Duch na těhotenském testu nebo ne?

hanulka12
11. kvě 2016

Ahoj mam dotaz s pritelem se snazime delsi doobu o miminko a nic , menstruaci nemam mesic jinak vzdy presnou jak hodinky , delala sem si tt a negativni a pak sem to nehrotila . Nedalo mi to a zkusila sem si test vcera a prislo mi ze mam na tt ducha.
Rekknete mi svoje nazory jestli neco viditeja uz z toho blbnu 😒 dekuju 😊

denvon
11. kvě 2016

já tam nic nevidím 😒

anulilinkaaa
11. kvě 2016

Nic tam nevidím.

andreaandrejka
11. kvě 2016

Nevidím.

marki00
11. kvě 2016

Ja ho malinko vidim, pri jistem uhlu. Pockej par dni a testuj znovu;)

kittynka
11. kvě 2016

Nevidím ale zkusila bych za pár dní a třeba se tam vyloupne 🙂

mrskato
12. kvě 2016

taky jsem tam něco zahlédla, ale určitě bych testovala znovu třeba zítra, budu držet palce a dej vědět!

misha83
12. kvě 2016

Vidim 🙂, pokud to je mamatest, zkusila bych jiny test, ale kazdopadne za 2 dny znovu 😉. Hodne stesti.

katie87
12. kvě 2016

Nejprve jsem spíš nic neviděla, ale nakonec možná ano. Každopádně budu držet pěsti a dej vědět jak to nakonec dopadlo 🙂

ms.neomagic
12. kvě 2016

Nic nevidim..zkus jiny test..holky v jine diskuzi si zrovna na tyhle testy stezovali,ze delaji falesne duchy..hodne stesti 🙂

madoxka
12. kvě 2016

Taky nic nevidím, zkus si udělat za pár dní další 🙂 Držím palečky 🙂

priserkaaja
12. kvě 2016

Něco tam je.. ale zkus raději jiný test třeba zítra.. držím palce 🙂

iva_138
12. kvě 2016

taky nic nevidím :( ale přesně takhle jsem to zkoumala já. Ještě jsem pak koukala vždy několikrát do koše na ten test, jestli přeci jen :D a po pár hodinách se tam duch objevil a druhý den ráno ještě trochu víc. Sice se to už nemá odečítat po 10 minutách, natož několika hodinách, ale já si pak udělala další o pár dní později a těhotná jsem byla 🙂 já vím, jsou to nervy, ale musíš být statečná a trpělivá, držím pěsti!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru