Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Duch na těhotenském testu nebo ne?

hanulka12
11. kvě 2016

Ahoj mam dotaz s pritelem se snazime delsi doobu o miminko a nic , menstruaci nemam mesic jinak vzdy presnou jak hodinky , delala sem si tt a negativni a pak sem to nehrotila . Nedalo mi to a zkusila sem si test vcera a prislo mi ze mam na tt ducha.
Rekknete mi svoje nazory jestli neco viditeja uz z toho blbnu 😒 dekuju 😊

denvon
11. kvě 2016

já tam nic nevidím 😒

anulilinkaaa
11. kvě 2016

Nic tam nevidím.

andreaandrejka
11. kvě 2016

Nevidím.

marki00
11. kvě 2016

Ja ho malinko vidim, pri jistem uhlu. Pockej par dni a testuj znovu;)

kittynka
11. kvě 2016

Nevidím ale zkusila bych za pár dní a třeba se tam vyloupne 🙂

mrskato
12. kvě 2016

taky jsem tam něco zahlédla, ale určitě bych testovala znovu třeba zítra, budu držet palce a dej vědět!

misha83
12. kvě 2016

Vidim 🙂, pokud to je mamatest, zkusila bych jiny test, ale kazdopadne za 2 dny znovu 😉. Hodne stesti.

katie87
12. kvě 2016

Nejprve jsem spíš nic neviděla, ale nakonec možná ano. Každopádně budu držet pěsti a dej vědět jak to nakonec dopadlo 🙂

ms.neomagic
12. kvě 2016

Nic nevidim..zkus jiny test..holky v jine diskuzi si zrovna na tyhle testy stezovali,ze delaji falesne duchy..hodne stesti 🙂

madoxka
12. kvě 2016

Taky nic nevidím, zkus si udělat za pár dní další 🙂 Držím palečky 🙂

priserkaaja
12. kvě 2016

Něco tam je.. ale zkus raději jiný test třeba zítra.. držím palce 🙂

iva_138
12. kvě 2016

taky nic nevidím :( ale přesně takhle jsem to zkoumala já. Ještě jsem pak koukala vždy několikrát do koše na ten test, jestli přeci jen :D a po pár hodinách se tam duch objevil a druhý den ráno ještě trochu víc. Sice se to už nemá odečítat po 10 minutách, natož několika hodinách, ale já si pak udělala další o pár dní později a těhotná jsem byla 🙂 já vím, jsou to nervy, ale musíš být statečná a trpělivá, držím pěsti!!

Sem začni psát odpověď...

Odešli