Duch na těhotenském testu

martina754
9. pro 2015

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat.
Včera dopoledne a dnes ráno jsem si dělala těhotenský test. Zatím jsem nikdy těhotná nebyla a test si nedělala a tak se možná ptám hloupě,ale myslíte, že by to mohlo znamenat těhotenství ?

Horní test je včerejší a spodní dnešní.

Moc děkuji za odpovědi 🙂

no_title
9. pro 2015

duch tam je, asi si jich ještě pár udělej, třeba co 2 dny a uvidíš, jestli to bude sílit.

drrregy
9. pro 2015

Já myslím, že gratulace 🙂

zikylucinka
9. pro 2015

@martina754 takhle jsem to měla i já 3x ☹ ☹
šla jsem k dr. a našel mě cystu..
nechci tě strašit ale taky sem myslela že jsem těhu 🙂
kdy máš dostat MS?

kacinda
9. pro 2015

U me to znamenalo prvni den vynechani ms tehotenstvi 🙂 a rekla bych ze ten muj byl mozna i slabsi. Lepsi mas to jit potvrdit k doktorovi 🙂

zikylucinka
9. pro 2015

někde jsem to i četla že test ukaže i cystu...! ☹

zikylucinka
9. pro 2015

@kacinda pravda moc testu nevěřím jistota je si zajít k dr. je to 100% 😉

kacinda
9. pro 2015

@zikylucinka tak je fakt ze ja tomu testu verila a byla jsem stastna, ale hned druhy den uz jsem sedela na gynde, abych to mela oficialne potvrzene a mohla se radovat aniz by mi to nekdo mohl vyvracet 🙂 nejhorsi bylo cekat do odpoledne na ty vysledky krve, ale jak mi sestricka rekla, jste tehotna, tak to bylo krasne slyset od nekoho jineho

zikylucinka
9. pro 2015

@kacinda to ti věřím že jsi byla moc štasná 🙂 hezky se to musí poslouchat... 😉
taky bych byla snad se mán taky tet zadařilo... snažíme se dal do MS mám 11dní... 😉

martina754
autor
9. pro 2015

Holky já mám 4 dny po vynechání MS

martina754
autor
9. pro 2015

Jinak jsem dnes volala na gyndu, že bych to chtěla potvrdit i od doktorky, ale prý mám přijít až 15.1, že dřív než v 6 týdnu stejně není nic vidět. Tak já nevím, myslela jsem, že aspoň tu krev mě mohla vzít.

kacinda
9. pro 2015

@zikylucinka drzim palce at se zadari 🙂 moc ti to preju 😉

kackaxno1
9. pro 2015

Zkus jinou značku, tenhle test dělá často falešňáky, takhle to vypadalo u mě

pekkaa
9. pro 2015

@martina754 ono fakt nema smysl nekam spechat. I kdyby ti to potvrdila z krve, tak ti to nic nezaruci.. Bohuzel to je tak☹..
Kdyz pockas a prijdes si uz rovnou pro srdicko, tak je to lepsi a vis, ze je to na dobre ceste, ze se vsechno vyviji jak ma.
Z krve by si jenom zjistila hcg hodnotu a pak by si se treba jeste zbytecne stresovala jestli to treba neni malo a pod. A proste stejne nic jiste neni..
Nechci te nejak deprimovat.. Spis chci rict, ze nikam nespechej, mysli pozitivne a uzivej si to. Ver mi, ze od ted se uz budes stale necim stresovat🙂. Vim to ted z vlastni zkusenosti..

martina754
autor
9. pro 2015

@kackaxno1 a Tobe to ukazalo spravne?

kackaxno1
9. pro 2015

@martina754 právě asi ne,další den jsem to dostala a na testu jiné značky nebyl ani naznak.. Tak nevím,jestli to treba nemohlo být biochemicke,ale spíš ne. Holky ve snazilkach pred tímhle testem dost varují,že dělá falešné duchy,je to buď mamatest nebo cemio,že jo?

martina754
autor
9. pro 2015

@kackaxno1 jojo je to Cemio. Delala jsem si ho pred 3 dny a nebyl tam ani naznak a ted dva dny po sobe ano. Koupim pro jistotu i jiny. Dekuji 🙂

kackaxno1
10. pro 2015

@martina754 Tak držím pěsti 🙂

keny123
10. pro 2015

zkus jiny test např benu nebo dr max.

lucikakajik
10. pro 2015

Tohle je urco tehu mela jsem to to same....

martina754
autor
10. pro 2015

Dnes jsem si delala test znovu a myslim si, ze je carka silnejsi, ale uz me z toho hrabe. Porad na to koukam 😃

lucikakajik
10. pro 2015

@martina754 za me proste ano kor jestli mas spozdeni🙂

libidrozdova
12. pro 2015

@martina754 také bych to viděla pozitivně🙂 posílám pro štěstí a dej pak určo vědět🙂

martina754
autor
12. pro 2015

@libidrozdova moc dekuji 🙂 urcite dam vedet 😉

rencamuch
12. pro 2015

první a poslední jsou pozitivní, na tom středním moc toho nevidím 🙂 ale myslím že se můžete začít těšit 🙂 za 3 dny už by mohla být pěkně vidět 🙂

martina754
autor
13. pro 2015

@rencamuch dnes jsem si delala po dvou dnech testik a uz je ta carecka zase o neco viditelnejsi. I kdyz se to strasne spatne foti 🙂

pekkaa
13. pro 2015

@martina754 viditelnejsi asi je. Zkusila bych jeste jinou znacku. Tato to casto ukazuje ne uplne jednoznacne.
Doporucuji Lady max z Dr.Max. Pokud bude neco i tam, tak je to jasne😉

lucikakajik
13. pro 2015

@martina754 na tomhle to moc nevidim je to blbe vyfocene🙂 fakz jenom malinecko

rencamuch
13. pro 2015

Zkusle clearblue super testy jsou digi ukažou i týden 🙂 hodně štěstí 🙂 @martina754

rencamuch
13. pro 2015

Ja byla ve 4týdnu a vyskočila mi v 11 večer ta první těhotná čárka dřív než ta normální. Málem jsem padla do záchoda 🙂 měla jsem HCG asi až nad hlavu :D

emisekkk
13. pro 2015

@martina754 já teda čárku vidím krásně!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru