Duch na těhu testu zesílí v koši

milca111
4. kvě 2015

Holky,mám záhadu 😁 Dělala jsem si tehu test,vypadal negativně,tak jsem ho vyhodila v koupelně do koše. Za dva dny jsem kos vynasela a nedalo mi to a koukla jsem na ten starý tehu test a byl slabě pozitivní,čárka ale hezky viditelná. Nechala jsem ho tedy na umyvadlem a později se na něj znovu koukla a zas nebylo téměř nic vidět??? Kruci,co to he za blázince?Když ho dam do kose,zpozitivni. Je možné aby tu reakci dělali výpary v koši z odlicovace?Byl ten kos plny odlicocacich tamponu

ronyx
4. kvě 2015

@milca111 To se mi zdá jako blbost aby reagoval na odličovač.Škoda,že jsi si všimla až po dvou dnech.Co takhle zkusit test znova? 😉 Jinak já u prvního těhu taky měla test negativní,vyhodila a po asi hodině mi to nedalo a koukla do koše,byl pozitivní..... A teď jsou synovi 3 roky.Ale s pozitivním testem po dvou dnech to fakt nevím,jak říkám,zkus nový test a uvidíš 😉

bruneta77
4. kvě 2015

Já jsem svůj první těhotenský test taky vyhodila proto, že byl negativní. Po pár (víc než pár) minutách jsem na něj koukla znova a byla tam sotva viditelná druhá čárka. No a na konci května už se nám narodí miminko 🙂 . Ale já ho vyhodila do běžných odpadků 🙂

milca111
autor
4. kvě 2015

Jj ted jsem udělala další test. Zvláštní ale je,ze když ten test vyndam z koše, tak čárka začne se ztrácet

lucie255
4. kvě 2015

@milca111 jak jsi dopadla?

milca111
autor
5. kvě 2015

@lucie255 Nic,byl negativní.Jako kdybych echt chtěla hledat tak možná stinecek najdu,ale to jevu me normální,takže nic.No a ten druhy test ani v kosi nic neudělal,takže asi spis nějaká vada toho prvního testu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru