Duch na těhu testu zesílí v koši

milca111
4. kvě 2015
Holky,mám záhadu 😁 Dělala jsem si tehu test,vypadal negativně,tak jsem ho vyhodila v koupelně do koše. Za dva dny jsem kos vynasela a nedalo mi to a koukla jsem na ten starý tehu test a byl slabě pozitivní,čárka ale hezky viditelná. Nechala jsem ho tedy na umyvadlem a později se na něj znovu koukla a zas nebylo téměř nic vidět??? Kruci,co to he za blázince?Když ho dam do kose,zpozitivni. Je možné aby tu reakci dělali výpary v koši z odlicovace?Byl ten kos plny odlicocacich tamponu
ronyx
4. kvě 2015
@milca111 To se mi zdá jako blbost aby reagoval na odličovač.Škoda,že jsi si všimla až po dvou dnech.Co takhle zkusit test znova? 😉 Jinak já u prvního těhu taky měla test negativní,vyhodila a po asi hodině mi to nedalo a koukla do koše,byl pozitivní..... A teď jsou synovi 3 roky.Ale s pozitivním testem po dvou dnech to fakt nevím,jak říkám,zkus nový test a uvidíš 😉
bruneta77
4. kvě 2015
Já jsem svůj první těhotenský test taky vyhodila proto, že byl negativní. Po pár (víc než pár) minutách jsem na něj koukla znova a byla tam sotva viditelná druhá čárka. No a na konci května už se nám narodí miminko 🙂 . Ale já ho vyhodila do běžných odpadků 🙂
milca111
autor
4. kvě 2015
Jj ted jsem udělala další test. Zvláštní ale je,ze když ten test vyndam z koše, tak čárka začne se ztrácet
lucie255
4. kvě 2015
@milca111 jak jsi dopadla?
milca111
autor
5. kvě 2015
@lucie255 Nic,byl negativní.Jako kdybych echt chtěla hledat tak možná stinecek najdu,ale to jevu me normální,takže nic.No a ten druhy test ani v kosi nic neudělal,takže asi spis nějaká vada toho prvního testu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli