
21. srp 2014

Zdravím,cca 4dny mě dost nepříjemně bolí v podbříšku,kříže a levý vaječník,dnes jsem 21DC,ráno jsem si dělala těh. test kde byla úplně slabounká čárka,navíc lehce po limitu a teď k večeru jsem šla na záchod a zjistila jsem,že slabě špiním...Myslíte,že by tohle všechno mohlo souviset s uhnízděním?
V podbříšku mě bolí docela dost a když sedím delší dobu,je to ok,ale když třeba uklízím,vařím,tak se to dost ozývá...

Děkuji za jakoukoliv odpověď

silvik77
23. srp 2014

@sebestovalenca Já dnes 22DC, včera večer a dneska ráno špinění, na testu duch, teda jestli se mi to nezdá 🙂

dasenka888
23. srp 2014

@akmitaf no já to ještě na tehotenskem nemám 🙂 tak cekam, ale bazalni teplota je stále výše než před ovulaci 🙂 tak uvidíme 🙂 jinak obdivuji Tvoji trpělivost v mlčení:D

lilien2
23. srp 2014

@akmitaf taky to řeknu až za týden 🙂 ale furt jsem z toho mimo 🙂

akmitaf
23. srp 2014

@lilien2 no já to mám dobrý pořád se tu něco děje, tak nemám moc času o tom přemýšlet, ale v noci jsem spala asi 3 hodiny. No snad to doženu. Jinak je mi pořád hrozná zima a mám pořád hrozný hlad. Tak snad je to dobrý znamení

lilien2
23. srp 2014

@akmitaf No taky jsem neměla čas ještě nad tím nějak pořádně přemýšlet.. Dnes byl velmi perný den, přesčas v práci a pak práce na baráku (velká rekonstrukce domečku).A zítra zase na noční... A v pondělí bych to měla dostat a nebo ne 🙂
A ty jsi na tom jak s MS?

akmitaf
23. srp 2014

@lilien2 já ji měla dostat v úterý, tak doufám, že zítra bude test už pěkný a pak to teprve začne hlodat 😀 no uvidím jestli to vydržím. Dnes mě navíc manža trochu štval - tak nebyl těžké mu nic neříkat 😉 zítra bude asi hůř

lilien2
24. srp 2014

@akmitaf Tak to máš jasné, jak už meškáš MS 🙂. Já ji mám dostat zítra, ale nevydržela jsem a znova testovala před chvíli a čárka mnohem víc jasnější! V pátek zavolám Dr. a objednám se na další týden..

akmitaf
24. srp 2014

@lilien2 no zrovna řeším, že dnešní test byl o buď stejný nebo ještě světlejší než ten v pátek. Takž tiše závidím já tobě. Holky mě trochu uklidnily, ale víš jak dokud to nepotvrdí Dr. , tak se budu bát

svlocka
25. srp 2014

Ahoj holky mela jsem tak trochu divne ms,spineni a pak dva dni Ms test jsem si delala pred a nic a po ms jsem delala test znova a slaby duch,myslite ze si mam koupit jiny z vetsi citlivosti?nebo ovu test?bricho porad poboliva.diky za rady

eeen
26. srp 2014

@svlocka už si zkoušela test znova? já měla taky dva dni špinění, dva dni MS...

svlocka
26. srp 2014

Testovala vecer vcera a nic,zkusim ve ctvrtek rano bud tam bude nebo ne:(a tys to mela jak?stou MS?

lilien2
26. srp 2014

@akmitaf ahojky, tak jak jsi na tom???

akmitaf
26. srp 2014

jo jo už dobrý - manža se to dozvěděl včera a byl nadšený. Tak snad to už bude vše jak má být

jana123123
26. srp 2014

@akmitaf tak gratuluji ti muzu se te zeptat jak a jestli si us mela nejake priznaky us driv nes ses to dozvedela nebo si o tom nevedela nebo me je strasne spatne a strasne jsem unavena jak nikdy nevim co se to semnou deje test jsem si nedela dekuji ti za odpoved moc a jeste jednou gratuluji

akmitaf
26. srp 2014

@jana123123 ahoj tak u první dcery jsem se ráno vzbudila a říkal si, že jsem těhotná a do týdne se bohužel objevily nevolnosti, které vydrželi až do 4 měsíce - navíc jsem byla strašně unavená. Teď mi je pořád zima a jsem unavená. Minulý týdne jsem si myslela, že to bude nějaký chřipka a v pátek mě napadlo si udělat první test. Teď mám i hodně chutě - jako hlad - sice toho moc naráz nesním, ale jím skoro každé dvě hodiny.

eeen
26. srp 2014

@svlocka no právě taky dva špinění a pak dva ,teda spíš den a pul ms a dnes už zas jen trošku hnedyho špinění. ..

svlocka
26. srp 2014

@eeen delala sis test uz?

eeen
26. srp 2014

@svlocka nedělala a asi ani nebudu,protoze žádný jiný příznaky nemám,prsa me bolela do toho špinění a pak přestala,takže to budu počítat za mrchu...

svlocka
26. srp 2014

@eeen no me boli bricho,a nemusis mit treba priznaky hned.zkus a uvidis🙂

eeen
26. srp 2014

@svlocka ted jsem toho docela dost přečetla a trochu mám strach z mimodelozniho ☹,to radši at to byla ms...

svlocka
26. srp 2014

Neni receno taky jsem toho precetla 🙂

jana123123
26. srp 2014

@akmitaf no vis u me to je tak ze kdys prijdu z prace tak si jdu hned lehnout nebe jsem tak moc unavena ze za sekundu spim ale cos ume neobvykle nebyva a citim bradavky trosku ne moc no je mi i nekdy zima no hodne krat za den jdu na toaletu na malou a us si rikam jsem normalni asi ne test jsem si jeste nedelala ebo mam dostat ms zitra a mam to pravidelny muzu se te zeptat po kolika dnes po vynechani MS je vhodne si udelat test diky moc 🙂

zuzajda20
26. srp 2014

@eeen @svlocka Holky a míváte normální cyklus? Já ms neměla vůbec, ale poslední 2 cykly už byly ok a vždycky před ms špinění a pak se rozjela, ale tento cyklus bych už dneska byla 31 DC, ms jsem čekala kolem 24 dc špinění a tak kolem 28 ms, ale nic, až dneska se objevila, ale nic moc, jenom taková slabá. Břicho mě bolelo minulý týden 3 dny, jakoby měla přijít a nic, teď už mě bolí asi 3 dny znovu a dneska jenom tohle, tak vůbec nevím, co je. Test jsem dělala v neděli a byl negativní :(

akmitaf
27. srp 2014

@jana123123 no já zjistila, že jsem to nedostala v 33 Dc takže u mě 3 dny bez MS a teda ty první testy jsem měla nic moc - asi byla ovulace později než jindy. Taky jsem asi měla blbé testy mama test - jeden vyšel pozitivní a druhý jen malý duch, tak mě to vyděsilo. Ale holky říkali, že ty od Maxe jsou super, tak si je zkus koupit a uvidíš. Já byla unavená a zmrzlá už tak 2 dny před zpožděním - tak to by u tebe taky sedělo. Dnes mi začínají asi těhu. nevolnosti - měla jsem to u dcery a už je to tu zase. Dr. říkala, že je to dobrý, že ze zkušenosti jsou mimi po nevolnostech zdravá a silná - no tak doufejme.

eeen
27. srp 2014

@svlocka tak test negativní...., pro jistotu jsem ho udělala
@zuzajda20 já mám cykly dost nepravidelný, už jsem na to brala duphaston a teď mám brát utrogestan...., tak uvidíš třeba se teprv rozjede, já měla jak už jsem psala 2 dny špinění a pak dva silnější,ale test je negativní a možná jsem za to ráda, protože jsem včera přečetla dost článků, že by mohlo jít o mimoděložní....

sebestovalenca
autor
27. srp 2014

Tak dnes jsem byla u dr.,protože jsem špinila čtvrtek,neděle a včera,pořád mě bolí v podbřišku,kříže,ovulace podle testu byla 19.8. a přidalo jakoby ,,štípání"stydké kosti.Dr. mi udělal utz,kde samozřejmě nic nebylo,ale řekl,že sliznice je středně zvětšená,jinak žádné cysty,vaječníky taky v pohodě.Nabral mi krev na hcg,zítra si mám zavolat.Test negativní.Jsem s toho jelen :'(

jana123123
27. srp 2014

@akmitaf dekuhi ti moc dnes jsem to nedostala cos u me se to nikdy nestava no uvidim jeste to necham tak a pak si udelam test pozna se mi to zmenilo vy ste planovali mimi nebo ne

akmitaf
27. srp 2014

@jana123123 ahoj jo jo plánovali - né jen to - máme za sebou dvě neúspěšné IUI až minulý měsíc to doma trochu vygradovala a já řekla, že je konec a druhé miminko už neplánuji - dokonce jsem se už domluvila v práci na nástupu. No a asi jak jsem na to konečně po 2 letech přestala myslet vyřešilo se to samo. Vlastně to vůbec nechápu - dokonce jsem si myslela, že jsme plodné dny nic neplodili 😀 . Jen to nezakřiknout - jsem ještě hodně na začátku. Hlavně napiš jak jsi dopadla - moc držím pěsti

zuzajda20
27. srp 2014

@eeen tak mi se znovu rozjela, sice je dost slabá, ale je, tak bych asi řekla, že nenarostla sliznice a proto není tak silná, tak snad se to upraví. Tak s tím mimoděložním je to blbé, tak hlavně že to tak není, já to taky považuji za ms a začínáme se snažit znovu 🙂

eeen
27. srp 2014

@zuzajda20 jj tenhle měsíc to musí vyjít,už zobu drmek a zítra má ještě dorazit fytosoja,tak to by bylo aby nebyly priste // 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru